100 minuten les is 120 ja.quote:Op woensdag 18 juni 2025 13:24 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Je gaat me toch niet vertellen dat deze rijschool 120 euro per uur rijles rekent ?
Lijkt me een prima doel. Wel vreemd dat een RIS-rijschool je niet vooraf vertelt wat je gaat doen..quote:Op woensdag 18 juni 2025 11:25 schreef roos94 het volgende:
Ben gestopt, heb geen zin meer in . Doe toch alles fout. Mijn zelfvertrouwen is al genoeg afgebrokkeld door mensen in mijn leven ik hoef dat niet nog een keer opnieuw.ik ga nu een andere rijschool mailen en ik ga daarbij uitleggen wat ik specifiek nodig heb en of zij mij dat kunnen bieden.
Ik haat het als je rijles hebt en je stapt in en gaat gewoon rondjes rijden in de wijk zonder dat die docent uitlegt waar we mee bezig zijn. Ik wil dat ik aan het begin hoor wat we gaan doen, en wat we aan het eind vd les aan de volgende les gaan doen. Zodat ik een beetje weet wat ik kan verwachten. En dat we met specifieke doelen bezig zijn. Niet gewoon rondjes rijden en ¤120 afrekenen.
Ik betaal ook 105,- per les hoor. 65 euro per uur, maar de les is altijd 1,5 uur.quote:Op woensdag 18 juni 2025 13:24 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Je gaat me toch niet vertellen dat deze rijschool 120 euro per uur rijles rekent ?
Vind ik ook. Ze noemen zich een ris school maar ik kan mezelf ook beyonce noemen. Valt niks van dat terug te zien in de lessen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 13:33 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Lijkt me een prima doel. Wel vreemd dat een RIS-rijschool je niet vooraf vertelt wat je gaat doen..
Het is al weer heel lang geleden dat ik rijles had, maar toen ik rijles had ging het in principe ook zo. Toen bespraken we ook niet van tevoren wat we gingen doen. We reden toen ook gewoon door de stad en af en toe stopten we voor een bijzondere verrichting, zoals file parkeren, achteruit inparkeren, keren in een smalle straat, bocht achteruit. En dan reden we weer verder.quote:Op woensdag 18 juni 2025 11:25 schreef roos94 het volgende:
Ik haat het als je rijles hebt en je stapt in en gaat gewoon rondjes rijden in de wijk zonder dat die docent uitlegt waar we mee bezig zijn. Ik wil dat ik aan het begin hoor wat we gaan doen, en wat we aan het eind vd les aan de volgende les gaan doen. Zodat ik een beetje weet wat ik kan verwachten. En dat we met specifieke doelen bezig zijn. Niet gewoon rondjes rijden en ¤120 afrekenen.
Oh in Lelystad heb je de Zuigerplasdreef.quote:Op donderdag 12 juni 2025 18:10 schreef roos94 het volgende:
[..]
Als je een account hebt (heb ik) kun je ook de routes downloaden en in die route en de beschrijving staat ook plasbroekpolder![]()
[ afbeelding ]
@dop ik heb al een auto met handschakeling, automaat is voor mij geen optie. verwar je mij niet met @roos94?quote:Op zondag 1 juni 2025 13:22 schreef dop het volgende:
[..]
Semtex is duidelijk niet de markt voor die pook, die wil een rijbewijs uit praktische overwegingen, niet vanwege nostalgische overwegingen.
Waarschijnlijk, ik zag je quote en wist niet eens meer dat ik dit had geschrevenquote:Op donderdag 19 juni 2025 15:32 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
@:dop ik heb al een auto met handschakeling, automaat is voor mij geen optie. verwar je mij niet met @:roos94?
Goed bezigquote:Op zondag 27 juli 2025 11:35 schreef SEMTEX het volgende:
Still going strong, ik ben de laatste tijd meer achteruit aan het inparkeren en gisteren ging het een dag niet zo lekker, worstelde ik weer veel met de opkomende koppeling en vond ik het lastig te focussen op kruispunten en de bediening tegelijk. Ik verwacht wel dat het eind van het jaar wordt, maar dan ga ik ook echt examen doen. En als het niet in 1 keer lukt, heb ik nog een een herexamen in mijn pakket zitten.
Jij nog plannen?quote:
Jammer, maar ik begrijp je heel goed. Toch weet ik bijna zeker dat je het kan halen, maar je moet een beetje geluk hebben met de juiste instructeur zien te vinden. Iemand waar jij je prettig bij voelt, en die jou zelfvertrouwen in de auto geeft. Ze zijn er genoeg, maar je moet soms even door te zure appel heen bijten tot je de juiste hebt gevonden.quote:
Heb je les in een auto met benzinemotor of in een auto met dieselmotor ?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:41 schreef SEMTEX het volgende:
Het gaat soms met pieken en dalen, soms heb ik weer eens een dag dat ik de koppeling te snel laat opkomen en de auto begint te horten en te stoten en ik mezelf weer vervloek.
Benzine, handgeschakeld. Een Ford Focus.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:54 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Heb je les in een auto met benzinemotor of in een auto met dieselmotor ?
Niet letterlijk in ieder gevalquote:Op donderdag 7 augustus 2025 09:41 schreef SEMTEX het volgende:
ik denk wel dat het je uiteindelijk een rijker mens maakt
Ik had al een vermoeden dat het een benzinemotor is. Dan is het gasgeven en de koppeling laten opkomen bij het wegrijden vanuit stilstand toch wat lastiger dan bij een diesel. Bij een benzinemotor vergt dat toch wel enige oefening om dat onder de knie te krijgen.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 10:21 schreef SEMTEX het volgende:
Benzine, handgeschakeld. Een Ford Focus.
Tja, maar diesels, hebben die nog toekomst?quote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:05 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik had al een vermoeden dat het een benzinemotor is. Dan is het gasgeven en de koppeling laten opkomen bij het wegrijden vanuit stilstand toch wat lastiger dan bij een diesel. Bij een benzinemotor vergt dat toch wel enige oefening om dat onder de knie te krijgen.
Het verschil is dat een dieselmotor ook bij lage toeren al een behoorlijk koppel levert. Bij de meeste auto's met dieselmotor kun je in de eerste versnelling langzaam wegrijden door de koppeling langzaam te laten opkomen zonder gas bij te geven, en bij veel auto's met dieselmotor lukt het dan ook nog om zonder gas bij te geven door te schakelen naar hogere versnellingen. Ik herinner me nog dat mijn vader ooit een diesel had die je zelfs zonder het gaspedaal aan te raken kon doorschakelen naar de vijfde versnelling. Kortom, bij een dieselmotor zal het niet zo gauw gebeuren dat hij bij het gasgeven en koppeling laten opkomen bij het wegrijden vanuit stilstand gaat horten en stoten, laat staan dat de motor afslaat.
Je kunt er grapjes over maken, maar het statement blijft wel staanquote:
Zoals het er nu naar uitziet niet, maar de benzinemotor eigenlijk ook niet.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 11:19 schreef SEMTEX het volgende:
Tja, maar diesels, hebben die nog toekomst?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |