graag zinnige antwoorden.
maar om die reden ben ik vanmiddag gedumpt na ruim 9 maanden een hele mooie verkering.. (serieus ) en ik ben echt behoorlijk depri ervan
dus ik denk dat je gelijk hebt
[Dit bericht is gewijzigd door Angeles op 21-02-2003 20:37]
heeft iemand hier een verklaring voor.. (niet speciefiek op een punt gedoelt)
quote:oke daar zit wel wat in eerlijk gezegd... dus normaler weis komen ze er weer over. en zou je dus naa paar jaar normaal met ze moeten kunnen cominuceren.
Op vrijdag 21 februari 2003 20:39 schreef questionmark het volgende:
ik denk dat dat vooral komt door onzekerheid van vrouwen, en vooral in de pubertijd (als het eigenlijk nog gewoon meiden zijn)
of licht dit aan de man die te onder ontwikkeld is.
quote:dat was bij mij iig het geval, denk dat het ook nooit meer goed zal komen...
Op vrijdag 21 februari 2003 20:41 schreef innovation het volgende:
oke daar zit wel wat in eerlijk gezegd... dus normaler weis komen ze er weer over. en zou je dus naa paar jaar normaal met ze moeten kunnen cominuceren.of licht dit aan de man die te onder ontwikkeld is.
quote:
Op vrijdag 21 februari 2003 20:49 schreef Henno het volgende:
Oh zo herkenbaar... het ene moment zijn ze supervrolijk en aardig, en dan opeens heel erg kwaad op je zonder duidelijke reden... dat is tenminste wat ik vaak meemaak
quote:Zijn ze er wel dan???
Op vrijdag 21 februari 2003 20:52 schreef Tedda het volgende:
Ik denk dat wij onszelf soms ook niet zo erg goed snappen... als ik naar mezelf kijk iig.
Ik zie soms spoken waar ze niet zijn, en ik weet dat het nergens op slaat maar toch denk ik soms het tegenovergestelde.
...
Dat is een heel dik boek met enkel witte bladzijden.
Suc6
quote:Spoken?? Nee, niet in het echt en ook niet in mijn relatie.
Op vrijdag 21 februari 2003 20:54 schreef NerdoNielso het volgende:[..]
Zijn ze er wel dan???
quote:Wij denken dat we mannen snappen, maar ik vermoed dat dat toch niet helemaal het geval is.
Op vrijdag 21 februari 2003 20:56 schreef innovation het volgende:
ja wij mannen zijn ook niet 100% maar vrouwen snappen ons vaak wel warom wij niet. ze doen echt zo blij kinder achtig op ene moment en ander moment zijn ze weer te emotioneer depri.
quote:Ik heb 1 woord voor je......HORMONEN....
Op vrijdag 21 februari 2003 20:49 schreef Henno het volgende:
Oh zo herkenbaar... het ene moment zijn ze supervrolijk en aardig, en dan opeens heel erg kwaad op je zonder duidelijke reden... dat is tenminste wat ik vaak meemaak
Aanvulling....
Mannen hebben als ze "volwassen" zijn een redelijk constante hormoon toevoer, vrouwen niet...
Door hun cyclus verloopt het hormoonbeeld steeds, wat enorme schommelingen in emotie/gedrag kan geven.
Als je de cyclus van een vrouw bestudeert zal je zien dat de meeste gedragingen zich herhalen in bepaalde stukken van de cyclus.
Zo ben ik vlak voor mijn menstruatie een stuk prikkelbaarder dan anders, net na mijn menstruatie ben ik juist weer snel emotioneel.
In mijn menstruatie-periode is het een ramp, dan schommeld het enorm, de ene keer heb ik nergens last van, de andere keer ben ik een wrak.
Mannen hebben ook een deel van de vrouwelijke hormonen(maar dan alleen maar in de hersenen)
het brein zit letterlijk ANDERS in elkaar
quote:Gebrek aan inlevingsvermogen en sociaal inzicht.
Op vrijdag 21 februari 2003 20:37 schreef innovation het volgende:
gewoon over het algemeen vrouwen zijn niet te snappen. de ene keer licht dat ana dit de andere keer aan dat.heeft iemand hier een verklaring voor.. (niet speciefiek op een punt gedoelt)
quote:als jij dat chromosoom ook gehad had, was je ook een vrouw geweest..
Op vrijdag 21 februari 2003 20:34 schreef innovation het volgende:
is het omdat wij mannen 1 X gromosoom missen dat wij die vrouwen niet snappen.... of wat maakt die vrouwen nou zo vaag om te begrijpen. kan iemand mij het uit leggen...graag zinnige antwoorden.
en wij snappen net zo weinig van jullie als jullie van ons
gelijkspel
quote:Herkenbaar, ik loop dan meestal weg en denk "krijg de klere maar" en daar ga ik waarschijnlijk dan ook gelijk de fout in
Op vrijdag 21 februari 2003 20:49 schreef Henno het volgende:
Oh zo herkenbaar... het ene moment zijn ze supervrolijk en aardig, en dan opeens heel erg kwaad op je zonder duidelijke reden... dat is tenminste wat ik vaak meemaak
quote:Het probleem van sommige mensen is dat ze denken dat iedereen op dezelfde wijze denkt, de zelfde dingen waarneemt, hetzelfde belang aan dingen hecht, enz.
Op vrijdag 21 februari 2003 20:34 schreef innovation het volgende:
wat maakt die vrouwen nou zo vaag om te begrijpen. kan iemand mij het uit leggen...graag zinnige antwoorden.
Probeer eens wat minder eendimensionaal te denken.
quote:Genetisch gezien hebben mannen en vrouwen zich de afgelopen miljoenen jaren anders ontwikkeld en daar komt dan ook nogeens een culturele opvatting overheen van wat mannen en vrouwen zouden moeten zijn. Natuurlijk begrijpen we elkaar niet zoals mannen mannen begrijpen en vrouwen vrouwen begrijpen. Leuk hè?
Op vrijdag 21 februari 2003 20:56 schreef innovation het volgende:
ja wij mannen zijn ook niet 100% maar vrouwen snappen ons vaak wel warom wij niet. ze doen echt zo blij kinder achtig op ene moment en ander moment zijn ze weer te emotioneer depri.
quote:Daar heb je inderdaad een punt, maar dat is niet alleen een mannenkwaaltje hoor. Vrouwen zijn over het algemeen wat gevoeliger en velen willen dat graag delen. Ze denken dat mannen ook zo benaderd willen worden en dan krijg je de geijkte zin: "is er wat, schatje, wil je erover praten?" NEE!! dat willen we NU even niet
Op vrijdag 21 februari 2003 22:43 schreef ondersoeker het volgende:[..]
Het probleem van sommige mensen is dat ze denken dat iedereen op dezelfde wijze denkt, de zelfde dingen waarneemt, hetzelfde belang aan dingen hecht, enz.
Probeer eens wat minder eendimensionaal te denken.
Vrouwen....het is dat ze borsten hebben, anders...
En omwille van de huiselijke vrede alhier, plaats ik er een vette smiley achter.
quote:Het is leuk omdat het (gelukkig) een leugen is...
Op vrijdag 21 februari 2003 22:50 schreef thoth het volgende:[..]
Genetisch gezien hebben mannen en vrouwen zich de afgelopen miljoenen jaren anders ontwikkeld en daar komt dan ook nogeens een culturele opvatting overheen van wat mannen en vrouwen zouden moeten zijn. Natuurlijk begrijpen we elkaar niet zoals mannen mannen begrijpen en vrouwen vrouwen begrijpen. Leuk hè?
Ow wacht volgende keer lees ik eerst het topic door :S
quote:LOL!! Hoe herkenbaar!
Op vrijdag 21 februari 2003 23:38 schreef Argento het volgende:
Man vraagt aan vrouw of er iets is.
Vrouw antwoordt 'niks'
Man krijgt uiteindelijk op zijn lazer als ie dat antwoord als afdoende accepteert.
Vrouwen: Die hints.... wij zien ze écht niet. For all we know, is het een goede smoes om heel erg kwaad op ons te kunnen worden.
Mannen: Probeer om die hints te zien!!
quote:
Op zaterdag 22 februari 2003 01:20 schreef Vesper het volgende:
Meestal is de oorzaak erin te vinden dat vrouwen al uren lang van die 'hints' lopen te geven en dat zij dan kwaad worden; en dat wij dan pas merken dat er iets aan de hand is.Vrouwen: Die hints.... wij zien ze écht niet. For all we know, is het een goede smoes om heel erg kwaad op ons te kunnen worden.
Mannen: Probeer om die hints te zien!!
quote:hmm ik had vanochtend dit forum iets beter door moeten lezen, waarschijnlijk had ik dan beter op m'n vriendin gereageerd en d'r begrepen... maar nu is het dus te laat...
Op vrijdag 21 februari 2003 23:38 schreef Argento het volgende:
Man vraagt aan vrouw of er iets is.
Vrouw antwoordt 'niks'
Man krijgt uiteindelijk op zijn lazer als ie dat antwoord als afdoende accepteert.Vrouwen....het is dat ze borsten hebben, anders...
En omwille van de huiselijke vrede alhier, plaats ik er een vette smiley achter.
Het is immers feit dat op communicatiegebied vrouwen de betere zijn.
Net als met problemen. Als een vrouw met een probleem aankomt bij een man, dan wil de man dat oplossen. Als het doel van de vrouw is erover te praten (red. het probleem) dan moet je een andere vrouw zoeken. Is het doel 'het probleem oplossen' dan helpen we je graag!
Het heeft te maken over hoe de hersenen ermee om gaan. Mannen denken er over na in stilte, analyseren het en stoppen het weg. Vrouwen praten er lange tijd over en verwerken het zo. Just 2 different approaches. Het gaat alleen nogal eens mis met de combinatie.
Maar dit topic heet nu eenmaal vrouwen en niet mannen
quote:Wat een kul. Hebben we dat Adam & Eva gedoe eindelijk afgeschreven, krijg je dit weer.
Op zaterdag 22 februari 2003 14:11 schreef M4stermind het volgende:
Vrouwen komen van een heel andere planeet dan mannen. Vrouwen komen van Venus, mannen van Mars en op en dag reisden ze naar de Aarde en de mannen van Mars ook. Daar vulden ze elkaars behoeften aan. Maar ze bleven toch totaal verschillende wezens.
quote:Het was een metafoor
Op zaterdag 22 februari 2003 14:14 schreef zwijntje het volgende:[..]
Wat een kul. Hebben we dat Adam & Eva gedoe eindelijk afgeschreven, krijg je dit weer.
quote:Ja, een hele achterlijke metafoor !
Op zaterdag 22 februari 2003 14:22 schreef M4stermind het volgende:[..]
Het was een metafoor
Komt uit dat boek "mannen komen van mars, vrouwen van venus" speciaal geschreven voor het onbenul op emotioneel gebied. Ga die nou in godsnaam niet verder verspreiden.
Maar hoe leg je dat allemaal uit, als een man op zijn moeder lijkt en een vrouw op haar vader? Maw, het zit 'm ook in het karakter. En dat vrouwen voor mannen onbegrijpelijk zijn, kan best (dat maakt het leven ook weer minder voorspelbaar ), maar vrouwen die vrouwen niet begrijpen, dat komt ook voor. Ikzelf kan bijv. lezen en schrijven met mijn vader en ik heb vaak het idee dat hij al iets heeft van 'oh oh!' als bij mij de eerste donderwolken komen bovendrijven, terwijl mijn moeder met dr handen in het haar staat en zich wanhopig afvraagt 'waarom nou toch? Het hele jaar is ze een hardstikke lief, meegaand meisje en nu dit weer...' als ik roep 'ik verdom het!' op iets wat ik gisteren nog wel gewoon met een lief gezichtje wilde doen. Het zijn ook genen. En voor mij persoonlijk; mijn beste raadgever in emotionele en relationele zaken is mijn broer en niet bijvoorbeeld mijn moeder.
ik zelf denk niet na over die onzin van gevoelens. vriendinnen van mij wel. als ik ze dan iets uit leg gaat het goed. tenzijn het over gevoelens gaat. ik snap hun wel zij mij niet. ze zijn gewoon te kopig. die XX is ze naar hun kop gestegen. XX is resesief. en zo moet blijven .. dus nu niet dominant gaan doen.
quote:Dan ken je dus de gebruiksaanwijzing van een vrouw.
Op vrijdag 21 februari 2003 23:38 schreef Argento het volgende:
Man vraagt aan vrouw of er iets is.
Vrouw antwoordt 'niks'
Man krijgt uiteindelijk op zijn lazer als ie dat antwoord als afdoende accepteert.Vrouwen....het is dat ze borsten hebben, anders...
En omwille van de huiselijke vrede alhier, plaats ik er een vette smiley achter.
Doe er je voordeel mee zou ik zeggen.
quote:Je moet dat boek niet als kant en klare waarheid zien, maar het geeft je wel een aantal middelen om het andere geslacht beter te begrijpen.....en echt niet alleen voor emotionele onbenullen.
Op zaterdag 22 februari 2003 14:30 schreef zwijntje het volgende:[..]
Ja, een hele achterlijke metafoor !
Komt uit dat boek "mannen komen van mars, vrouwen van venus" speciaal geschreven voor het onbenul op emotioneel gebied. Ga die nou in godsnaam niet verder verspreiden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |