Het talud is het schuin aflopende deel van een verhoogd (of verlaagd) liggende weg.quote:Op maandag 9 juni 2025 15:52 schreef marretak het volgende:
Man wijkt uit voor meeuw en rijdt van talud
... een talud ( geen idee wat een talud is )
quote:Het talud (van het Franse talus, helling[1]), ook wel beloop, is het bouwkundig aangelegde schuine vlak langs een weg, spoor, watergang, dijk, naar een brug of tunnel waarmee een hoogteverschil wordt overwonnen tussen bouwwerk en maaiveld. Een talud kan een ophoging zijn of een ingraving.
er Staat nog nix in de fabeltjeskrant vermeld?quote:Op maandag 9 juni 2025 16:36 schreef Perrin het volgende:
Maar bleef de vochtige meeuw ook ongedeerd?²
Beter gewoon overhoop rijdenquote:Op maandag 9 juni 2025 17:58 schreef Twiitch het volgende:
Genoeg meegemaakt. Mensen die vol in de ankers gaan voor een beest en daarmee zichzelf en anderen in gevaar brengen. Ongeschikt als chauffeur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Aja of de man rijd de berm in en land boven op een zonnend lesbisch hippie stelletje waarvan de ene een soort potige vrouw is en de ander lichtvoetig?quote:Op maandag 9 juni 2025 17:58 schreef Twiitch het volgende:
Genoeg meegemaakt. Mensen die vol in de ankers gaan voor een beest en daarmee zichzelf en anderen in gevaar brengen. Ongeschikt als chauffeur.
Ik denk dat je gelijk hebt.quote:Op maandag 9 juni 2025 19:18 schreef Hyaenidae het volgende:
Is dit nou zulks een Jaguar XE? Ik dacht eerst een oude Escort maar toen ik inzoomde dacht ik een Audi A7, maar lijkt nog het meest op een XE.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |