Als het twee tegen een wordt in de vallei is het wel gedaan voor Arensmanquote:Op vrijdag 25 april 2025 14:23 schreef Halcon het volgende:
INEOS had niet Castroviejo of zo mee kunnen sturen met die kopgroep?
Ja. Raar dat ze niemand mee hebben gestuurd. Kan nooit kwaad in zo'n rit.quote:Op vrijdag 25 april 2025 14:25 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Als het twee tegen een wordt in de vallei is het wel gedaan voor Arensman
Storer heeft zijn ploegmaat gevonden. Duo tijdritje.quote:Op vrijdag 25 april 2025 14:30 schreef Faraday01 het volgende:
Opeens 35 seconden, bocht gemist of GPS glitch?
Seixas staat op brekenquote:Op vrijdag 25 april 2025 14:56 schreef Koffieplanter het volgende:
Je zou zeggen, ze rijden samen naar de streep en Seixas krijgt de rit. Prodhomme staat zelf echter ook nog steeds op een dikke 0 en is wat minder een winnaarstype, om het zacht uit te drukken.
Die is goed hoor. Jammer dat het net niet lukt om dit rondje te pakken maar ik ben wel positief over zijn klassementsambities in de Giro. Zeker omdat hij meestal langer een hoog niveau kan volhouden dan iemand als Storer.quote:Op vrijdag 25 april 2025 14:59 schreef Faraday01 het volgende:
Arensman komt iets dichter op Storer. Niet dat het uitmaakt voor het klassement maar toch opmerkelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |