Onmogelijk want er staat niet iets bij van "waaarom heb ik altijd zulke kerels"quote:
Waar staat dat?quote:Op maandag 14 april 2025 10:23 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Onmogelijk want er staat niet iets bij van "waaarom heb ik altijd zulke kerels"
En TS is een man en geen wijf
Dat kan ik een beetje opmaken uit het verhaaltje, maar misschien heb ik het mis en gaat het hier om twee potten inderdaadquote:
En een Belg.quote:Op maandag 14 april 2025 10:23 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
En TS is een man en geen wijf
Bronquote:[...] ‘Om lust te laten ontstaan, zijn intimiteit en veilige nabijheid essentieel. Seks draait niet om handelingen of het afwerken van een script. Seks draait om voelen en daarvoor moet je je helemaal kunnen ontspannen.’ [...]
Goh, eisenlijstje was het niet echt. Eerder in de zin van 'Ik van het geven van orale seks fijn, want dat doet X en Y met mij'. 'Ik vind het krijgen van orale seks fijn, vooral op dat plekje daar, want dat doet x en Y met mij'quote:Op maandag 14 april 2025 10:48 schreef Stepperoller het volgende:
Ik heb niet het idee dat je sekspartner zich veilig en ontspannen voelt bij seks en praten over seks met jou. Het is goed mogelijk dat daar de crux zit.
[..]
Bron
Er meer druk op leggen met eisenlijstjes appen lijkt mij juist averechts werken, zeker als je elkaar pas recentelijk kent.
Ik vraag me ook af waarom je zo loopt te pushen tot tranen bij de ander aan toe in een prille relatie ipv gewoon de conclusie te trekken dat het seksueel niet klikt.
Wel leuk eigenlijk! Zie ik me met de rest van mijn leven samen met haar? Twijfelgeval. Maar het is wel iemand die ik in mijn huidige 'levensfase' nodig heb (en zij mij). Klikt eigenlijk verder wel op alle vlakken! Zijn onlangs ook een week samen weggeweest en was er niets van conflict.quote:Op maandag 14 april 2025 10:36 schreef Huisopdehoek het volgende:
Als je denkt dat dit niet gaat veranderen maak je de keus: stoppen of accepteren dat het niet (veel/lang) gaat veranderen.
Hoe is de relatie voor de rest? Leuk genoeg om er energie in te blijven steken?
Heb je al geprobeerd er op andere momenten over te praten dan tijdens de daad?quote:Op maandag 14 april 2025 10:56 schreef SnIpY het volgende:
[..]
Goh, eisenlijstje was het niet echt. Eerder in de zin van 'Ik van het geven van orale seks fijn, want dat doet X en Y met mij'. 'Ik vind het krijgen van orale seks fijn, vooral op dat plekje daar, want dat doet x en Y met mij'
Tijdens de daad wil ze er niet over praten en ik kan maar moeilijk haar hoofd naar mijn kruis duwen
Yes, Gisteren dus, wat tot dit topic leidde :-)...quote:Op maandag 14 april 2025 11:03 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Heb je al geprobeerd er op andere momenten over te praten dan tijdens de daad?
En ik neem aan dat je zelf ook wel weet dat je een gevoelige partner hebt en dat zulke specifieke wensen wel degelijk als (impliciete) eisenlijst kunnen overkomen. Dacht je echt dat jouw antwoord een constructief resultaat zou hebben?
Sorry, ik dacht dat jullie gisteren hadden geappt erover, omdat zij het ook heeft over 'zwart op wit staan' en 'uitroeptekens'.quote:Op maandag 14 april 2025 11:12 schreef SnIpY het volgende:
[..]
Yes, Gisteren dus, wat tot dit topic leidde :-)...
Ik wist inderdaad dat ze een gevoelig type is en heb mijn aanpak/reacties dus niet correct ingeschat... Maar ook dat is wel een werkpuntje in elke relatie?
Juist, dit alles was gisteren via app.quote:Op maandag 14 april 2025 11:19 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Sorry, ik dacht dat jullie gisteren hadden geappt erover, omdat zij het ook heeft over 'zwart op wit staan' en 'uitroeptekens'.
Welk deel van het gesprek was dan irl praten op een ander moment dan de daad en welk deel was app?
Nee, mannen met een eisen- en wensenlijst en wat er allemaal niet goed is/zit bij die vrouw, dát is opwindend 🙄quote:Op maandag 14 april 2025 12:31 schreef MMaRsu het volgende:
Waarom moet het toch altijd zo moeilijk vraag ik me af. Vrouwen.. echt
TS, je hoeft geen topic reports te plaatsen met daarin je antwoord. De users kunnen deze niet zien.quote:Op maandag 14 april 2025 12:24 schreef SnIpY het volgende:
[..]
Juist, dit alles was gisteren via app.
We hadden vorige week al eens kort een gesprek over het orale en toen gaf ze wel aan daar naar uit te kijken. Elke poging die ik vervolgens ondernam om 'naar beneden te gaan' werd afgeblokt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |