Bijvoorbeeld op de weg staan om te protesterenquote:Op woensdag 4 juni 2025 10:35 schreef herverwijderd het volgende:
Hoe wou je vormgeven aan je protest?
Ik heb niet gezien dat er een blokkade van de route van Trump is aangekondigd, maar ik kan het gemist hebben hoor.quote:Op woensdag 4 juni 2025 10:38 schreef ReplaR het volgende:
Ik zou gewoon meedoen met XR die ook gaan demonstreren, dan weet je tenminste zeker dat je niet (hard) aangepakt wordt.
Daar wil ik ook best tegen demonstreren hoor.quote:Op woensdag 4 juni 2025 11:05 schreef Nober het volgende:
Ongekozen Von der Leyen komt ook.
Daarnaast Schoof, Erdogan, Macron, Starmer...
Dan melden bij de burgemeester. Als je daar in je eentje staat is het vast okee. Er zijn wel bepaalde delen van de stad waar je niet mag demonstreren dus als je ongeluk hebt mag je niet echt voor je huis gaan staan.quote:Op woensdag 4 juni 2025 10:59 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld op de weg staan om te protesteren
Ik probeerde voor mijn gemeente te vinden waar ik een demonstratie aan kan melden, maar ik vond alleen iets over het aanmelden van een buurtbarbeque of voor het dorpsfeest (klein dorpje hier).quote:Op woensdag 4 juni 2025 11:57 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Dan melden bij de burgemeester. Als je daar in je eentje staat is het vast okee. Er zijn wel bepaalde delen van de stad waar je niet mag demonstreren dus als je ongeluk hebt mag je niet echt voor je huis gaan staan.
Ok maar je moet een demonstratie toch aanmelden?quote:Op woensdag 4 juni 2025 12:01 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Groot doek of bord met een grote taco erop getekend buiten je raam hangen of liever achter je raam.
Politie aan je deur? Zonder bevel niet binnenlaten.
In dit geval vind ik helemaal niks doen ook weer zo wat. Een genocidale oorlogsmisdadiger komt letterlijk door mijn dorp heen gereden. Dat pik ik eigenlijk niet.quote:Op woensdag 4 juni 2025 12:38 schreef CoolGuy het volgende:
Geen aandacht aan geven werkt over het algemeen het beste.
Wel als de hele straat wordt afgesloten voor die oorlogsmisdadiger, en ik dus geen kant op kan met mijn auto.quote:Op woensdag 4 juni 2025 12:55 schreef Gia het volgende:
Heel kort: De straat is niet van jou, jij bepaalt niet wie er door de straat rijdt!
Ja? Probeer het eens. Eens kijken of omdat JIJ dat wil die straat niet afgesloten wordt. Ik denk namelijk dat jouw mening er dan helemaal niet toe doet.quote:Op woensdag 4 juni 2025 13:05 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Wel als de hele straat wordt afgesloten voor die oorlogsmisdadiger, en ik dus geen kant op kan met mijn auto.
Dat bedoelde ik niet. Leuk dat jij dat niet pikt. Doe er wat aan en kijk dan of het resultaat van jouw bezwaar is dat de route aangepast wordt.quote:Op woensdag 4 juni 2025 12:50 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
In dit geval vind ik helemaal niks doen ook weer zo wat. Een genocidale oorlogsmisdadiger komt letterlijk door mijn dorp heen gereden. Dat pik ik eigenlijk niet.
Nou ik heb dit topic dus gepost omdat ik wil weten hoe ik een demonstratie aan kan melden.quote:Op woensdag 4 juni 2025 13:14 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja? Probeer het eens. Eens kijken of omdat JIJ dat wil die straat niet afgesloten wordt. Ik denk namelijk dat jouw mening er dan helemaal niet toe doet.
Nou ik zou bijvoorbeeld een (geheel legale) demonstratie kunnen aanmelden daarvoor maar in mijn gemeente staat niet gewoon netjes op de site hoe je dat doet. Het betreft een kleine rurale gemeente namelijk.quote:Op woensdag 4 juni 2025 13:15 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik niet. Leuk dat jij dat niet pikt. Doe er wat aan en kijk dan of het resultaat van jouw bezwaar is dat de route aangepast wordt.
Dus in plaats van dat je de gemeente belt waar het om gaat om dáár te vragen hoe je dat moet doen zodat je gericht info krijgt besloot je dat je er liever een topic voor opent want je wil vooral aandacht, want jij gaat daar niet écht staan met je spandoekje.quote:Op woensdag 4 juni 2025 13:15 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Nou ik heb dit topic dus gepost omdat ik wil weten hoe ik een demonstratie aan kan melden.
Kan je daar on topic op reageren?
vraag;quote:Op woensdag 4 juni 2025 13:14 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja? Probeer het eens. Eens kijken of omdat JIJ dat wil die straat niet afgesloten wordt. Ik denk namelijk dat jouw mening er dan helemaal niet toe doet.
Ik heb oprecht geen idee. Goede vraag wel, ik ga het eens navragen.quote:Op woensdag 4 juni 2025 13:18 schreef freak1 het volgende:
[..]
vraag;
presidenten van bevriende landen uitmaken voor oorlogsmisdadiger, is dat okay? gewoon even voor mijn beeldvorming.
wel ontopic navragen he.quote:Op woensdag 4 juni 2025 13:19 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik heb oprecht geen idee. Goede vraag wel, ik ga het eens navragen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |