Dan is het brood van gisteren of eergisteren.quote:Op donderdag 5 juni 2025 16:37 schreef roos94 het volgende:
Dat is datum is tot wanneer het verkocht mag worden
Dat ligt dan in kratten de volgende dag, kwartje voor een halfje en 50 of 75 cent voor een heel.quote:Op donderdag 5 juni 2025 16:40 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Dan is het brood van gisteren of eergisteren.
Zou dan voor de helft moeten.
DAT zullen ze wel niet doen! It is all about the money!![]()
ALS (!) het broord dagvers is DAN is het niet verplicht om er een tht-datum op te zetten.quote:Op donderdag 5 juni 2025 16:19 schreef Bocaj het volgende:
Gewoon een volkoren brood is dat nog steeds dagvers?
Er staat steeds vaker een datum op die in de toekomst ligt.
Vandaag 5-6 gekocht met een datum van 7-6...(Kan mij niet indenken dat het een houdbaarheidsdatum is.)
Er staat wel op 'langer vers' maar dat heeft er toch nix mee te maken?!
Mwah of om de consumenten te helpen die anders niet meer uit zichzelf kunnen beslissen wanneer ze iets weg moeten gooien.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 12:29 schreef sigme het volgende:
Daaruit kan je ongeveer afleiden dat als er wel een tht-datum op staat, het (ook) bedoeld is om de dag(en) nadat het vers was nog te (mogen) verkopen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |