Als je hem zo hoort spreken , dan lijkt het wel alsof een man uit het midden-oosten aan het woord is. In dit geval is dit een blanke man uit Engeland en de comments staan bomvol met mannen die steun uitspreken:quote:Op donderdag 22 mei 2025 16:30 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Vond het vooral tekenend dat hij met een halve disclaimer begon in de trant van " jaaa ok beetje raar dat we het over de problemen van mannen hebben maar". Kom op
Waarom heb jij zoveel tijd om die rotzooi te spammen, je vrouwtje moet aangestuurd wordenquote:Op donderdag 22 mei 2025 17:04 schreef PvdMK het volgende:
[..]
Als je hem zo hoort spreken , dan lijkt het wel alsof een man uit het midden-oosten aan het woord is. In dit geval is dit een blanke man uit Engeland en de comments staan bomvol met mannen die steun uitspreken:
Bekijk deze YouTube-video
Er is een trend aan de gang binnen de blanke oorspronkelijke mannelijke inwonens van westerse landen die niet te stoppen lijkt.
Lubach is een zwakkelingquote:Op woensdag 21 mei 2025 22:41 schreef Zoddie het volgende:
Lubach heeft wel een goede segment hierover trouwens.
Dat er ook inderdaad problemen zijn waar jonge mannen tegenaan lopen en dat er nergens hulp voor hen is, en de enige die deze problemen aankaarten mannen als Andrew Tate zijn.
Bekijk deze YouTube-video
Ding ding ding we hebben een winnaar.quote:Op woensdag 21 mei 2025 22:59 schreef armegozer het volgende:
s door die christenen onderdrukt waarna hij dus moslim werd omdat de moslims juist zijn gedachtegoed tot op het bot steunen.
Islam is een masculine religie en daar zag Tate toch een soort van plek waar hij als ''no
Heb je ook gelijk in.quote:Op woensdag 21 mei 2025 23:17 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Dussss ... Tate is ook niet hard en agressief genoeg? Hij is uiteindelijk ook maar een zwakkeling, want hij kon het ook niet zonder moslim te worden? We moeten allemaal iedere dag onze vrouwen slaan? Een man met een vrouw of dochter zonder blauwe plekken is een mietje dat nooit iets zal bereiken?
Of hoe moet ik dat zien?
Joh, als jij ooit een keertje met een vrouw mee naar bed mag of zelfs meerdere dates mag hebben, dan vallen die vrouwen best mee. Ik snap wel, dat je zo van een afstandje en een hoop incelonzin op internet denkt dat vrouwen evil zijn. Maar geloof me, als jij ooit een keer echte seks hebt met een echte vrouw of een echt gesprek, dan valt het best mee.quote:Op woensdag 21 mei 2025 23:28 schreef armegozer het volgende:
[..]
Vrouwen zijn kwaadaardig. Al ben jij de beste man ter wereld , niet raar opkijken als ze op een dag wakker wordt en roept dat ze een scheiding wil. De verwoesting die volgt is onvoorstelbaar. Zeg maar gedag tegen je kinderen want die ga je hoogstwaarschijnlijk om de 2 weken een dag of 2 zien als je geluk heb. En je woning , tja die ben je ook kwijt als het een huurwoning betreft.
[ afbeelding ]
Het begint aardig op Nederland te lijken, waar de overlast zich manifisteert door de fatbikejeugd. Ik had het eigenlijk niet verwacht dat het in Engeland ook speelt. Voor de Andrew-Tategeneratie hoeven we de planeet in ieder geval niet leefbaar te houdenquote:Op woensdag 21 mei 2025 22:29 schreef armegozer het volgende:
[ afbeelding ]
Jongens blaffen naar leraren en behandelen meisjes als 'niet menselijk' nu misogynie op scholen in het VK toeneemt
Meerdere onderzoeken hebben een verontrustende toename van misogynie en racisme op scholen in het VK aan het licht gebracht. Leraren spreken over schokkend gedrag in de klas: jongens die blaffen, deuren blokkeren en misogyne teksten napraten. Andrew Tate, sociale media en porno worden genoemd als belangrijke invloeden die de manier waarop jongens vrouwen zien, veranderen.
In het kort
- Drie op de vijf Britse leraren geven sociale media de schuld van de toenemende misogynie
- Jongens in het basisonderwijs, zelfs al acht jaar oud, imiteren de seksistische opvattingen van Andrew Tate
- Meer dan 90% van de scholen heeft geen tools om online misogynie aan te pakken
Toen een basisschoolleraar in het VK zag dat een 10-jarige jongen weigerde met haar te praten – en eiste dat hij alleen met de mannelijke assistent zou praten – omdat "Andrew Tate zegt dat vrouwen niet de leiding zouden moeten hebben", observeerde ze een symptoom van een groeiende nationale crisis op Britse scholen.
In de klaslokalen zijn verontrustende trends te zien: jongens die naar vrouwelijke leerkrachten schreeuwen, deuropeningen blokkeren, gewelddadige pornografie aanprijzen en gevaarlijke online influencers napraten die vrouwen kleineren.
https://www.indiatoday.in(...)s-2728246-2025-05-21
lange versie nieuws: https://www.theguardian.c(...)ny-racism-uk-schools
messcherpe analyse, manquote:Op woensdag 21 mei 2025 22:34 schreef armegozer het volgende:
[..]
Mannen houden wel van een beetje ''masculine''. Dat trekt hen wel aan. Ik denk dat dat 1 van de verschillen is tussen een vrouw en een man. Vrouw is meer feminine terwijl de man meer neigt richting de musculine.
Het schijnt dat voetballiefhebbers ook meer van voetbal houden dan golfliefhebbers.quote:
Vrouwen zijn ook niet het probleem maar de klassieke verdeling van verantwoordelijkheden en verplichtingen en de positie van de man in het geheel.quote:Op donderdag 22 mei 2025 09:30 schreef Zoddie het volgende:
Ik zag ooit eens een Reddit thread over wie er Linkse of progressieve rolmodellen voor jonge mannen zijn.
OP Kon er aardig wat noemen aan de rechterkant maar vroeg zich af wie er aan de linkerkant goede rolmodellen waren.
De hele Reddit thread ging er alleen maar over dat mannelijke rolmodellenn toxic zijn en onnodig zijn, dat mannen al genoeg macht hebben.
Stel je bent een jonge man, in de puberteit, op zoek naar je identiteit, naar wie je bent, wat je bent, wat het betekent om Mannelijk te zijn.
En aan de ene kant wordt je afgestoten of genegeerd, want blijkbaar heb jij als man al alles.
En de andere kant staan mensen met open armen, die jouw kunnen vertellen dat je belangrijk bent, dat het okay is om mannelijk te zijn, wat het betekent om mannelijk te zijn.
Voeg daaraan toe dat het voor jongere mannen moeilijker is te daten dan voor jonge vrouwen.
En ja dat is echt zo, zelfs Lubach heeft het erover in zijn video.
Alles bij elkaar is het niet gek dat men naar mannen als Andrew Tate trekken omdat hij deze issues WEL aan kaart.
Het probleem van Andrew Tate is dan ook niet dat hij die issues aankaart, maar dat hij de schuld bij vrouwen legt wat dan weer onzin is.
Maar het is veel makkelijker om het probleem te simplificeren en één zondebok aan te wijzen. In dit geval moeten het wel de vrouwen zijn die het te hoog in hun bol hebben gekregen door al dat feminisme en zo.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 06:46 schreef Chadi het volgende:
[..]
Vrouwen zijn ook niet het probleem maar de klassieke verdeling van verantwoordelijkheden en verplichtingen en de positie van de man in het geheel.
Het probleem ligt niet bij de vrouwen. Want de vrouw is een vrouw , zij is hoe zij is dat is haar natuur. Het probleem ligt bij mannen die de vrouwen vrouwenrechten hebben gegeven. Dit proces zal uiteindelijk terugdraaien en de vrouw zal weer terug naar haar plek moeten gaan waar zij oorspronkelijk altijd al was. Het is vanaf nu een kwestie van tijd.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:52 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Maar het is veel makkelijker om het probleem te simplificeren en één zondebok aan te wijzen. In dit geval moeten het wel de vrouwen zijn die het te hoog in hun bol hebben gekregen door al dat feminisme en zo.
Jij had geen recht van leven zonder een vrouw.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:50 schreef armegozer het volgende:
[..]
Het probleem ligt niet bij de vrouwen. Want de vrouw is een vrouw , zij is hoe zij is dat is haar natuur. Het probleem ligt bij mannen die de vrouwen vrouwenrechten hebben gegeven. Dit proces zal uiteindelijk terugdraaien en de vrouw zal weer terug naar haar plek moeten gaan waar zij oorspronkelijk altijd al was. Het is vanaf nu een kwestie van tijd.
quote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:50 schreef armegozer het volgende:
[..]
Het probleem ligt niet bij de vrouwen. Want de vrouw is een vrouw , zij is hoe zij is dat is haar natuur. Het probleem ligt bij mannen die de vrouwen vrouwenrechten hebben gegeven. Dit proces zal uiteindelijk terugdraaien en de vrouw zal weer terug naar haar plek moeten gaan waar zij oorspronkelijk altijd al was. Het is vanaf nu een kwestie van tijd.
Heeft niets met het onderwerp te maken. Toen feminisme niet bestond en dat vrouwen gewoon hun vrouwelijke taken deden werden zij ook zwanger en kregen kinderen.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:14 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Jij had geen recht van leven zonder een vrouw.
Wie heeft jou gebaard?
Ja zeker wel, want zo is het wel. Zonder de vrouw had jij niet bestaan.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:20 schreef armegozer het volgende:
[..]
Heeft niets met het onderwerp te maken. Toen feminisme niet bestond en dat vrouwen gewoon hun vrouwelijke taken deden werden zij ook zwanger en kregen kinderen.
Wat lees ik hier tochquote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:50 schreef armegozer het volgende:
[..]
Het probleem ligt niet bij de vrouwen. Want de vrouw is een vrouw , zij is hoe zij is dat is haar natuur. Het probleem ligt bij mannen die de vrouwen vrouwenrechten hebben gegeven. Dit proces zal uiteindelijk terugdraaien en de vrouw zal weer terug naar haar plek moeten gaan waar zij oorspronkelijk altijd al was. Het is vanaf nu een kwestie van tijd.
Hoeveel vrouwen mag een man in dit nieuwe systeem precies 'hebben'?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:52 schreef armegozer het volgende:
Toen Andrew Tate nog een christen was prijsde hij islam omdat de islam de gezin goed beschermd:
Bekijk deze YouTube-video
Dat veranderd niets aan het feit dat vrouwen uiteindelijk weer terug moeten gaan waar zij oorspronkelijk altijd al waren. De keuken , kinderen opvoeden en haar man gehoorzamen.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:21 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Ja zeker wel, want zo is het wel. Zonder de vrouw had jij niet bestaan.
Ga jij in die tijd terug naar school om de taal fatsoenlijk te leren schrijven?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:24 schreef armegozer het volgende:
[..]
Dat veranderd niets aan het feit dat vrouwen uiteindelijk weer terug moeten gaan waar zij oorspronkelijk altijd al waren. De keuken , kinderen opvoeden en haar man gehoorzamen.
Stop met gaslighten.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:24 schreef armegozer het volgende:
[..]
Dat veranderd niets aan het feit dat vrouwen uiteindelijk weer terug moeten gaan waar zij oorspronkelijk altijd al waren. De keuken , kinderen opvoeden en haar man gehoorzamen.
Ach zo.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:29 schreef armegozer het volgende:
[..]
Eigenlijk precies zoals de moslims dat ook doen in het midden-oosten. Vrouw mag niet meer scheiden van haar man. Scheidingen zal eigenlijk verleden tijd worden.
Wat ik zie veranderen in de nabije toekomst is het volgende:
- Vrouwen gaan weer terug naar waar zij toebehoren , de keuken , kids opvoeden , haar echtgenoot gehoorzamen.
- Vrouwen gaan al hun rechten verliezen die zij nu hebben. Ook hun stemrecht zal verledentijd worden.
- Vrouwen mogen geen scheiding meer aanvragen.
- Vrouwenopvangen zal stoppen met bestaan.
- Politie zal de man beschermen om zijn gezin bij elkaar te houden. Aangiftes van vrouwen zal met een korreltje zout bekeken worden.
- Rechters zullen de man en zijn gezin beschermen tegen scheidingen.
Het hele systeem zal eigenlijk van feminist naar masculiene veranderd worden daar komt het wel een beetje op neer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |