abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217596668
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 22:17 schreef quo_ het volgende:

[..]
Jij leest kennelijk graag wat je wilt lezen.
Het is niet aan Trump om zich te bemoeien met het beleid van andere landen.
Helder
"Pools are perfect for holding water"
pi_217596711
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 21:48 schreef probeer het volgende:

[..]

Jij zou het ook 'helemaal niet raar' vinden wanneer de Iraanse ambassade van de gemeente Den Haag eist dat vrouwelijke ambtenaren niet meer ongesluierd hun werk mogen doen?

Gelukkig staan veruit de meeste ambassades in Den Haag maar de gemeentebesturen van Amsterdam en Utrecht acht ik er toe in staat om nog serieus op dit soort islamitische dwingelandij in te gaan ook.
-
  zaterdag 10 mei 2025 @ 22:42:16 #128
210150 Hiddendoe
https://www.youtube.com/watch?
pi_217596853
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 21:31 schreef probeer het volgende:

[..]
Wat hij in eigen land doet moet hij helemaal lekker zelf weten. Maar is je hekel aan DEI nou zo groot dat je bij dit nieuws serieus denkt "wat goed van Trump dat hij een ander soeverein land zijn beleid op wil leggen"?
Dit dus. Wat als Trump gaat eisen dat islamitische landen hun vrouwen voortaan gaat verplichten in korte rokjes te lopen? Zouden die mannen met theedoeken om hun hoofd ook braaf dat contractje tekenen?
pi_217596991
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 22:06 schreef SymbolicFrank het volgende:
Kortom, er zijn hier een heleboel mensen die graag willen dat wij een geïncorporeerd gebied van de VS worden, zodat Trump eens lekker tekeer kan gaan. Dan hebben we wel helemaal geen fuck meer te vertellen en worden alle sociale dingen meteen afgeschoten, maar dat hebben ze er graag voor over om iedereen die geen echte blanke Nederlander is te kunnen behandelen als de onderklasse die ze zijn. Slavernij is geen acceptabel woord meer, maar daar valt vast wel een mouw aan te passen. En anders staat het ze vrij om op te rotten.

En veel verder gaat hun wereldbeeld helaas niet.
Moet zeggen dat ik altijd wel moet grinniken om dat hele white saviour gedoe.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  zaterdag 10 mei 2025 @ 23:35:47 #130
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_217597205
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 22:06 schreef SymbolicFrank het volgende:
Slavernij is geen acceptabel woord meer, maar daar valt vast wel een mouw aan te passen.
Dat noemen we tegenwoordig "participeren".
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  zondag 11 mei 2025 @ 10:03:14 #131
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_217598340
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 21:48 schreef probeer het volgende:

[..]
Waar lees jij dat het om Zweedse bedrijven gaat? Er staat duidelijk dat deze eis gemaakt is richting de gemeente Stockholm. Omdat de gemeente connecties heeft met de Amerikaanse ambassade.

Jij zou het ook 'helemaal niet raar' vinden wanneer de Iraanse ambassade van de gemeente Den Haag eist dat vrouwelijke ambtenaren niet meer ongesluierd hun werk mogen doen?

Of weten we hier allemaal stiekem dat je dan wél (en overigens volledig terecht) moord en brand schreeuwt?
Dit staat in het artikel hè.

En als Haagse bedrijven producten of diensten leveren aan Iraanse overheidsinstanties, dan zal men zich toch echt enigszins moeten aanpassen aan wat daar de normen, waarden en wensen zijn. Dat is hoe het altijd werkt met een afzetmarkt.
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 23:24 schreef FireFox1 het volgende:

[..]
<Knip>
Dit is helaas de norm in zulke kringen. Er kan alleen een argument worden gemaakt als er eerst bij de ander woorden in de mond worden gelegd, waarop men dan inhakken.

[ Bericht 18% gewijzigd door Jippie op 11-05-2025 10:49:06 ]
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')