En vliegtuigen dan? Stap jij in zo'n 'voertuig' zonder een levend persoon achter het stuur? Grijp jij zelf in als de machine het laat afweten?quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:23 schreef epicbeardman het volgende:
Waarom bestaat deze volkomen onbelangrijke baan nog tegenwoordig, Elon's goddelijke auto's rijden zonder rails al automatisch.
Waarom rijden treinen niet 24/7 zonder machinisten. Al zet je er een aap achter die kan ook wel de trein op de rails houden.
Kom niet aan de NS yooquote:Op zaterdag 19 april 2025 17:42 schreef vogeltjesdans het volgende:
Grappig hoe weinig mensen van dat beroep en de opleidingseisen af weten.
Schijntje bij deze statistieken:quote:Op zaterdag 19 april 2025 22:27 schreef spectrumanalyser het volgende:
In 9 jaar zijn er 200 geregistreerde ongelukken met zelfrijdende autos van het merk Tesla. Daarbij vielen 14 doden en 59 gewonden.
Doe toch maar een machinist.
En waarom rijden ze nog steeds mét machinist denk je?quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:53 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Is jaren 60 techniek. Sinds de 80s rijden ze in lile al zonder machinist. https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_driverless_train_systems
En dat lag allemaal aan de machinist?quote:Op zaterdag 19 april 2025 22:35 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Schijntje bij deze statistieken:
Voor de Europese Unie waren er van 2016 tot 2023 ongeveer 6.794 doden bij spoorwegongevallen.
Zitten 2 dingen op een trein. Gas en remmen. Zo moeilijk kan het niet zijn.quote:Op zaterdag 19 april 2025 22:39 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
En dat lag allemaal aan de machinist?
Aha. Het bewijs dat je de ballen verstand hebt van treinen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 23:01 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Zitten 2 dingen op een trein. Gas en remmen. Zo moeilijk kan het niet zijn.
Selectief gekozen statistiek zonder bron uit de dikke duim van een baardman is de grootste onzin.quote:Op zaterdag 19 april 2025 22:35 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Schijntje bij deze statistieken:
Voor de Europese Unie waren er van 2016 tot 2023 ongeveer 6.794 doden bij spoorwegongevallen.
quote:Op zaterdag 19 april 2025 23:01 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Zitten 2 dingen op een trein. Gas en remmen. Zo moeilijk kan het niet zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door vogeltjesdans op 20-04-2025 09:12:48 ]Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.![]()
Waarom is bij dat ongeluk met de stint tegen de trein in Oss nooit naar de bestuurster gekeken? Maar werd meteen gewezen naar de fabrikant?quote:Op zondag 20 april 2025 08:41 schreef Roesjesjager het volgende:
Also: wie gaat er verantwoordelijk zijn als door schuld van AI een dodelijk ongelijk wordt veroorzaakt?
Gaat dat bij auto's en treinen gewoon worden weggezet als een: 'sorry was een bug we gaan het patchen.'
En wat als we er afhankelijk van worden maar een bedrijf ten allen tijden de AI kan uitzetten of een nieuw script kan draaien dat alle auto's een dodelijk ongeluk laat veroorzaken.
AI is niet zo fijn.Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.![]()
Om te beginnen moet je enorm snelle reflexen hebben. Daarna een studie van een jaar met zware examens.quote:Op zondag 20 april 2025 01:05 schreef augurk2025 het volgende:
Machinist is een zogenoemde ‘Melkertbaan’
Totaal onnodig en ouderwets maar bestaat alleen maar zodat die mensen een baan hebben. Treinen kunnen al decennia automatisch rijden
Trouwens, met het OV reizenOp vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.![]()
Dat is na te zoeken.quote:Op zondag 20 april 2025 09:07 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Waarom is bij dat ongeluk met de stint tegen de trein in Oss nooit naar de bestuurster gekeken? Maar werd meteen gewezen naar de fabrikant?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |