Ik begrijp dat.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 06:51 schreef mschol het volgende:
beide kutsteden en de bewoners lijken ook nog op elkaar
Ik woon zelf al 15 jaar op Zuid en mijn kinderen groeien hier op. Ik wil niet meer weg hier, ik ben hier happy. Tuurlijk gebeuren hier dingen, maar zolang je je bezig houdt met je eigen zaken is het gewoon veilig. Ghetto zoals het hier en elders regelmatig genoemd wordt, herken ik niet.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 06:59 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Logisch als je op Zuid bent opgegroeid!
Iets van de Noord- en Zuidpool.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 07:52 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik woon zelf al 15 jaar op Zuid en mijn kinderen groeien hier op. Ik wil niet meer weg hier, ik ben hier happy. Tuurlijk gebeuren hier dingen, maar zolang je je bezig houdt met je eigen zaken is het gewoon veilig. Ghetto zoals het hier en elders regelmatig genoemd wordt, herken ik niet.
Dus toen ik als 14jarige op straat liep om 1u smiddags op de slinge en werd overvallen met een vleesmes was het mijn eigen schuld?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 07:52 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Tuurlijk gebeuren hier dingen, maar zolang je je bezig houdt met je eigen zaken is het gewoon veilig.
Ik vind het oprecht klote voor je dat dat gebeurd is, maar zoiets als dit kan in elke (grote) stad gebeuren.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 08:06 schreef roos94 het volgende:
[..]
Dus toen ik als 14jarige op straat liep om 1u smiddags op de slinge en werd overvallen met een vleesmes was het mijn eigen schuld?
Naja, ik ben opgegroeid in rotterdam Zuidwijk, 1 van de kutste krotten van NL vermoedelijk. Daar ging ik savonds niet alleen over straat lopen. Echt niet. Nu woon ik in Zeeland en doe ik dat wel. Het volk is hier anders. Er staat ook niet elke maand politie in de wijk vanwege weer een drugsinval. De criminaliteit is gewoon enorm in Rotterdam Zuid, daar zijn harde cijfers van.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 08:39 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vind het oprecht klote voor je dat dat gebeurd is, maar zoiets als dit kan in elke (grote) stad gebeuren.
Als er wat gebeurt in Rotterdam staat iedereen op zijn achterste poten, maar als hetzelfde gebeurt in laten we zeggen Groningen dan halen we onze schouders op en next.
Ik vind dat mensen van Rotterdam en ook Den Haag een leuk accent hebben.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:44 schreef Mubassie het volgende:
Het Rotterdamse accent, dat is wel het meest lelijke en vervelende accent van ons land. Zó ordinair. Ik wordt al kriebelig als ik dat ergens hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |