Hoi iedereen,
Ik ben wel benieuwd wie en hoeveel mensen speeltjes tijdens de seks gebruiken, en bij de mannen, wie gebruikt er speeltjes voor zichzelf? Het is mij bekend dat het gros van de vrouwen speeltjes heeft voor haarzelf, maar bij mannen en koppels hoor je er minder over.
Mijn vriendin heeft laatst in een impulsieve bui een speeltje gekocht voor ons samen. Een soort vibrator wat zowel de piemel als clitoris stimuleert. Ik reageerde eerst neutraal of misschien wel iets positief, dat ze ook aan mij dacht in plaats van haar alleen.
Maar behoefte aan sex toys heb ik nooit gehad. Ook niet toen ik vrijgezel was. Het lijkt mij echt een moodkiller, heb er eigenlijk helemaal geen zin in en de vibraties heb ik ook geen behoefte aan. Ik voelde mij een soort van verplicht om het te proberen naar mijn vriendin toe, maar dat voelt natuurlijk niet fijn. Heb het tegen mijn vriendin gezegd dat ik het niet (meer) wil proberen en die begreep het wel. Ze zei zelfs sorry dat ze het niet had overlegd of ik er open voor stond, en zei dat ik mij nooit verplicht moest voelen. Ze gaat hem nu voor haar alleen gebruiken, iets wat ik natuurlijk helemaal prima vind.
Maar ben wel benieuwd of ik een van de weinigen ben die niets heeft met speeltjes tijdens de sex of speeltjes voor mannen. Ooit wel eens op de site van easytoys gekeken, maar had het in 5 minuten wel weer gezien.
Wees altijd een eersteklas uitgave van jezelf, nooit een tweede klas weergave van een ander