quote:Vanaf 5 mei gaat LightHouseTV live: hét nieuwe, onafhankelijke journalistieke platform!
Drie keer per week om 19:00 uur behandelen we live vanaf de redactievloer de laatste actualiteiten.
quote:Welkom bij de allereerste uitzending van LightHouseTV! In deze nieuwe reeks duiken we wekelijks in het nieuws dat ertoe doet, met ruimte voor analyse, context en verdieping – zonder ruis, zonder censuur. In deze eerste aflevering bespreken we drie urgente onderwerpen die het wereldnieuws én onze eigen samenleving raken.
Maandag 5 mei:
🕊️ Protesten op bevrijdingsdag
Terwijl Nederland vrijheid viert, klinkt op sommige plekken protest. De wereldwijde spanningen en conflicten werpen hun schaduw op onze vieringen. We spreken hierover met theoloog Peter van der Weerd: hoe geef je betekenis aan vrijheid in een wereld die steeds onrustiger wordt?
🇬🇧 Reform UK van Nigel Farage boekt historische verkiezingswinst in Verenigd Koninkrijk
Een historische verkiezingsuitslag vorige week in het Verenigd Koninkrijk. Nigel Farage – de man achter de Brexit – behaalde met zijn Reform UK een daverende overwinning op de gevestigde orde tijdens de lokale verkiezingen. Met opiniepeiler Maurice de Hond bespreken we de gevolgen van de uitslag en de vergelijkbare 'onderstroom' in de rest van Europa.
💰 Recessie op komst door handelsoorlog?
Wat is Trump’s plan achter de omstreden invoerheffingen? Zijn deze een strategische meesterzet of een dure misrekening? Emeritus hoogleraar monetaire economie Lex Hoogduin legt uit wat er op het spel staat voor de VS en de wereldeconomie.
📹 Update startup LightHouseTV
Oprichter van LightHouseTV Flavio Pasquino schuift bij ons aan om een update te geven omtrent de huidige stand van zaken en de vorderingen bij LightHouseTV.
Gasten: Theoloog Peter van der Weerd, opiniepeiler Maurice de Hond, emeritus hoogleraar monetaire economie Lex Hoogduin en oprichter LightHouseTV Flavio Pasquino.
Presentatie: Gerry van der Laan
Steun onafhankelijke journalistiek!
LightHouseTV is een onafhankelijk initiatief, vrij van overheidssteun of grote commerciële belangen. Wil je meer uitzendingen zoals deze mogelijk maken? Steun ons dan via onze crowdfunding hieronder of doe een eenmalige donatie. Samen maken we het verschil!
Vreemd dat de KNWU directeur dat niet bevestigd.quote:Op maandag 5 mei 2025 20:35 schreef Astro_boy het volgende:
Wat hebben Flavio, Willem en alle andere complotgekkies gemeen? Ze steken maar al te graag al het geld dat niet voor heb persoonlijk bestemd is in hun eigen zak. En al die wappies trappen er steeds weer in.
https://www.wielerflits.nl/nieuws/knwu-neemt-topcompetitie-over/quote:KNWU-directeur Thorwald Veneberg en Metec-Solarwatt-teammanager Michel Megens – die samen met René Bastiaansen van Dutch Food Valley de ploegen vertegenwoordigde – bevestigen dat er van fraude geen sprake is.
Om slechte publiciteit te voorkomen is het soms beter om zo'n zaak danmaar te laten varen.quote:Op maandag 5 mei 2025 21:40 schreef Nober het volgende:
[..]
Vreemd dat de KNWU directeur dat niet bevestigd.
[..]
https://www.wielerflits.nl/nieuws/knwu-neemt-topcompetitie-over/
En die zaak ging pas rollen nadat Chris Klomp erover schreef.quote:Op maandag 5 mei 2025 21:56 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Om slechte publiciteit te voorkomen is het soms beter om zo'n zaak danmaar te laten varen.
Flavio komt er mee weg omdat de KNWU de Stichting Topcompetitie overnam. Met de kanttekening dat ze absoluut geen zaken meer willen doen met Pasquino.
Niet met blckbx?quote:Op dinsdag 6 mei 2025 11:25 schreef Zipportal het volgende:
Wij wensen user @:nober nog veel plezier met LightHouseTV.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |