Ik denk dat als H&M die spullen voor andere kamers niet in Katrien hadden gezet, maar ergens in een berging, dat Ray dan geen probleem had gehad. Maar ik heb niet het idee dat H&M echt de spelregels van tevoren bestuderen....quote:Op dinsdag 13 mei 2025 22:12 schreef Firuze60 het volgende:
Volgende dat mij opvalt. Waarom mag Victor wel van te voren allerlei bouwmaterialen op voorraad in een loods hebben en mogen Heidi en Mark niet alvast het bouwmateriaal voor de badkamer inbrengen. Volgens Ray gaan ze buiten hun boekje. Nou ja zeg, erger mij nu ook al behoorlijk aan dat zeurstel, maar ik zie geen verschil.
Dat was iig in de slaapkamer van W&E.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 22:48 schreef Firuze60 het volgende:
Zag ik daar nu ineens van die gladde gamma-deuren? In een andere ruimte stonden toch nog een stapel originele paneeldeuren?
Nee, ze konden nog heel erg veel voorbereiden qua schuren enzo..., Edith zei dat zelfs op een gegeven moment tegen Wilfred. Maar ik vind het best lief hoor dat ze zo enthousiast zijn over kunst maken....quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:04 schreef Firuze60 het volgende:
Oja, over dat gezeur over dat beeld maken. Ze zaten vast ivm de monumentenzorg over de kleur verf, logisch dat ze even iets anders zoeken.
Er zat nog genoeg behang wat eraf moest, plus kan je je tijd vast beter besteden aan inrichtingquote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:04 schreef Firuze60 het volgende:
Oja, over dat gezeur over dat beeld maken. Ze zaten vast ivm de monumentenzorg over de kleur verf, logisch dat ze even iets anders zoeken.
Oja, maar neem toch niet aan dat die alleen voor dat appartement mochten gebruikt worden. Verbaas mij bij elke aflevering nog steeds meer over deze verbouwing, haha.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:04 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Dat was iig in de slaapkamer van W&E.
Och, een hele dag behang afkrabben, is ook dodend en ze deden op hun manier ook wat aan de inrichting zo.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:06 schreef Soury het volgende:
[..]
Er zat nog genoeg behang wat eraf moest, plus kan je je tijd vast beter besteden aan inrichting
Ja, geen idee idd.... het wordt een soort mystery (horror) house... met een beeld van Jan van Cuijck die je aanstaart als je in bed ligt te.... slapenquote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:07 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Oja, maar neem toch niet aan dat die alleen voor dat appartement mochten gebruikt worden. Verbaas mij bij elke aflevering nog steeds meer over deze verbouwing, haha.
quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:12 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ja, geen idee idd.... het wordt een soort mystery (horror) house... met een beeld van Jan van Cuijck die je aanstaart als je in bed ligt te.... slapen![]()
Nou ja de meeste zijn voorzet wanden met isolatie de oorspronkelijke muren staan nog. De gipswanden zijn grotendeels voor de indeling van het appartement.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:13 schreef Firuze60 het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
En al die dunne gipsplaten wandjes, daar krijg ik weer de horror van.
Nee joh, heel veel stenen tussenmuren zijn weggeslagen, open ruimte per appartement dat ingedeeld wordt met gipswandjes met isolatie.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:20 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou ja de meeste zijn voorzet wanden met isolatie de oorspronkelijke muren staan nog. De gipswanden zijn grotendeels voor de indeling.
De tussenmuren moet ook wel, het moet toch in 6 appartementen worden gesplitst. Maar ik denk niet dat er gipswandjes tussen twee buren komen. Mag ik hopenquote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:22 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Nee joh, heel veel stenen tussenmuren zijn weggeslagen, open ruimte per appartement dat ingedeeld wordt met gipswandjes met isolatie.
Haha, dat hoop ik ook niet, maar gipswanden in een appartement tussen de ruimtes ook niet fijn. Lijkt mij ontzettend gehorig. Maar goed, snap dat ze geen baksteenmuurtjes durven bouwen.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:25 schreef Soury het volgende:
[..]
De tussenmuren moet ook wel, het moet toch in 6 appartementen worden gesplitst. Maar ik denk niet dat er gipswandjes tussen twee buren komen. Mag ik hopen
Dit zijn denk ik appartement voor 1 of 2 personen. Dus dan is het geluidsoverlast geheel aan jezelf te dankenquote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:28 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Haha, dat hoop ik ook niet, maar gipswanden in een appartement tussen de ruimtes ook niet fijn. Lijkt mij ontzettend gehorig. Maar goed, snap dat ze geen baksteenmuurtjes durven bouwen.
Oh vast en zeker, maar zag al dat spaanplaat en glaswol plus hout en gipsplaten en gamma-deuren, zal maar brand uitbreken, de horrorquote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:32 schreef Soury het volgende:
[..]
Dit zijn denk ik appartement voor 1 of 2 personen. Dus dan is het geluidsoverlast geheel aan jezelf te danken
Die isolatie en wanden is toch wel brand veilig ? Of denken we tegenwoordig alleen maar aan duurzaamheidquote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:34 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Oh vast en zeker, maar zag al dat spaanplaat en glaswol plus hout en gipsplaten en gamma-deuren, zal maar brand uitbreken, de horror
Geen idee, hoor, gewoon gevoelsmatig, woon zelf nog in een huis met zachtboard plafonds op de bovenverdieping, mag ook niet meer ivm brandveiligheid, maar wel stenen muren tussen de kamers..quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:39 schreef Soury het volgende:
[..]
Die isolatie en wanden is toch wel brand veilig ? Of denken we tegenwoordig alleen maar aan duurzaamheid
Dat was erg, ja, daarom alleen al hoop ik dat het kunstenaarsstel er iets moois van maken. Maar jemig, een beeld maken van piepschuim, vrees het ergste.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:42 schreef Roosd4321 het volgende:
Die gammadeuren werden in het vorige forum door iemand genoemd, dat bracht me weer helemaal terug naar de pijn van die weggesloopte (prachtige) en-suitedeuren vorig seizoen.
Ik kan het wel waarderen dat de monumentale status van het pand echt gerespecteerd wordt deze keer, ik hoop dat dat ook in de inrichtingen te zien gaat zijn!
(maar ik vrees het ergste)
Ja die glas in lood deuren, eeuwig zonde.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:42 schreef Roosd4321 het volgende:
Die gammadeuren werden in het vorige forum door iemand genoemd, dat bracht me weer helemaal terug naar de pijn van die weggesloopte (prachtige) en-suitedeuren vorig seizoen.
Ik kan het wel waarderen dat de monumentale status van het pand echt gerespecteerd wordt deze keer, ik hoop dat dat ook in de inrichtingen te zien gaat zijn!
(maar ik vrees het ergste)
Marit had gewoon gelijk, hoor. Erger mij ook rot aan dat arrogante stel. Opgeblazen egootjes. Mark had het toch zo goed voor elkaar met zijn stelling en gereedschappen, nu bleek dat ie zelf ook wat eigen gereedschap had meegenomen, de hypocriet.quote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:49 schreef d.k. het volgende:
De kunstenaars gingen he-le-maal naar een museum. Ze hebben er wel 3 minuten op gewandeld en dat was alleen omdat het stoplicht nog op rood stond. Dat museum is ongeveer om de hoek. Lekker afleiding tijdens het eindeloze behang krabben en ontvetten en schuren...al heb ik niet het idee dat ze verder zijn dan dat behang.
Het idee van het bouwmateriaal is volgens mij dat je wel afspraken mag maken over het op afroep hebben liggen van spul in een extern magazijn, maar dat je het niet eerder mag kopen en/of laten bezorgen. Daar is ook niet echt ruimte voor en bovendien hinder je zo anderen. En die Mark is gewoon een enorme drammer die niet gewend is tegengas te krijgen. Dat toontje van em, ik zou er binnen een week ruzie mee hebben.
En Heidy gaat op hoge poten de bakwagen opeisen want dat moet op die ene middag en vervolgens zegt ze dat ze nog even gaat checken of het echt op die tijd moet. Die bakwagen is de achilleshiel, in Grave is niet veel en op fietsafstand ook niet. Dus je moet vooruitzien en zorgen dat je op tijd dingen bestelt en laat bezorgen, dan heb je die bakwagen niet nodig. Kost ook minder tijd dan zelf telkens gaan rijden. Volgens mij mogen ze niet met eigen vervoer spullen halen.
Er zullen toch wel bepalingen zijn vastgelegd over hoe de muren geďsoleerd moeten zijn? Kan me niet voorstellen dat gipswandjes tussen woningen toegestaan zijnquote:Op dinsdag 13 mei 2025 23:28 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Haha, dat hoop ik ook niet, maar gipswanden in een appartement tussen de ruimtes ook niet fijn. Lijkt mij ontzettend gehorig. Maar goed, snap dat ze geen baksteenmuurtjes durven bouwen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |