Takes two to tango, en Julia wist het.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 20:30 schreef spapaars het volgende:
[..]
En je kunt Peter ook niet vrijpleiten, hij nam zelfs het initiatief.
Ik ga lekker Toppers in Concert 2024 terugkijken was vorige week vrijdag op NPO3quote:Op vrijdag 30 mei 2025 20:31 schreef spapaars het volgende:
Nou dat was het dan voor deze week, nu die campinghork.
Tot maandag.
Ben al overgeschakeld naar 22 vrouwen op een grasveld.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 20:34 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Ik ga lekker Toppers in Concert 2024 terugkijken was vorige week vrijdag op NPO3
En net zoveel ballen?quote:Op vrijdag 30 mei 2025 20:35 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ben al overgeschakeld naar 22 vrouwen op een grasveld.
Perla had al voorspeld dat ze ging verliezen.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 21:38 schreef freaky40 het volgende:
Nou, die aflevering vanavond viel toch tegen. Niet echt drama. Die Peter/Julia toestanden was er 1 volgens de RLS-script kaartenbak, zo vaak al gezien die spijt na de zonde shit. Peter is een vreemde vogel, dacht is dat hij heaumeau was, of hij zit nog flink in de kast. Rare snuiter, though.
Roma slaat echt door, maar ik denk dat de FEBO in haar wel een nieuw RLS talentje zien dus die mag nog nergens heen.
En dan willen al die Gieren, maar eigenlijk alleen Manon Demi laten wieberen, ook een smerig spelletje. Wie weet eindigen ze niet eens laatste dus ik snap die ophef niet zo.
Wel leuk dat John voor de Vossen nog even wat punten bij elkaar heeft gesprokkeld wat zomaar eens kostbare punten kunnen zijn om van de laatste plek af te komen. Die Perla met haar Tetris-queen geneuzel, dat bleek ja...
Nou nee, dat ben ik niet met je eens. Peter zit niet in een relatie, maar was aan het daten met iemand. Hij ging vol op Julia en mssn vindt ze hem leuker dan ze toe wil geven en heeft zich mee laten slepen. Ondanks dat Peter over zijn thuisdate heeft verteld, heeft hij haar wel versierd en het bed in gelult, om een dag erna te zeggen dat dat meiske thuis zijn nummer 1 is.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 20:27 schreef greysbones het volgende:
[..]
Mwah
Tis wat dom
Ze wist van die ander
Maar dacht gewoon dat ze zelf leuker was
Nu blijkt dat het niet zo is
Is ze gewoon beledigd
Ik vind het echt een afknapper als iemand op commando wil zoenen. Het moet gewoon gebeuren zonder woorden, of niet.quote:Op vrijdag 30 mei 2025 21:19 schreef KinKiJan het volgende:
Word een beetje moe van die Roma-wil-gewoon-zoenen act.
Nou ... ik vond Diederik en Britt puur gif met elkaarquote:Op zaterdag 31 mei 2025 09:06 schreef KinKiJan het volgende:
Erop terugkijkend en in vergelijking met het gezever van de laatste tijd waren Beau en Mel, Britt en Diederik of zelfs Max en Rowena zo vervelend nog niet
Dat waren ze zeker, een wonder dat die nog samen zijn eigenlijk!quote:Op zaterdag 31 mei 2025 09:50 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Nou ... ik vond Diederik en Britt puur gif met elkaar
Dus als Peter had gezegt voor de sex zij buiten is veel leuker de nr 1, dan had ze ook sex gehad?quote:Op vrijdag 30 mei 2025 20:27 schreef greysbones het volgende:
[..]
Mwah
Tis wat dom
Ze wist van die ander
Maar dacht gewoon dat ze zelf leuker was
Nu blijkt dat het niet zo is
Is ze gewoon beledigd
Zijn die 2 nog samen? Geloof er niks van en als het wel zo is dan zal het wel meevallen met dat jaloersegedrag😉quote:Op zaterdag 31 mei 2025 09:59 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dat waren ze zeker, een wonder dat die nog samen zijn eigenlijk!
Vond het in vergelijking wel 'vermakelijker' om te zien dan dat geile gedram van Roma, of Peter het konijn en Julia die geen 2e-keus-konijnen-baasje wil zijn.
Zonde dat ze daar zo lang over door gaan in zo'n aflevering, zo is het niet gek dat we bijvoorbeeld een Roy nooit zien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |