Ongeveerquote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:37 schreef Kopiko het volgende:
Terechte klacht, maar:
[..]
… hoe wist TS de leeftijd van dat ettertje?
Wie is hier agressief?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:40 schreef SebbeSwensje het volgende:
Agressief manneke, deze TS. Doe eens wat aan jouw korte lontje. Pep helpt je zowel met dat korte lontje als met het gewicht.
Je ziet aan iemand z'n uiterlijk direct wat voor vlees je in de kuip hebt, ja.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:37 schreef LinkseHippie het volgende:
Stond er ‘Moslim’ op hun voorhoofd ofzo
Overduidelijk jij. Het jochie spreekt je gewoon normaal en vriendelijk aan. Jij begint direct allemaal aannames te maken en besluit daarop te ageren. Je mag nog van geluk spreken dat ze geen aangifte hebben gedaan van bedreiging.quote:
mwaaagh vaak wel hoor , moslims = colour tribe, gang formatquote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:37 schreef LinkseHippie het volgende:
Stond er ‘Moslim’ op hun voorhoofd ofzo
Maar iemand die langs loopt uitlokken en kwetsen is zeker helemaal OK?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:43 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Overduidelijk jij. Het jochie spreekt je gewoon normaal en vriendelijk aan. Jij begint direct allemaal aannames te maken en besluit daarop te ageren. Je mag nog van geluk spreken dat ze geen aangifte hebben gedaan van bedreiging.
Hoe werd je precies uitgelokt en gekwetst? Zit allemaal tussen je oren.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:45 schreef MisterFox het volgende:
[..]
Maar iemand die langs loopt uitlokken en kwetsen is zeker helemaal OK?
Ik heb het prima gedaan. Als je dit niet doet, pakken ze je de volgende keer weer en nog een stuk harder ook.
Ze zeggen alleen maar wat. Meer is het niet.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:45 schreef marretak het volgende:
[..]
Ummm het recht om met rust gelaten te worden ontbreekt vaak?
Volgens mij ben je echt wereldvreemd...quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:45 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Hoe werd je precies uitgelokt en gekwetst? Zit allemaal tussen je oren.
Ga je nu ook al tegen mij beginnen? Stop toch eens met zo wild om je heen te slaan. Een beetje pep doet wonderen.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:46 schreef MisterFox het volgende:
[..]
Volgens mij ben je echt wereldvreemd...
Nou nee, dat is het wel. Ze raken me inderdaad niet aan, maar woorden kunnen wel degelijk enorm pijn doen en inhakken. Het is ook precies de reden dat ze het doen: kwetsen en uitlokken. Er is geen excuus voor.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:46 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ze zeggen alleen maar wat. Meer is het niet.
Zo te horen kun jij beter wat minderen met de pepquote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:47 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ga je nu ook al tegen mij beginnen? Stop toch eens met zo wild om je heen te slaan. Een beetje pep doet wonderen.
Probeer je me nu te kwetsen? Hier is echt geen excuus voor.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:48 schreef MisterFox het volgende:
[..]
Zo te horen kun jij beter wat minderen met de pep
quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:49 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Probeer je me nu te kwetsen? Hier is echt geen excuus voor.
Aan de hand van hoe je het beschrijft in de OP kregen ze nauwelijks de kans om je te beledigen.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:47 schreef MisterFox het volgende:
[..]
Nou nee, dat is het wel. Ze raken me inderdaad niet aan, maar woorden kunnen wel degelijk enorm pijn doen en inhakken. Het is ook precies de reden dat ze het doen: kwetsen en uitlokken. Er is geen excuus voor.
Ben inderdaad blij dat ik direct mijn grenzen kenbaar gemaakt heb.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 18:50 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Aan de hand van hoe je het beschrijft in de OP kregen ze nauwelijks de kans om je te beledigen.
Nou nou, wellicht voelt TS zich nu wel gekwetst en gaat hij jou ook bedreigen door te zeggen dat hij je afmaakt. Kijk maar uit.quote:
In normale omstandigheden ben ik de rust en orde in persoon. Hij hoeft zich geen zorgen te maken.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 19:13 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Nou nou, wellicht voelt TS zich nu wel gekwetst en gaat hij jou ook bedreigen door te zeggen dat hij je afmaakt. Kijk maar uit.
Maar die normale omstandigheden kunnen plotsklaps veranderen als jij weer voor anderen hun bedoeling gaat invullen.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 19:14 schreef MisterFox het volgende:
[..]
In normale omstandigheden ben ik de rust en orde in persoon. Hij hoeft zich geen zorgen te maken.
Is de Islamitische cultuur. Agressie en alpha doen is ermee verweven.quote:Op zaterdag 17 mei 2025 19:11 schreef Roesjesjager het volgende:
Terechte klacht wel. Nederlandse jongeren kunnen ook lastig zijn, maar om een of andere reden zijn die met het kleurtje het meest problematisch. Waarom weet ik niet.
Bron: 2 jaar bij justitie gewerkt.
De volwassenen gaan hier even verderquote:Op zaterdag 17 mei 2025 19:15 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Maar die normale omstandigheden kunnen plotsklaps veranderen als jij weer voor anderen hun bedoeling gaat invullen.
Oh, ik dacht dat je ook minderjarig was. Begrijp ik dus goed dat je als volwassene een jochie van 15 met de dood hebt bedreigd?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 19:17 schreef MisterFox het volgende:
[..]
De volwassenen gaan hier even verder
Waar ga jij naar toe dan?quote:Op zaterdag 17 mei 2025 19:17 schreef MisterFox het volgende:
[..]
De volwassenen gaan hier even verder
chips halenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |