Goed dat het weer is teruggevorderd, maar snap nooit echt waarom dit soort dingen gebeuren? Zijn cijfers waar meerdere mensen bij kunnen, dus dit komt toch sowieso boven water... en dan nog een overschreden norm van 1 van de oprichters, pfffquote:Minister Reinette Klever ontving meer dan 16.000 euro te veel bij Ongehoord Nederland!
Minister Reinette Klever (57) van Ontwikkelingssamenwerking heeft toen zij zakelijk directeur was bij Ongehoord Nederland meer vergoeding ontvangen dan de omroep volgens zijn eigen statuten toestaat. Dat meldt Ongehoord Nederland (ON!) woensdag in zijn jaarverslag 2024.
Reinette overschreed de Wet normering topinkomens (WNT) in 2023 en 2024. Zij ontving afgelopen jaar 12.151 euro te veel en het jaar daarvoor 4.350 euro. ON! heeft melding gemaakt van de overschrijding van de WNT-norm bij het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap en bij het Commissariaat voor de Media. "De te veel ontvangen bedragen zijn inmiddels volledig teruggevorderd en worden op korte termijn terugbetaald door de betrokkenen", meldt ON!
NRC meldde in juni 2024 al dat de vergoeding van de minister ruim boven de zelfopgelegde ON!-norm lag. Het matigen van de salarissen van bestuurders was een van de speerpunten van de omroep toen deze in het omroepbestel kwam.
Reinette is een van de medeoprichters van de omroep. De PVV droeg haar in juni 2024 voor als minister in het kabinet Schoof.
Het was minister van Ontwikkelingssamenwerking toen zij bestuurder was bij Ongehoord Nederland 'niet bekend' dat ze de inkomensnorm van de omroep overschreed. Dat laat haar woordvoerder woensdag weten na publicatie van het jaarverslag van ON!.
Ongehoord Nederland zegt vanwege de aangekondigde bezuinigingen op de publieke omroep in 2025 sterk in te zetten op 'kostenbeheersing en efficiëntieverbetering'. Daarnaast wil de omroep actief inzetten op ledengroei.
Nou, geloof je dat zelf? Het is al anderhalf keer de Balkenendenorm. Of haal je jaar en maand door elkaar? Begrijpelijk als je veel tijd naar dergelijk prut kijkt.quote:Op donderdag 1 mei 2025 20:19 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
waar praten we over, is halve maandsalaris nos medewerker
quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:03 schreef 215 het volgende:
[..]
Nou, geloof je dat zelf? Het is al anderhalf keer de Balkenendenorm. Of haal je jaar en maand door elkaar? Begrijpelijk als je veel tijd naar dergelijk prut kijkt.
12000e teveel in een jaar, nou nou, het is wat.quote:Zij ontving afgelopen jaar 12.151 euro te veel
quote:Op donderdag 1 mei 2025 21:12 schreef -XOR- het volgende:
[..]
[..]
12000e teveel in een jaar, nou nou, het is wat.
Niet eens lezen waar ik op reageer. Je schrijft het notabene zelf.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |