Tja, sommige commentaren onder dat artikel ook ..quote:
Vind.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, sommige commentaren onder dat artikel ook ..
Beweren dat er meer dan 100k slachtoffers zijn en Hamas vergelijken met het Nederlands verzet in de Tweede Wereldoorlog. Een schrikbarend wereldbeeld, maar dit kun je ook wel verwachten in zulke radicaal progressief en linkse kringen.
Daar ziet men het ook als 'moreel verheven' om jonge kinderen te laten geloven dat ze van het andere geslacht zijn, miljoenen niet-Westerse migranten toe te laten, harddrugs te legaliseren of de Islam te faciliteren. Het blijkt eens te meer welke mensen een blok aan het been van het Westen zijn en die vindt je in deze contreien terug.
In zulke kringen gaat het er vooral om dat het mensen van kleur en moslims betreft. Die worden binnen het intersectionele gedachtegoed namelijk een uniek slachtofferschap toegedicht vanwege die combinatie van afkomst en religie.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:52 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Vind.
En de meeste zijn waarschijnlijk gewoon klaar met doelloos elke dag mensen om zeep helpen.
Tja, dit soort figuren krijgen onder "opinie" al langer alle ruimte bij universiteiten om hun visie als feit te verspreiden, ook tijdens colleges.quote:
Bijzondere tekst. Beetje eng ook.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In zulke kringen gaat het er vooral om dat het mensen van kleur en moslims betreft. Die worden binnen het intersectionele gedachtegoed namelijk een uniek slachtofferschap toegedicht vanwege die combinatie van afkomst en religie.
Ik zie daar Hamas zelfs een vredesbeweging genoemd worden. Er zijn er daar flink van het padje afquote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, sommige commentaren onder dat artikel ook ..
Beweren dat er meer dan 100k slachtoffers zijn en Hamas vergelijken met het Nederlands verzet in de Tweede Wereldoorlog. Een schrikbarend wereldbeeld, maar dit kun je ook wel verwachten in zulke radicaal progressief en linkse kringen.
Daar ziet men het ook als 'moreel verheven' om jonge kinderen te laten geloven dat ze van het andere geslacht zijn, miljoenen niet-Westerse migranten toe te laten, harddrugs te legaliseren of de Islam te faciliteren. Het blijkt eens te meer welke mensen een blok aan het been van het Westen zijn en die vindt je in deze contreien terug.
Nee hoor, zo werkt het simpelweg in die kringen. Er zijn hier op FOK! ook al een aantal users geweest die het verwijt hebben gemaakt dat mensen niets om de Palestijnen geven omdat het 'bruine' mensen en 'moslims' zou betreffen.quote:
Tja, welkom in bepaalde delen van de wondere wereld van links. Het is allemaal onderdeel van anti-Westers gedachtegoed, waarin het Westen het onderliggende probleem van alles wordt gezien.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:06 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik zie daar Hamas zelfs een vredesbeweging genoemd worden. Er zijn er daar flink van het padje af
En wie of wat zijn ´die kringen´?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 09:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, zo werkt het simpelweg in die kringen.
Hard he, als je de waarheid onder ogen ziet.quote:
Heb laatst bijvoorbeeld lord ronddraai terrorisme letterlijk zien verheerlijken, lord vetinari zien oproepen tot ophangen van rechtse politici en chadi hele topics vol waarheidsverderingen/propaganda zien posten.quote:
Mwa. Dat zal wel meevallenquote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hard he, als je de waarheid onder ogen ziet.
Kan te confronterend zijn en dan wuif je het weg met je angst. Dat heet de ontkenningsfase.
https://www.at5.nl/artike(...)-miljoen-euro-schadequote:Het lukt de UvA naar eigen zeggen niet om (een deel van) de groep demonstranten die in mei 2024 meerdere panden en terreinen bezette en vernielde aansprakelijk te stellen. Dat bevestigt een woordvoerder van de universiteit na berichtgeving door universiteitsblad Folia vandaag.
Het zou juridisch onmogelijk zijn om de schade op demonstranten te verhalen, doordat het niet duidelijk is wie welke schade heeft aangericht. "Onze afdeling juridische zaken heeft er naar gekeken en heeft geconcludeerd dat het juridisch niet haalbaar is", zegt de woordvoerder.
Er zijn weliswaar acht demonstranten veroordeeld voor hun rol bij de bezettingen of geweld tegen de politie, maar ook voor hen geldt dat het onduidelijk is of zij ook vernielingen hebben gepleegd. Het aansprakelijk stellen van de veroordeelde demonstranten voor de schade van de hele groep zou ook 'juridisch waarschijnlijk onhaalbaar' zijn.
De UvA probeert nog wel de schade te verhalen van een bezetting van een pand op het Roeterseiland in juni 2024. Dat komt doordat de vernielingen in een kleinere ruimte en door een klein aantal demonstranten zijn gepleegd. Dat geldt ook voor de anderhalve ton schade na de bezetting van het Maagdenhuis in april 2025.
Daarom moet de politie gelijk keihard optreden zodra er ook maar 1 met gezichtsbedeking rondloopt.quote:
Gewoon lekker door die UVA uit eigen zak laten betalen. Ze zoeken het maar zélf uit.quote:
Bij die 1ste "bezetting" van de UvA ging de NOS doodleuk met zo'n "demonstrant" die vermomd was, voor de camera...quote:Op dinsdag 27 mei 2025 12:12 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Daarom moet de politie gelijk keihard optreden zodra er ook maar 1 met gezichtsbedeking rondloopt.
Op zich hoeft er nog niet eens keihard opgetreden te worden, maar wel überhaupt opgetreden. Het is verboden om met gezichtsbedekkende kleding in onderwijsgebouwen rond te lopen, maar er wordt steeds gekozen voor de-escalatie. Op dezelfde fiets is het mogelijk om buiten de onderwijsinstelling wangedrag door iemand met gezichtsbedekkende kleding aan te pakken, maar ook dat gebeurt onvoldoende.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 12:12 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Daarom moet de politie gelijk keihard optreden zodra er ook maar 1 met gezichtsbedeking rondloopt.
Tja, de kans is natuurlijk groot dat men bij de NOS het gedachtegoed van zulke demonstranten volledig steunt.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 12:19 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Bij die 1ste "bezetting" van de UvA ging de NOS doodleuk met zo'n "demonstrant" die vermomd was, voor de camera...
UvA ging zelfs doodleuk met vermomde figuren in gesprek.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 12:19 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Bij die 1ste "bezetting" van de UvA ging de NOS doodleuk met zo'n "demonstrant" die vermomd was, voor de camera...
Dat waren ze op 7 oktober niet he.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:52 schreef Buitendam het volgende:
[...]
En de meeste zijn waarschijnlijk gewoon klaar met doelloos elke dag mensen om zeep helpen.
Goh...quote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:52 schreef Buitendam het volgende:
En de meeste zijn waarschijnlijk gewoon klaar met doelloos elke dag mensen om zeep helpen.
Je vindt de strijd tegen Hamas doelloos?quote:Op zaterdag 24 mei 2025 08:52 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Vind.
En de meeste zijn waarschijnlijk gewoon klaar met doelloos elke dag mensen om zeep helpen.
Denk je? Denk dat het veel mensen vrij weinig kan schelen dat het al dan niet Joodse mensen zijn die deze verwoesting aanrichten. Nee, ik zou het eerder zoeken in de hoek dat de Nederlandse overheid actief een bijdrage levert aan de agressor. En dan mag je verder het antisemitische argument bij je houden. Die heeft helaas inmiddels een hoop body verloren.quote:Op dinsdag 27 mei 2025 13:48 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Goh...
Vraagje;
Waarom zagen we deze massademonstraties wereldwijd, bezettingen, acties, niet veel eerder dan 7 oktober?
En dan tegen oorlogen en burgerdoden in bijv Jemen, Sudan, Syrië,Ethiopië en nog tig andere landen dan Israël?
Wat is het verschil tussen al deze conflicten en die van Israël?
De Jood is erbij betrokken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |