1 first party title en dan astro playroom nintendo editie dat betaald is.quote:Op donderdag 5 juni 2025 11:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Sure, het gros heeft alleen niet ook een PS5 en XSX. Dus games als Split Fiction, Hoghwarts en Cyberpunk zijn echt prima launchgames bovenop Mario Kart.
Dat die techdemo betaald is, is belachelijk. En ik ga GKCs skippen, maar verder is het echt een uitstekende launch.
Voor de XSX kocht ik Assassin's Creed als launchgame. En daarna speelde ik een XBO game via GamePass. Nog altijd van genoten.
Xbox en PS5 hadden 0 exclusives. Enkel cross gen.quote:Op donderdag 5 juni 2025 11:08 schreef Friday12 het volgende:
[..]
1 first party title en dan astro playroom nintendo editie dat betaald is.
Demon's Soul remake is een PS5 exclusive, en ook Astro Bot's playroom die ook nog eens gratis was en ook als een soort tech demo functioneerde.quote:Op donderdag 5 juni 2025 11:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Xbox en PS5 hadden 0 exclusives. Enkel cross gen.
Spoderman, Demon Souls, Astro playroomquote:Op donderdag 5 juni 2025 11:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Xbox en PS5 hadden 0 exclusives. Enkel cross gen.
Eens, maar van Roy mogen we niet klagen dus sshhhtquote:Op donderdag 5 juni 2025 11:10 schreef RaXz het volgende:
Ik ben benieuwd hoeveel mensen die tech demo gaan kopen. Het zal mij niets verbazen als Nintendo hem gratis maakt omdat vrijwel niemand het koopt. Ik mis Reggie nu best wel want dankzij hem was Wii Sports gratis met de Wii, en nu is Bowser aan de macht en mag je betalen voor een demo.
Je mag prima kritisch zijn, die techdemo slaat nergens op. Snap niet eens dat daar developers op hebben gezeten. Of die nou geld kost of gratis zou zijn. Niemand speelt dat langer dan 5 minuten.quote:Op donderdag 5 juni 2025 11:15 schreef GGMM het volgende:
[..]
Eens, maar van Roy mogen we niet klagen dus sshhht
quote:Op donderdag 5 juni 2025 11:15 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Spoderman, Demon Souls, Astro playroom
Een port. Een remake. Een techdemo. Dan is een nieuwe exclusive als Mario Kart World beter.quote:Op donderdag 5 juni 2025 11:14 schreef RaXz het volgende:
[..]
Demon's Soul remake is een PS5 exclusive, en ook Astro Bot's playroom die ook nog eens gratis was en ook als een soort tech demo functioneerde.
Miles Morales was geen remake/portquote:Op donderdag 5 juni 2025 11:21 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Je mag prima kritisch zijn, die techdemo slaat nergens op. Snap niet eens dat daar developers op hebben gezeten. Of die nou geld kost of gratis zou zijn. Niemand speelt dat langer dan 5 minuten.
[..]
[..]
Een port. Een remake. Een techdemo. Dan is een nieuwe exclusive als Mario Kart World beter.
Is ook verkrijgbaar op PS4. Dus port.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |