Dit is bizar.quote:Toen een verslaggever van NRC Handelsblad ooit vroeg wat Jetro van een teamexcursie naar Auschwitz had gevonden, staarde de voetballer eerst wat verwonderd voor zich uit. Daarna zei Jetro dat hij Auschwitz 'echt wel een legende' vond. Al snel daarna liep het gesprek volkomen vast in de modder.
Dit is gewoon heel normaal.quote:Wat blijkt nu? Xavi Simons kent het doelpunt van Van Basten tegen West-Duitsland helemaal niet. "Nee, ken ik niet", zegt de jongeling tegenover de camera's van de NOS.
Mijn favoriete sportman is Muhammed Ali. Becker mijn favo tenniser. Etc. Ik maakte laatst een grapje tegen iemand dat die Hitler ook geen lieverdje is. Antwoord: 'Ja daar heb ik wel eens iets over gehoord.' Mijn favo voetballer is Garrincha. Vertel mij wat over het omstredenste doelpunt ooit. Gewoon desinteresse. Niks mis mee verder. Maar zo'n international die blij is dat Memphis het doelpunten record heeft.............quote:Op woensdag 11 juni 2025 13:48 schreef Flitsbezorger het volgende:
Ligt aan de opvoeding in dit geval. Die jongen heeft na zijn geboorte zijn hele bewuste jeugd in het buitenland doorgebracht. Als hij hier thuis niets van meekrijgt, dan is het niet zo vreemd dat hij dat moment niet kent.
Het belangrijkste Oranje doelpunt ooit. Duizend keer op tv te zien geweest. In alle overzichten. Een collega aanvaller die drie keer Europees voetballer van het jaar was.quote:Op woensdag 11 juni 2025 13:51 schreef Caland het volgende:
Iemand van 22 kent een specifieke goal niet die 15 jaar voor zijn geboorte werd gemaakt
Het is allemaal wat
Gewoon normaal wel. maar voor zo'n speler niet. Het is alsof mensen praten over "in mijn tijd" het is. Het is nog steeds mijn tijd.quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Dit is bizar.
[..]
Dit is gewoon heel normaal.
Goed ? Ik lees hier zelden iets positiefs over hem.quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:40 schreef Het_Bokje het volgende:
Deze jongen is zo goed geworden mede door zijn tijd niet te verdoen aan het terugkijken van ouwe meuk.
Leermomentje.
Yep, totaal van de gekke. Absurd zelfs. Alsof je als banketbakker niet weet dat de beste Bossche Bollen uit Den Bosch komen.quote:
In het buitenland hebben ze ook Youtube.quote:Op woensdag 11 juni 2025 13:48 schreef Flitsbezorger het volgende:
Ligt aan de opvoeding in dit geval. Die jongen heeft na zijn geboorte zijn hele bewuste jeugd in het buitenland doorgebracht. Als hij hier thuis niets van meekrijgt, dan is het niet zo vreemd dat hij dat moment niet kent.
Zelf niet gezien (ik haat voetbal!), maar zelfs ik wist waar die ene fan op doelde (quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:05 schreef Bargehassus het volgende:
Ik weet helemaal niet zo veel van voetbal maar toen ik de samenvatting zat te kijken moest ik ook meteen aan die goal van Van Basten denken.
Dit gaat niet over jou. Dit betreft een melkmuiltje die toen niet eens op de planning stond.quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Gewoon normaal wel. maar voor zo'n speler niet. Het is alsof mensen praten over "in mijn tijd" het is. Het is nog steeds mijn tijd.
Dus? Als je het niet weet, dan ga je het ook niet opzoeken.quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:59 schreef __Fokker__ het volgende:
[..]
In het buitenland hebben ze ook Youtube.
Oh my gowd. Komt m'n stalker weer die niet begrijpt dat ik overdrachtelijk spreek.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:16 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dit gaat niet over jou. Dit betreft een melkmuiltje die toen niet eens op de planning stond.
Dat bedoel ik. Als Thelma and Louis zie moet ik ook steeds aan mezelf denken als Brad Pitt in beeld is.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:05 schreef Bargehassus het volgende:
Ik weet helemaal niet zo veel van voetbal maar toen ik de samenvatting zat te kijken moest ik ook meteen aan die goal van Van Basten denken.
Ken je Jiskefet ? Ik weet niet wat je op FOK! doet. Enige vorm van humor of absurdisme moet je dan ni9et vreemd zijn.quote:
Ik ben je stalker niet, mocht je willen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:26 schreef tong80 het volgende:
[..]
Oh my gowd. Komt m'n stalker weer die niet begrijpt dat ik overdrachtelijk spreek.
Oh vandaar. Nee, nou begrijp ik je.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:27 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Als Thelma and Louis zie moet ik ook steeds aan mezelf denken als Brad Pitt in beeld is.
Ik duik altijd wegquote:Op woensdag 11 juni 2025 15:30 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik ben je stalker niet, mocht je willen.
Bovendien duik je altijd weg als er een reactie komt waar je geen weerwoord op hebt.
Ja, we 'spreken' hier allemaal overdrachtelijk want eigenlijk schrijven we.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 11 juni 2025 15:32 schreef GGMM het volgende:
Wat raar dat de NOS hier geen pushmelding over stuurt
Weer? Hoogste tijd voor je middagdutje, opoe.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik duik altijd wegVerklaar mijn tientallen bans eens. Kwam dat omdat ik niet reageerde op fossielen zoals jij ? Nu ga je weer in de slachtofferrol. Ik ben benieuwd..............
quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:33 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Weer? Hoogste tijd voor je middagdutje, opoe.
Dat verklaart veel zo niet alles.quote:
Maar wel een groot fan van de Lama's.quote:
Dit pik ik nietquote:Op woensdag 11 juni 2025 15:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar wel een groot fan van de Lama's.
Ik vind hier iets van
Ik hoop dat Simons wel weet wat de bondscoach deed met een shirt van de moffen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:36 schreef GGMM het volgende:
Laten we het gezellig houden
We hadden het over Simons die een historisch Oranje-moment niet kende.
Ik ken Jiskefet ja.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:29 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ken je Jiskefet ? Ik weet niet wat je op FOK! doet. Enige vorm van humor of absurdisme moet je dan ni9et vreemd zijn.
Bekijk deze YouTube-video
Yeah right........quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:36 schreef GGMM het volgende:
Laten we het gezellig houden
We hadden het over Simons die een historisch Oranje-moment niet kende.
Verder haat ik gezelligheid. Ook ken ik geen hoogtepunten en of doelpunten van Faas Wilkes of Abe Lenstra. Maar ik ken wel de watersnoodwedstrijd in 1953. Het blijft daarbij verder vreemd dat de user met de meeste feitenkennis over voetbal en FOK! na 20 pogingen nog steeds geen mod is geweest tijdens zijn 25-jarig op een gr5oot toernooi of FOK! in het algemene FOK!schap. Terwijl diens briljante columns op de FP kijk-en lezerscijfers verpulveren.quote:
Natuurlijk. Absurd dat in die tijd en de tijd ervoor met kut keepers van Breukelen en de Goeij in Oranje spelen. Die waren debet aan het niet winnen van grote toernooien. Speelden bij Ajax en Feijenoord. Maar datr wil niks zeggen over hun kwaliteiten. Snelders, Menzo, Metgod, Hesp waren veel beter. Hesp notabene jarenlang eerste doelman bij Barcelona. Jongbloed was doelman van FC Amsterdam en Roda JC toen hij twee WK-finales keepte.quote:Op woensdag 11 juni 2025 16:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
De eerste toernooien waar ik mij visueel nog uit eigen herinnering goals van kan herinneren zijn het EK'92 en het WK'94.
Die vrije trap van Branco was gewoon houdbaar natuurlijk @:tong80 @:Tarado
En de goal van Moura tegen Ajax.quote:Op woensdag 11 juni 2025 15:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dat doelpunt zegt mij ook niet zoveel eigenlijk, ik ken alleen de goal van Kieft tegen Ierland en die van Van Basten in de finale tegen de Sovjets.
Heb het die domme slungel nooit vergeven en die goal van Bebeto was buitenspel meen ik, maar ja Havelange was toen nog FIFA president.quote:Op woensdag 11 juni 2025 16:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
De eerste toernooien waar ik mij visueel nog uit eigen herinnering goals van kan herinneren zijn het EK'92 en het WK'94.
Die vrije trap van Branco was gewoon houdbaar natuurlijk @:tong80 @:Tarado
Dat gehandicapten EK met 8 landen. Dat is onze enige prijs.quote:Op woensdag 11 juni 2025 17:09 schreef Nober het volgende:
[..]
Ja dat was wel ongekend op dat EK in 1988 zelfs nu nog.
Komt ook omdat we behalve Krul in 2014 nooit een keeper hebben die eens een bal pakt in een penaltyreeks.quote:Op woensdag 11 juni 2025 17:20 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Dat gehandicapten EK met 8 landen. Dat is onze enige prijs.
Dat zou leuk zijn. Je denigrerende posts over voetbal zijn niet meer te tellen. Je maakt je nu belachelijk omdat het weldegelijk een befaamde openingswedstrijd was van het allereerste WK. Je schiet jezelf i9n de voet. Je post alsof ik in een mo0torcrosstopic steeds de wijsneus uit kom hangen. Schoenmaker blijf bij jem Herlangs leest.quote:Op woensdag 11 juni 2025 17:03 schreef Nober het volgende:
Ik ga vanavond beginnen aan de openingswedstrijd van het WK 1930.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |