FOK!forum / Voetbal / [La Liga #174] Barça!!
Red_85woensdag 2 april 2025 @ 17:25
4500.jpg?width=465&quality=45&auto=format&fit=max&dpr=2&s=c1a39652f12ba28fcbd5e535c026a8a9


Met Sergio Ramos en Lionel Messi zijn twee iconen, tegen hun zin, voor LaLiga verloren gegaan. Ramos kwam er te laat achter dat er een vervaldatum voor het contractaanbod was; voor Messi was geen financiële ruimte meer. Járen van trouwe dienst worden op pijnlijke manieren abrupt beëindigd; geen vol stadion om afzwaaiende helden te eren. Slechts tranen op een persconferentie, zo hoort het eigenlijk niet te gaan. Ome Covid maakt dit soort dingen een extra pijnlijke, lege aangelegenheid. Als we ooit weer zonder regels naar buiten mogen, zal het vast weer goed komen wat Messi en Ramos betreft, is de hoop van deze naïeve OP-maker.

Onder het juk van de financial fairplay moeten alle twintig clubs saneren om aan de regels te voldoen, hun spelers in te kunnen schrijven en toekomstbestendig te geraken. Of het in zulke omstandigheden eerlijk is om te verwachten dat ze op Europees gebied grootse dingen gaan presteren, is een goede vraag bij in ieder geval Real Madrid en FC Barcelona. Ze hebben jarenlang proberen te ontkennen dat hun glorietijdperken van het vorige decennium voorbij zijn, maar nu moeten harde keuzes worden gemaakt en wacht in een door corona overwoekerde financiële chaos een strijd om een nieuw evenwicht te vinden. Met enkele clubs in Engeland en PSG, die niets van de financiële crisis lijken te merken, is dat een extra grote uitdaging.
89uxyb4aiyhd_std1024.jpg
In december vieren we 10 jaar Simeone bij Atlético. In die tijd heeft hij de club in 2014 en 2021, vorig seizoen, naar het landskampioenschap geloodst. Je zou kunnen stellen dat komend jaar dan de ideale kans is om de titel te prolongeren. Barça en Real Madrid hebben gevoelige verliezen geïncasseerd met respectievelijk Messi, Ramos en Varane terwijl Atlético met Rodrigo De Paul en mogelijk meer spelers zichzelf kan versterken zonder veel te hebben verloren. De middenvelders en aanvallers met rendement lopen toch echt in meer getalen rond bij Atlético (Suárez, Carrasco, Félix, Correa, Llorente). Als de grote twee dat bij willen benen, zullen er meer mensen moeten opstaan dan Griezmann en Benzema bij die clubs. Kan Memphis Depay dat wanneer LaLiga dat toelaat? Staan de Braziliaantjes, Hazard en Bale op?

Voor de titel kunnen we in een genivelleerd speelveld Sevilla ook niet uitsluiten. Ze laten al twee seizoenen zien hoe superstabiel en degelijk ze zijn met hun balbezit-als-doel-spelletje. Maar veel hangt daarin af van de toekomst van Jules Koundé. De 22-jarige centrale verdediger is op jonge leeftijd al van danige klasse dat zijn aanwezigheid bepalend is voor Sevilla’s resultaten. Vorig seizoen eindigden ze met 15 punten voorsprong op de rest vierde. Dat levert het felbegeerde CL-ticket op. Kunnen clubs als Villarreal en het prachtig voetballende Real Sociedad dat komend seizoen aanvallen? Selectiebreedte is de crux en daar lijkt Villarreal wat beter op voorbereid dan la Real. Gezien het slot van 2020/21 moeten we de werken van Unai Emery enorm serieus nemen, maar hij lijkt meer een cuptrainer dan een competitieman. En kan Real Betis haar geweldig stabiele resultaten in 2021 onder Pellegrini voortzetten? Na twee jaar onzin onder Setién en Rubi is het goed om te zien dat Betis weer Europa in mag met nota bene groepsfasevoetbal in de Europa League.
a8f0749c-beae-11eb-a671-0255c322e81b.jpg
Met Celta de Vigo (dankzij de schitterende werken van Coudet), Athletic Club (onder aanvoering van topcoach Marcelino) en Osasuna zijn er clubs die met een goede wind in de rug komend seizoen die plekken zomaar aan zouden kunnen voetballen. In het rechterrijtje zijn er teveel onzekerheden om ze ‘nu’ in het linkerrijtje te zien eindigen. Granada en Getafe moeten verder zonder hun succescoaches Martinez en Bordalas; Valencia heeft een schrale selectie nog altijd niet serieus genoeg versterkt. Random shout-out naar het excentrieke Levante. Te goed om te degraderen, te slecht om kans te maken op Europees voetbal. Toch een stuntclub in de Liga die met al haar mystieke zaalvoetballers de ene week Atlético Madrid twee keer pijn kan doen en de andere week kansloos op zijn bek gaat tegen Huesca.

Onderin verwelkomen we Espanyol na een jaar afwezigheid terug. Met hun selectie (Embarba, RDT, Puado) zouden ze eigenlijk gewoon simpel handhaving moeten afdingen. Real Mallorca en Rayo Vallecano (Vallecas is terug!) wacht een zwaar seizoen in de strijd tegen degradatie. Elche wacht waarschijnlijk datzelfde lot nadat ze wonder boven wonder handhaving afdongen afgelopen seizoen.

Vrijdag 13 augustus, 21:00. Dan gaat de bal weer rollen. Valencia met Bordalas als coach tegen zijn oude club Getafe. Hoeveel banter, shithousery en spijkerhard voetbal blijft er over?

Wedstrijdschema
Ziggo-gids, wat wordt uitgezonden op de televee en op welk kanaal?

Graag wijs ik nog op deze voorbeschouwingsblog.

:T
chufiwoensdag 2 april 2025 @ 17:31
Vanavond Atleti - Barca voor de Copa .. 21:30
Bugno3woensdag 2 april 2025 @ 17:43
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:24 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Afgunst.
:') Fraude.
Red_85woensdag 2 april 2025 @ 17:44
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:43 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
:') Fraude.
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:20 schreef Bugno3 het volgende:
wanne kutclub
Afgunst.
Bugno3woensdag 2 april 2025 @ 17:44
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:44 schreef Red_85 het volgende:

[..]
[..]
Afgunst.
Ik heb geen enkele binding met welke club in Spanje dan ook. Dus afgunst hoe?
chufiwoensdag 2 april 2025 @ 18:14
Ben benieuwd wanneer dat nieuwe stadion met al die dure VIP-stoelen in gebruik wordt genomen..?

SPOILER
Ik zal het maar niet over een begroting beginnen die vermoedelijk dik wordt overschreden...
Noberwoensdag 2 april 2025 @ 20:30
Return, 4-4. Er kan nog van alles gebeuren.

Bekijk deze YouTube-video

0feNBbr.jpeg
yADW9iT.jpeg
chufiwoensdag 2 april 2025 @ 21:41
Wow gelukkig maar .. was geen opzet die overtreding om daar rood van te maken zo vroeg ook al in de wedstrijd
Noberwoensdag 2 april 2025 @ 21:42
Eigenlijk moet de VAR dat besluit nemen zoals bij veldhockey.
chufiwoensdag 2 april 2025 @ 21:44
Sierd die opeens beweert dat een bal niet helemaal over de lijn is , terwijl ie normaal als 1e weet te melden dat het wel zo is terwijl het juist niet heel duidelijk is
Dagoduckwoensdag 2 april 2025 @ 21:59
0-1.
chufiwoensdag 2 april 2025 @ 21:59
0-1 Ferran
Noberwoensdag 2 april 2025 @ 21:59
GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

*O*
Dagoduckwoensdag 2 april 2025 @ 22:01
Daar had zomaar de 0-2 kunnen zijn.
Dagoduckwoensdag 2 april 2025 @ 22:07
De Jong :G
Noberwoensdag 2 april 2025 @ 23:20
Welterusten Yamal.
Noberwoensdag 2 april 2025 @ 23:28
El Clásico vervroegd van 11 mei naar 26 april! Vamos!!!!¡¡¡¡

@KingRoland
chufiwoensdag 2 april 2025 @ 23:29
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 23:20 schreef Nober het volgende:
Welterusten Yamal.
Oh ja :+
tong80donderdag 3 april 2025 @ 00:35
Barcelona heeft zich geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. Met Frenkie de Jong als aanvoerder werd Atlético Madrid met 0-1 te verslagen. Dat was genoeg omdat de spectaculaire heenwedstrijd in 4-4 was geëindigd. Op zaterdag 26 april is Real Madrid in Sevilla de tegenstander.

Atlético-trainer Diego Simeone had drie lagen aangetrokken voor de return in Madrid. Een thermoshirt, een polo en een trainingsjasje. Hoewel het ‘slechts’ 13 graden was woensdagavond in de Spaanse hoofdstad, bleek de keuze iets te ambitieus. De Argentijnse oefenmeester stond zich namelijk negentig minuten lang zo op te winden dat mouwen werden opgestroopt en het jasje om zijn middel werd gebonden.

Dat begon al na vijf minuten. Zijn rechtsback César Azpilicueta plantte zijn noppen in de kuit van Barça-aanvaller Raphinha en de scheids werd naar het scherm geroepen door de VAR. Moest het geen rood zijn? De arbiter besloot het bij geel te houden, maar Simeone had zich ondertussen zo druk gemaakt dat hij ook geel kreeg.

Vervolgens zag hij zijn ploeg worstelen in het Metropolitano. Het Catalaanse driehoek op het middenveld van Fermín, Pedri en Frenkie de Jong was niet onder druk te zetten, en met de snelle dribbelaars Lamine Yamal en Raphinha op de flanken was er continu gevaar. Sterker nog: gedurende de eerste helft kwam de thuisploeg nauwelijks van eigen helft af.

Ferran Torres beloonde het dominante spel van Barça door in de 28ste minuut een afgemeten steekpass van Yamal langs bekerdoelman Juan Musso te tikken: 1-0. Daarmee bevestigde de Spaanse aanvaller ook dat trainer Hansi Flick de juiste keuze had gemaakt om hem te verkiezen boven Robert Lewandowski.

Na rust dan. Vier wissels, jasje uit, mouwen opgestroopt. Atlético moest uit een ander vaatje tappen en invaller Alexander Sorloth zou voor de omslag moeten zorgen. De Noorse spits scoorde namelijk in de laatste twee ontmoetingen met de Catalanen.

Dat leek een goede keuze. Na twee minuten kwam hij al oog in oog met doelman Wojciech Szczesny, maar mikte hij in het zijnet. Bij een tweede grote mogelijkheid schoot de 29-jarige oud-spits van FC Groningen wel tussen de palen, maar ging de vlag omhoog voor buitenspel.

En daarmee was de kous wel af. De defensie van Barcelona hield knap stand in Madrid. Simeone greep elke hoekschop of vrije trap aan om het publiek enorm op te peppen, maar ook uit standaard situaties kwam geen gevaar meer. Het spektakel uit het eerste duel werd niet herhaald en Barcelona kan zich met vertrouwen gaan opmaken voor de ontknoping van het seizoen.

Daarin strijden de Blaugrana nog om de Champions League (kwartfinale tegen Dortmund), de landstitel (momenteel drie punten voor op Real Madrid) én de beker. Op zaterdag 26 april is Real Madrid de tegenstander in Sevilla.

https://www.ad.nl/voetbal(...)j-atletico~a6085887/

:T
Red_85donderdag 3 april 2025 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 2 april 2025 17:43 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
:') Fraude.
Blijkbaar dus niet.

https://www.nu.nl/voetbal(...)ijven-opstellen.html

Zoeken zoeken zoeken van 'la liga'.
Bugno3vrijdag 4 april 2025 @ 08:14
quote:
0s.gif Op donderdag 3 april 2025 23:59 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Blijkbaar dus niet.

https://www.nu.nl/voetbal(...)ijven-opstellen.html

Zoeken zoeken zoeken van 'la liga'.
Die link geeft inderdaad een uitgebreide inkijk in de zaak. Ik ken het Spaanse systeem niet, maar als het lijkt op het Nederlandse beoordeelt de Hoge Raad de zaak niet inhoudelijk, maar procedureel etc. Kortom: obv jouw link is er niets te zeggen over het al dan niet frauduleus handelen van Barca. De historie van het Spaanse voetbal stemt mij niet hoopvol. Of het nou Barca, Real, Atleti, Marbella of whatever betreft, fraude is wijdverbreid.
Red_85vrijdag 4 april 2025 @ 08:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 april 2025 08:14 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Die link geeft inderdaad een uitgebreide inkijk in de zaak. Ik ken het Spaanse systeem niet, maar als het lijkt op het Nederlandse beoordeelt de Hoge Raad de zaak niet inhoudelijk, maar procedureel etc. Kortom: obv jouw link is er niets te zeggen over het al dan niet frauduleus handelen van Barca. De historie van het Spaanse voetbal stemt mij niet hoopvol. Of het nou Barca, Real, Atleti, Marbella of whatever betreft, fraude is wijdverbreid.
Lul er maar overheen.
Vrijspraak. Volgens de hoge raad geen financial fairplay regels overtreden waarvoor laliga had gezegd van wel.

Barca geen frauds dus.
chufivrijdag 4 april 2025 @ 11:56
Barca heeft tot 30 juni de tijd om 100 miljoen te justificeren , anders hebben olmo en Victor volgend seizoen weer hetzelfde probleem..
Noberzaterdag 5 april 2025 @ 15:27
16:15
ZNNafSu.jpeg
9zkiZRz.jpeg

Referee: Guillermo Cuadra Fernández

https://www.laliga.com/en(...)adrid-valencia-cf-30
zakjapannertjezaterdag 5 april 2025 @ 16:29
Vinícius houdt het spannend
chufizaterdag 5 april 2025 @ 16:31
hahaha 0-1 Valencia
Evangelionzaterdag 5 april 2025 @ 16:33
Ach Vini
Dagoduckzaterdag 5 april 2025 @ 16:50
Hup Valencia.
Dagoduckzaterdag 5 april 2025 @ 18:10
1-2 Valencia
chufizaterdag 5 april 2025 @ 18:10
Hugo Duro in de xtra tijd
DeeBeezaterdag 5 april 2025 @ 18:11
Erg mooi

Het altijd vervelende en arrogante Real afgestraft

Wel jammer dat het even walgelijke Barca kampioen gaat worden :{
zakjapannertjezaterdag 5 april 2025 @ 18:13
Rüdiger met de laatste gemiste kans?
Dagoduckzaterdag 5 april 2025 @ 18:14
Valencia doet goede zaken voor het lijfsbehoud.
PowerLoungenzaterdag 5 april 2025 @ 18:37
Sinds gezwel Vini weer meespeelt gaat het naar de klote voor Real
Je verwacht het niet.
DeeBeezaterdag 5 april 2025 @ 18:49
quote:
9s.gif Op zaterdag 5 april 2025 18:37 schreef PowerLoungen het volgende:
Sinds gezwel Vini weer meespeelt gaat het naar de klote voor Real
Je verwacht het niet.
Leuke rubriek, elke penalty opeisen, maar slechts 66% raak trappen in je carriere (8/12), stukje egoïsme
chufizaterdag 5 april 2025 @ 19:00
quote:
6s.gif Op zaterdag 5 april 2025 18:14 schreef Dagoduck het volgende:
Valencia doet goede zaken voor het lijfsbehoud.
2 op rij idd ..
Noberzaterdag 5 april 2025 @ 20:40
21:00 Barcelona - Betis Balompié

lHs0K50.jpeg
zej9fEy.jpeg

Referee: Jesús Gil Manzano

https://www.laliga.com/en(...)celona-real-betis-30
Noberzaterdag 5 april 2025 @ 21:08
1-0 Gavi 8'
chufizaterdag 5 april 2025 @ 21:18
1-1 :+
chufizaterdag 5 april 2025 @ 22:34
Kom op Betis
chufizaterdag 5 april 2025 @ 22:55
Nou dat viel ff tegen ... 1 punt voorsprong gepakt ipv de volle 3
tong80maandag 7 april 2025 @ 14:28
quote:
99s.gif Op zaterdag 5 april 2025 22:55 schreef chufi het volgende:
Nou dat viel ff tegen ... 1 punt voorsprong gepakt ipv de volle 3
Wat een sukkel.........

https://www.voetbalzone.n(...)/bltd989ddb23073e083

:T
tong80dinsdag 8 april 2025 @ 13:50
https://www.ad.nl/voetbal(...)elta-spits~acc3f65e/

:T
chufivrijdag 11 april 2025 @ 23:04
Valencia speelt zich finaly uit de gevarenzone met een 1-0 thuis overwinning op Sevilla..
chufizaterdag 12 april 2025 @ 22:56
Barcelona ontsnapt in Madrid met een eigen goal van Leganes ...
Regilio_zondag 13 april 2025 @ 11:18
quote:
99s.gif Op zaterdag 12 april 2025 22:56 schreef chufi het volgende:
Barcelona ontsnapt in Madrid met een eigen goal van Leganes ...
Idd.
Op het eind was iedereen zó opgefokt, van beide kanten, dat leek een voorbode voor een ouderwetse matpartij :s) .
De laatste ~15 min blééf Barça ook non stop als een kip zonder kop die bal naar voren pompen en onnodig risico lopen. Aanval is de beste verdediging wellicht, maar hou het achterin dicht en tik gewoon lekker die wedstrijd uit zou ik zeggen. Dus idd, zijn goed weggekomen met die magere overwinning.

Maar goed, géén matpartij dus vooral :{.
chufizondag 13 april 2025 @ 16:54
Oops Mbappe hakt er op los ... -O- Verdiende :R
chufizondag 13 april 2025 @ 18:16
Real wint wel met een zelfgemaakte goal van Camavinga ... maar daar is het ook mee gezegd.. Ook rood voor Alaves voor een aanslag op Vini
Bugno3zondag 13 april 2025 @ 18:17
quote:
99s.gif Op zondag 13 april 2025 16:54 schreef chufi het volgende:
Oops Mbappe hakt er op los ... -O- Verdiende :R
Wat een misselijkmakende aanslag. Maar de superster zal wel gespaard worden en een wedstrijdje of 2 krijgen.
tong80zondag 13 april 2025 @ 18:21
quote:
99s.gif Op zondag 13 april 2025 16:54 schreef chufi het volgende:
Oops Mbappe hakt er op los ... -O- Verdiende :R
https://x.com/ZS_Voetbal/status/1911434171437752456

Schandalig.

:T
PowerLoungenzondag 13 april 2025 @ 18:59
twitter
tong80maandag 14 april 2025 @ 11:46
quote:
9s.gif Op zondag 13 april 2025 18:59 schreef PowerLoungen het volgende:
[ x ]
Ik ben nu met zijn bio bezig. Goed geschreven en interessant. Lieve man, maar van de straat. Kon ook al niet met van Basten overweg. Net zoals van Nistelrooij, van Bommel, Seedorf en Davids. Nare man. Meeste lof had-ie voor Martin Jol.

:T
Nobermaandag 14 april 2025 @ 11:50
quote:
9s.gif Op zondag 13 april 2025 18:59 schreef PowerLoungen het volgende:
[ x ]
Wist niet dat Miami in de Spaanse competitie actief is.
wimderondinsdag 15 april 2025 @ 19:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 april 2025 18:17 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Wat een misselijkmakende aanslag. Maar de superster zal wel gespaard worden en een wedstrijdje of 2 krijgen.
Eén wedstrijd. Dat zal hem leren!
#ANONIEMdinsdag 15 april 2025 @ 20:05
Spanje is niet serieus te nemen. Don Carlo ook hopelijk honderd jaar de cel in. Affikken die competitie.
chufidinsdag 15 april 2025 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 april 2025 20:05 schreef T3hTommay het volgende:
Spanje is niet serieus te nemen. Don Carlo ook hopelijk honderd jaar de cel in. Affikken die competitie.
Belastingfraude heeft niets met het voetbal te maken ...
tong80woensdag 16 april 2025 @ 11:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 april 2025 19:57 schreef wimderon het volgende:

[..]
Eén wedstrijd. Dat zal hem leren!
Serieus :? Volgens mij kreeg Bouazouan een half jaar ofzo.

:T
Dagoduckwoensdag 16 april 2025 @ 11:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 april 2025 19:57 schreef wimderon het volgende:

[..]
Eén wedstrijd. Dat zal hem leren!
Schandalig.
Dagoduckzaterdag 19 april 2025 @ 16:42
Hup Barça.
chufizaterdag 19 april 2025 @ 17:01
Ze ontsnappen weer eens
chufizaterdag 19 april 2025 @ 17:39
Borja Iglesias ... nummertje 3
chufizaterdag 19 april 2025 @ 17:45
en weer 3-3...
klaasweetalleszaterdag 19 april 2025 @ 18:12
pingel duidelijk
chufizaterdag 19 april 2025 @ 18:16
ze ontsnappen echt weer ...
Szurazaterdag 19 april 2025 @ 18:21
Wat een ongelofelijke taffesclub is het toch
chufizaterdag 19 april 2025 @ 18:26
Ze doen alles om de tegenstanders te naaien .. met veel aanstellerij zoals die Lewa die daarnaast zelf ook nog gemene trekjes vertoond waar ie meestal net mee wegkomt
Dagoduckzaterdag 19 april 2025 @ 21:55
Zuur topic weer :')
tong80zondag 20 april 2025 @ 11:58
quote:
87s.gif Op zaterdag 19 april 2025 18:26 schreef chufi het volgende:
Ze doen alles om de tegenstanders te naaien .. met veel aanstellerij zoals die Lewa die daarnaast zelf ook nog gemene trekjes vertoond waar ie meestal net mee wegkomt
Type Bergkamp ;)

:T
Noberzondag 20 april 2025 @ 21:14
Real Madrid - Athletic is onderweg.

Real Madrid zonder Mbappé:
2 winst (Copa del Rey)
-Leganés (2-3), Real Sociedad (0-1)
2 gelijk (La Liga)
-Rayo Vallecano (3-3), Atlético (1-1)

wTLTssf.jpeg
iSxfsG4.jpeg
chufizondag 20 april 2025 @ 21:30
Nog weinig spektakel
chufizondag 20 april 2025 @ 21:56
Ik zou Vini eraf halen...
chufizondag 20 april 2025 @ 22:38
Hij schiet er nu wel een bal in maar die gaat afgekeurd worden vermoed ik ook al raakte Endrick de bal niet
FireFox1zondag 20 april 2025 @ 22:49
Kut Real Madrid
PzKpfwzondag 20 april 2025 @ 22:50
quote:
0s.gif Op zondag 20 april 2025 22:49 schreef FireFox1 het volgende:
Kut Real Madrid
Sneuneus.
FireFox1zondag 20 april 2025 @ 22:50
Wel een prachtig doelpunt
FireFox1zondag 20 april 2025 @ 22:50
quote:
0s.gif Op zondag 20 april 2025 22:50 schreef PzKpfw het volgende:

[..]
Sneuneus.
Je moeder uit Madrid
chufizondag 20 april 2025 @ 22:53
Beetje rustig ,, mn dochter woont er

SPOILER
ze heeft niets met voetbal
PzKpfwzondag 20 april 2025 @ 22:54
quote:
0s.gif Op zondag 20 april 2025 22:50 schreef FireFox1 het volgende:

[..]
Je moeder uit Madrid
Je tante uit Marokko.
chufiwoensdag 23 april 2025 @ 21:42
Weer eens vanouds hard Getafe vandaag tegen Real...
chufiwoensdag 23 april 2025 @ 23:28
Later viel het wel weer mee .... Courtois redt Real ... 0-1
tong80vrijdag 25 april 2025 @ 12:45
Real Madrid is opgelucht omdat het er naar uit ziet dat Kylian Mbappé beschikbaar is voor de Copa del Rey-finale tegen FC Barcelona.

Mbappé raakte vorige week geblesseerd aan zijn enkel tijdens de tweede helft van de kwartfinale in de Champions League tegen Arsenal. De Fransman miste woensdag de 1-0 overwinning van LosMerengues op Getafe, wat vragen opriep over zijn beschikbaarheid voor de Copa del Rey-finale van dit weekend tegen Barcelona in het Estadio de La Cartuja in Sevilla.

De Spaanse krant Marca onthult dat Real Madrid verwacht dat Mbappé beschikbaar is voor de Copa del Rey-finale. De finale lijkt de enige optie voor Real Madrid om het seizoen niet zonder prijs af te sluiten. De Spaanse krant onthult dat de Fransman de training met de Madrilenen al heeft hervat en de technische staf verwacht dat Mbappé beschikbaar is voor El Clásico.

Mbappé heeft dit seizoen niet zijn beste wedstrijden tegen Barcelona gespeeld en wist geen van de twee Clásicos te winnen. De Catalanen wisten de dreiging van de Franse international volledig te neutraliseren en wonnen met 4-0 in LaLiga en 5-2 in de Spaanse Supercup.

Real Madrid zal er alles aan gelegen zijn om op zaterdag 26 april hetzelfde scenario te voorkomen, wanneer ze het in de finale van de Copa del Rey opnemen tegen Barcelona. Als we de geruchten moeten geloven kan dit wel eens de laatste wedstrijd van Carlo Ancelotti bij Real Madrid zijn.

:T
Nobervrijdag 25 april 2025 @ 15:03
Barcelona
Lewandowski, Balde, Bernal and Casadó remain injured

Hansi Flick's selection is as follows:
quote:
Ter Stegen, Szczęsny, Iñaki Peña, Cubarsí, R. Araújo, I. Martínez, Gavi, Ferran, Pedri, Ansu Fati, Raphinha, Pablo Torre, Christensen, Fermín, Pau Víctor, Lamine Yamal, Olmo, F. de Jong, Koundé, Eric García, H. Fort and Gerard Martín
https://www.fcbarcelona.com/en/

Real Madrid
quote:
Porteros: Courtois, Lunin y Fran González
Defensas: Alaba, Lucas V., Vallejo, Fran García, Rüdiger, Mendy y Asencio
Centrocampistas: Bellingham, Valverde, Modrić, Tchouameni, Arda Güler y Ceballos
Delanteros: Vini Jr., Mbappé, Rodrygo, Endrick y Brahim
https://www.realmadrid.co(...)barcelona-25-04-2025

Arbitrage
quote:
Referee:
Ricardo De Burgos Bengoetxea

Assistant referees:
Iker De Francisco Grijalba
Asier Pérez de Mendiola González de Durana

Reserve assistant referee:
Alfredo Rodríguez Moreno

Fourth official:
Mateo Busquets Ferrer

Video assistant referee:
Pablo González Fuertes

Assistant video assistant referees:
Iñigo Prieto López de Ceraín
Francisco José Hernández Maeso
https://www.laliga.com/en(...)nar-por-determinar-9

XdcAXjB.png

Laatste 5 ontmoetingen:
28/10/23: Barcelona 1-2 Real Madrid
14/1/24: Real Madrid 4-1 Barcelona (Supercup)
21/4/24: Real Madrid 3-2 Barcelona
26/10/24: Real Madrid 0-4 Barcelona
12/1/25: Real Madrid 2-5 Barcelona (Supercup)

Copa del Rey finales (7)
1936 Real Madrid 2-1
Eugenio 6', Lécue (12' - Escolà 29'
1968 Barcelona 1-0
Zunzunegui 6' e.d.
1974 Real Madrid 4-0
Santillana 5', Rubiñán 46', Aguilar 50', Pirri 83'
1983 Barcelona 2-1
Víctor 32', Marcos 89' - Santillana 50'
1990 Barcelona 2-0
Amor 68', Salinas 90'
2011 Real Madrid 1-0 n.v.
C. Ronaldo 103'
2014 Real Madrid 2-1
Di María 11', Bale 85' - Bartra 69'

[ Bericht 16% gewijzigd door Nober op 25-04-2025 15:18:18 ]
tong80vrijdag 25 april 2025 @ 19:14
Pijnlijk dit.................

https://www.voetbalzone.n(...)/blt0a1a0e0131b479e2

:T
OmniRocketvrijdag 25 april 2025 @ 19:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 april 2025 19:14 schreef tong80 het volgende:
Pijnlijk dit.................

https://www.voetbalzone.n(...)/blt0a1a0e0131b479e2

:T
Diskwalificatie Real lijkt mij.
Anders is het hek van de dam wat betreft respect naar scheidsrechters.

Mocht dit niet zo zijn mag ik hopen dat de scheidsrechtersbond geen scheidsrechters meer heeft voor wedstrijden van Real.
Dagoduckvrijdag 25 april 2025 @ 20:03
Morgen om 22 uur. Dan ben ik verre van nuchter.
tjoptjopvrijdag 25 april 2025 @ 20:06
Wat een Calimero club dat Real _O-
ISVVvrijdag 25 april 2025 @ 20:11
quote:
9s.gif Op vrijdag 25 april 2025 20:03 schreef Dagoduck het volgende:
Morgen om 22 uur. Dan ben ik verre van nuchter.
Ik betwijfel of ze daar rekening mee zullen houden.
-XOR-vrijdag 25 april 2025 @ 20:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 april 2025 19:52 schreef OmniRocket het volgende:

[..]
Diskwalificatie Real lijkt mij.
Anders is het hek van de dam wat betreft respect naar scheidsrechters.

Mocht dit niet zo zijn mag ik hopen dat de scheidsrechtersbond geen scheidsrechters meer heeft voor wedstrijden van Real.
Real :')

Grotere jankclub bestaat er niet.
tjoptjopvrijdag 25 april 2025 @ 20:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 april 2025 20:28 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Real :')

Grotere jankclub bestaat er niet.
Echt te chanant voor woorden :')
chufizaterdag 26 april 2025 @ 01:53
Er gaat gewoon gespeeld worden zonder gezeik over een TV-station, dat soms iets te ver gaat ... En dat gebeurt wederzijds..

Dat het een leuke pot mag gaan worden ..
tong80zaterdag 26 april 2025 @ 13:20
De wedstrijd begint pas om 22:00 uur. Ik weet niet of ik dat red. :{

https://www.voetbalzone.n(...)/blt2072dd7567749fd0

:T
Sabatazaterdag 26 april 2025 @ 13:30
ik hoor het zondagochtend wel, hopen op een 0-4 nederlaag voor Real. stelletje jankballen bij mekaar, ga maar gewoon weg uit Spanje . ga maar lekker voetballen met saoedi-arabië in een eigen super League en val ons er niet meer mee lastig
Szurazaterdag 26 april 2025 @ 13:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 april 2025 13:30 schreef Sabata het volgende:
ik hoor het zondagochtend wel, hopen op een 0-4 nederlaag voor Real. stelletje jankballen bij mekaar, ga maar gewoon weg uit Spanje . ga maar lekker voetballen met saoedi-arabië in een eigen super League en val ons er niet meer mee lastig
Dan mogen ze het corrupte Barcelona gewoon meenemen hoor, allebei opdoeken en nooit meer over praten
Noberzaterdag 26 april 2025 @ 21:00
QikSERR.png
zzi4QCd.jpeg
Szurazaterdag 26 april 2025 @ 21:06
Hopelijk trappen ze elkaar helemaal de pleuris in
chufizaterdag 26 april 2025 @ 21:31
Jamal heeft zn haar geblondeerd
PSVCLzaterdag 26 april 2025 @ 21:55
aids vs hiv
Zorrozaterdag 26 april 2025 @ 21:58
Volgens Sierd zingen de Madrilenen het volkslied mee.
Zorrozaterdag 26 april 2025 @ 22:00
Broer van Wouter in de spits bij Madrid
Noberzaterdag 26 april 2025 @ 22:07
quote:
6s.gif Op zaterdag 26 april 2025 22:00 schreef Zorro het volgende:
Broer van Wouter in de spits bij Madrid
Bos? De Winther?
Szurazaterdag 26 april 2025 @ 22:14
Debiel haar van Yamal
Zorrozaterdag 26 april 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 april 2025 22:07 schreef Nober het volgende:

[..]
Bos? De Winther?
Goes
#ANONIEMzaterdag 26 april 2025 @ 22:17
Barca genaaid, goh.
Zorrozaterdag 26 april 2025 @ 22:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 april 2025 22:17 schreef T3hTommay het volgende:
Barca genaaid, goh.
Dat was de steunarm, is nooit hands.
#ANONIEMzaterdag 26 april 2025 @ 22:28
SOW KOEKOEK 12 tegen 11 jaaaaaaaa
chufizaterdag 26 april 2025 @ 22:30
mooie goal
FireFox1zaterdag 26 april 2025 @ 22:30
Wat een heerlijk doelpunt.

Sowieso een technisch interessante wedstrijd tussen die 2.
PSVCLzaterdag 26 april 2025 @ 22:30
1-0 voor aids
FireFox1zaterdag 26 april 2025 @ 22:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 april 2025 22:30 schreef PSVCL het volgende:
1-0 voor aids
Speelt PSV soms vanavond?
PSVCLzaterdag 26 april 2025 @ 22:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 april 2025 22:31 schreef FireFox1 het volgende:

[..]
Speelt PSV soms vanavond?
groep des aids

Barca
Real
Ajax
Arsenal
chufizaterdag 26 april 2025 @ 22:32
Dat deed Olmo helemaal zelf..
#ANONIEMzaterdag 26 april 2025 @ 22:35
Buitensbellingham.

Welterusten allemaal.
Noberzaterdag 26 april 2025 @ 22:44
Had Frenkie bijna gescoord. :')

chufizaterdag 26 april 2025 @ 22:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 april 2025 22:44 schreef Nober het volgende:
Had Frenkie bijna gescoord. :')

[ afbeelding ]
Hij schrok
PowerLoungenzaterdag 26 april 2025 @ 23:19
Het Braziliaanse elftal heeft een kolossaal probleem als dit hun ster is :')
TheGeneralzaterdag 26 april 2025 @ 23:32
Wat een ongelooflijke kut club is dat Real toch. Die spelers zijn echt de hele tijd aan het jammeren. Ongekend wat een kinderachtige club zo’n grote club toch is. Om het nog maar niet te hebben over wat ze allemaal mee krijgen…
TheGeneralzaterdag 26 april 2025 @ 23:33
Wel de terechte 1-1. 2e helft Real beter.
Szurazaterdag 26 april 2025 @ 23:33
Lekkere muur neergezet Barca _O-
Ambrosiuszaterdag 26 april 2025 @ 23:33
Wat een matige muur.
Marcosszaterdag 26 april 2025 @ 23:38
Enthousiast commentaar geven doet Sierd niet meer aan tegenwoordig
DeeBeezaterdag 26 april 2025 @ 23:38
Dit zijn echt lachwekkende ploegen qua gedrag, ik hoop dat ze allebei degraderen
datwouiknetzeggenzaterdag 26 april 2025 @ 23:40
Ach, Barça
chufizaterdag 26 april 2025 @ 23:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 april 2025 23:38 schreef Marcoss het volgende:
Enthousiast commentaar geven doet Sierd niet meer aan tegenwoordig
Ik probeer altijd de andere taal, maar daar zit Sierd ook altijd
PowerLoungenzaterdag 26 april 2025 @ 23:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 april 2025 23:38 schreef Marcoss het volgende:
Enthousiast commentaar geven doet Sierd niet meer aan tegenwoordig
Sierd heeft gezien wat nepgedrag heeft gedaan met bijvoorbeeld Van Gangelen en potentieel Sytze .
Marcosszaterdag 26 april 2025 @ 23:47
Lekker gedaan Courtois
Szurazaterdag 26 april 2025 @ 23:47
Koertwa :')
DeeBeezaterdag 26 april 2025 @ 23:48
Ach, scheefpoeper Courtois
Ach, totaaldebiel Rudiger
leolinedancezaterdag 26 april 2025 @ 23:49
Wel een potje zeg boh
DeeBeezaterdag 26 april 2025 @ 23:50
Vini vraagt om geel na een schwalbe, krijgt uiteraard zelf geen geel
Szurazaterdag 26 april 2025 @ 23:52
Irritante klootzak Vini eruit jaaaaaa
Poefbankzaterdag 26 april 2025 @ 23:55
Stelletje stervende zwanen aan beide kanten.
PowerLoungenzaterdag 26 april 2025 @ 23:55
Het Spaanse voetbal sterft een langzame dood.
leolinedancezaterdag 26 april 2025 @ 23:59
Dit is gespeeld.
PSVCLzaterdag 26 april 2025 @ 23:59
Ach Madrid
Pizzakoppozaterdag 26 april 2025 @ 23:59
Lol wat een pot :D
PowerLoungenzaterdag 26 april 2025 @ 23:59
Florentino oprotten.
leolinedancezaterdag 26 april 2025 @ 23:59
Boeken toe.
chufizaterdag 26 april 2025 @ 23:59
schwalbe
Pizzakoppozaterdag 26 april 2025 @ 23:59
Dit is er wel 1 van het kaliber ‘zoek en gij zult vinden’…
Szurazondag 27 april 2025 @ 00:00
Die vent gaat al naar de grond voor hij geraakt wordt
Zorrozondag 27 april 2025 @ 00:00
Dit is helemaal niks :o
OmniRocketzondag 27 april 2025 @ 00:00
Terechte pingel want real
Zorrozondag 27 april 2025 @ 00:01
Onterechte strafschop want Barcelona
PSVCLzondag 27 april 2025 @ 00:01
Een verlenging levert meer geld op
chufizondag 27 april 2025 @ 00:01
opzouten Barca
Szurazondag 27 april 2025 @ 00:02
Kijk die schijtteams de scheidsrechter achtervolgen :')

Geef ze gewoon allemaal geel
Pizzakoppozondag 27 april 2025 @ 00:02
Doe gewoon pingel, kunnen we slapen.
Zorrozondag 27 april 2025 @ 00:02
En geel _O_
PSVCLzondag 27 april 2025 @ 00:04
Ach Rafael
bozewittemanzondag 27 april 2025 @ 00:05
Is goed Frikandel van der Vaart
Shreyaszondag 27 april 2025 @ 00:05
Zo zie je maar weer dat het beïnvloeden van de arbitrage voor de wedstrijd flink in je voordeel kan werken.
hole1988zondag 27 april 2025 @ 00:05
Bouwgarant en Ruitenheer zijn ook weer blij.
Szurazondag 27 april 2025 @ 00:05
Vd Vaart met z’n Caroline van der Plas-houding en drogredenen altijd
PowerLoungenzondag 27 april 2025 @ 00:06
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:04 schreef PSVCL het volgende:
Ach Rafael
Dronken frituuratleet van het kamp gaan ze over 8 uur opvegen uit de goot waar die is gaan slapen.
Zorrozondag 27 april 2025 @ 00:06
Ex-Real speler wil strafschop voor Barcelona, Ex-Barcelona speler vindt het niks.
PSVCLzondag 27 april 2025 @ 00:07
quote:
9s.gif Op zondag 27 april 2025 00:06 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]
Dronken frituuratleet van het kamp gaan ze over 8 uur opvegen uit de goot waar die is gaan slapen.
_O- Irritante man is dat
Szurazondag 27 april 2025 @ 00:25
Laat ze die 2e helft schrappen en direct naar pingels gaan
FireFox1zondag 27 april 2025 @ 00:31
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:25 schreef Szura het volgende:
Laat ze die 2e helft schrappen en direct naar pingels gaan
Nee man, lekker extra genieten van een leuke wedstrijd :)
zakjapannertjezondag 27 april 2025 @ 00:37
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:25 schreef Szura het volgende:
Laat ze die 2e helft schrappen en direct naar pingels gaan
tijd genoeg, het is nog geen woensdag
hole1988zondag 27 april 2025 @ 00:38
Bekijk deze YouTube-video
leolinedancezondag 27 april 2025 @ 00:38
SOW!
Pizzakoppozondag 27 april 2025 @ 00:38
Duur foutje
chufizondag 27 april 2025 @ 00:39
foutje ja
Pizzakoppozondag 27 april 2025 @ 00:40
Zieke aanslag 😂
leolinedancezondag 27 april 2025 @ 00:41
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
Zieke aanslag 😂
nou nou
chufizondag 27 april 2025 @ 00:41
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:40 schreef Pizzakoppo het volgende:
Zieke aanslag 😂
Telt niet want buitenspel
Pizzakoppozondag 27 april 2025 @ 00:41
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:41 schreef leolinedance het volgende:

[..]
nou nou
Klopt vond het in de herhaling wel meevallen
PSVCLzondag 27 april 2025 @ 00:44
Mooie goal van mevrouw kounde
chufizondag 27 april 2025 @ 00:44
wtf wat een aanstellers en genaaid worden
hole1988zondag 27 april 2025 @ 00:45
_O- Er is er eentje kwaad.
PowerLoungenzondag 27 april 2025 @ 00:45
Rudiger god
TheGeneralzondag 27 april 2025 @ 00:45
Ongelooflijk wat een jankers zijn die Real spelers. Echt een schande.
Pizzakoppozondag 27 april 2025 @ 00:45
Tis maar een spelletje Rudiger
leolinedancezondag 27 april 2025 @ 00:45
Rudiger :'(
Szurazondag 27 april 2025 @ 00:46
Rudiger is een waanzinnige, in een gesticht stoppen
eenjongen...zondag 27 april 2025 @ 00:46
Helemaal gek die vent
FireFox1zondag 27 april 2025 @ 00:46
Rudiger, gekkenhuis :N
cherrycokezondag 27 april 2025 @ 00:46
wat een wedstrijd
zakjapannertjezondag 27 april 2025 @ 00:46
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:45 schreef Pizzakoppo het volgende:
Tis maar een spelletje Rudiger
hij wil geen lintje
chufizondag 27 april 2025 @ 00:46
Die scheids heeft het probleem niet opgelost
PSVCLzondag 27 april 2025 @ 00:47
ben bang dat barca de treble gaat winnen
TweedeKlumzondag 27 april 2025 @ 00:47
22 idioten die continu elkaar proberen te naaien, wat een vertoning. :')
TweedeKlumzondag 27 april 2025 @ 00:47
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:45 schreef Pizzakoppo het volgende:
Tis maar een spelletje Rudiger
Hij wil de Spaanse Wouter Goes worden. :+
PSVCLzondag 27 april 2025 @ 00:50
Rudiger _O-
FireFox1zondag 27 april 2025 @ 00:52
quote:
9s.gif Op zondag 27 april 2025 00:47 schreef PSVCL het volgende:
ben bang dat barca de treble gaat winnen
Ik denk het niet. Ik denk dat PSG de CL zal winnen. :)
Red_85zondag 27 april 2025 @ 00:53
Viel niet bepaald tegen dit potje.

Maar wat was Real denkende? Hoezo ga je door het midden uitverdedigen?
Dat hoor je in bij de eerste training in de F-jes. Grootste club van de wereld doet dat 5 minuten voor tijd in de bekerfinale.

Terechte winnaar.
Red_85zondag 27 april 2025 @ 00:56
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:46 schreef FireFox1 het volgende:
Rudiger, gekkenhuis :N
Wat gooide hij nou? IJsklontje?

Wat dat betreft, dat is net zo hard als glas. Als supporters dat doen krijgen ze een permban
chufizondag 27 april 2025 @ 00:58
Die Lamine Yamal met zn dubbele zonnebrillen ... Rafa zag het al vroeg met die trekjes

En geen respect om ze ff af te doen voor El Rey !!
Bugno3zondag 27 april 2025 @ 01:19
Maar ff: minimaal drie spelers die de scheids bekogelen? Dat klinkt als de tweede divisie in Burkina Faso en zou dan een leuk berichtje op VZ opleveren.
maxi-muszondag 27 april 2025 @ 09:34
Prima meltdown van Real, wat een idioten.
Taradozondag 27 april 2025 @ 10:00
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:47 schreef TweedeKlum het volgende:
22 idioten die continu elkaar proberen te naaien, wat een vertoning. :')
Tja, het is als kiezen tussen terminale aids of terminale kanker, 2 walgelijke clubs.
Wienerschnitzelszondag 27 april 2025 @ 10:59
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 00:47 schreef TweedeKlum het volgende:
22 idioten die continu elkaar proberen te naaien, wat een vertoning. :')
De coaches en de scheidsen mag je ook wel onder de idioten scharen.
TweedeKlumzondag 27 april 2025 @ 11:05
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 10:59 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
De coaches en de scheidsen mag je ook wel onder de idioten scharen.
Akkoord.
tong80zondag 27 april 2025 @ 12:22
Antonio Rüdiger heeft via Instagram zijn excuses aangeboden voor zijn wangedrag in de Copa del Rey-finale. De Duitse verdediger kreeg een rode kaart vanwege zijn furieuze reactie op een beslissing van scheidsrechter Ricardo de Burgos Bengoetxea.

Rüdiger ging in de slotfase van de verlenging volledig door het lint toen de Spaanse arbiter floot voor een overtreding van Kylian Mbappé, die Barcelona-invaller Eric García in het gezicht raakte. De mandekker, die zelf al was gewisseld, gooide een object richting de scheidsrechter en wilde ook met een ijszak smijten. Een staflid van Real hield de furieuze Rüdiger met veel moeite in bedwang, maar het was genoeg voor een rode kaart.

Volgens Spaanse media dreigt een schorsing van vier tot twaalf duels voor Rüdiger, die daardoor mogelijk ook de restant van het seizoen in La Liga moet missen. Na een nachtje slapen beseft de Duitse international dat hij fout zat. 'Er is absoluut geen excuus voor mijn gedrag van gisteravond. Het spijt me heel erg. Ik heb een fout gemaakt vlak voor het laatste fluitsignaal. Sorry richting de scheidsrechter en iedereen die ik heb teleurgesteld.'

Rüdiger werd eerder in de verlenging naar de kant gehaald, omdat hij niet verder kon. Mogelijk heeft hij zijn laatste wedstrijd van het seizoen nu al gespeeld, als zijn eventuele schorsing van de Spaanse voetbalbond voor alle competities geldt. De Copa del Rey-finale was door de aanloop erg beladen. Burgos de Bengoetxea was in tranen tijdens de persconferentie voorafgaand aan de eindstrijd vanwege een tendentieus item van Real Madrid TV.

https://www.msn.com/nl-nl(...)erfinale/ar-AA1DHB38

:T
Szurazondag 27 april 2025 @ 12:29
Gooi die hele club gewoon voor drie seizoenen uit de beker. Scheidsrechters intimideren via internet en belagen op het veld, gecombineerd met al het andere wangedrag en theater, lijkt me voldoende voor een fikse uitsluiting .
Noberzondag 27 april 2025 @ 12:40
Muurligger kun je beter bij de paal neerzetten (Zie 1-1 Mbappé).
DeeBeezondag 27 april 2025 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 12:29 schreef Szura het volgende:
Gooi die hele club gewoon voor drie seizoenen uit de beker. Scheidsrechters intimideren via internet en belagen op het veld, gecombineerd met al het andere wangedrag en theater, lijkt me voldoende voor een fikse uitsluiting .
Maar hij zei sorry op Instagram achteraf!1!!!

Helemaal eens, achterlijk gedrag moet eens serieus bestraft gaan worden...
Alaphilippe_zondag 27 april 2025 @ 12:59
Die totale obsessie met scheidsrechters en complotten is echt volslagen infantiel.
alopiozondag 27 april 2025 @ 13:08
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 12:59 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Die totale obsessie met scheidsrechters en complotten is echt volslagen infantiel.
Maar dat is Real. Zodra ze niet de CL winnen of kampioen worden is alles tegen Real en alles een groot complot. Want stel je voor dat er clubs beter zijn dan Real, onmogelijk.
Kansloze kutclub is het
Alaphilippe_zondag 27 april 2025 @ 13:12
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 13:08 schreef alopio het volgende:

[..]
Maar dat is Real. Zodra ze niet de CL winnen of kampioen worden is alles tegen Real en alles een groot complot. Want stel je voor dat er clubs beter zijn dan Real, onmogelijk.
Kansloze kutclub is het
Ach, te simpel om dat alleen aan Real Madrid toe te schrijven. Bij FC Barcelona hebben ze net zo'n obsessie met zon, regen en wind.
alopiozondag 27 april 2025 @ 16:08
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 13:12 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ach, te simpel om dat alleen aan Real Madrid toe te schrijven. Bij FC Barcelona hebben ze net zo'n obsessie met zon, regen en wind.
Eens hoor. Beiden houden van valsspelen en beiden kunnen zich goed in de slachtofferrol zetten
Noberzondag 27 april 2025 @ 17:32
quote:
0s.gif Op zondag 27 april 2025 12:29 schreef Szura het volgende:
Gooi die hele club gewoon voor drie seizoenen uit de beker. Scheidsrechters intimideren via internet en belagen op het veld, gecombineerd met al het andere wangedrag en theater, lijkt me voldoende voor een fikse uitsluiting .
qCSEvfr.jpeg

Gevalletje Huub Stevens.
hhh38maandag 28 april 2025 @ 22:08
https://x.com/FabrizioRom(...)S1Rjy21mTWiOBKg&s=19

Don Carlo naar de Seleçao
chufimaandag 28 april 2025 @ 22:26
Ik lees het net ... Bondscoach van Brasil.. dat hing al langer in de lucht
chufimaandag 28 april 2025 @ 22:28
Wie gaat hem opvolgen ? Daar waren ze vandaag ook al mee bezig .. Raul, Klopp, xABI aLONSO ...
Nobermaandag 28 april 2025 @ 22:28
quote:
Opvolger Klopp? Zidane? Alonso? Mancini? Pellegrini? Valverde?
hhh38maandag 28 april 2025 @ 22:40
quote:
99s.gif Op maandag 28 april 2025 22:28 schreef chufi het volgende:
Wie gaat hem opvolgen ? Daar waren ze vandaag ook al mee bezig .. Raul, Klopp, xABI aLONSO ...
Xabi Alonso zal kandidaat nummer 1 zijn toch?

Ben wel benieuwd of die nu in wil stappen.
FireFox1maandag 28 april 2025 @ 22:48
quote:
0s.gif Op maandag 28 april 2025 22:40 schreef hhh38 het volgende:

[..]
Xabi Alonso zal kandidaat nummer 1 zijn toch?

Ben wel benieuwd of die nu in wil stappen.
Vrijwel niemand zegt "nee" tegen Real Madrid.
Makamba_maandag 28 april 2025 @ 22:53
quote:
99s.gif Op maandag 28 april 2025 22:28 schreef chufi het volgende:
Wie gaat hem opvolgen ? Daar waren ze vandaag ook al mee bezig .. Raul, Klopp, xABI aLONSO ...
Raul zou prachtig zijn maar niet heel verstandig. Kan mij geeneens herinneren waarom inmiddels maar altijd genoten van hem als voetballer.
chufimaandag 28 april 2025 @ 23:00
Raul zit natuurlijk al vij de club en zou waarschijnlijk de goedkoopste en snelste oplossing zijn
chufidonderdag 1 mei 2025 @ 13:04
Descansa en paz Manolo el del Bombo

68134c6168661.r_d.953-123-0.webp

https://www.marca.com/fut(...)o-bombo-76-anos.html
chufizaterdag 3 mei 2025 @ 21:32
hahaha Ansu fati denkt een corner, maar de bal is niog niet over de lijn .... sukkel oh ja 1-0
mannyzaterdag 3 mei 2025 @ 22:57
horde genomen.
chufizaterdag 3 mei 2025 @ 23:06
Barca wint uiteindelijk met 1-2
Noberzaterdag 10 mei 2025 @ 13:29
Poolse rokert mag best nog even blijven.

Hansi Flick:
quote:
“I’m happy with Szczesny, I’d like him to stay and I think he’s happy in Barcelona too!”.

“You know he smokes a little, which I’ve never seen before… but well, he’s at the right age and he’s calmer!”.
https://x.com/FabrizioRomano/status/1921164209439543589

Morgen al om 16:15 El Clásico numéro 261 dus zet je wekker!

xgh9TR4.jpeg

[ Bericht 17% gewijzigd door Nober op 10-05-2025 13:37:03 ]
hhh38zaterdag 10 mei 2025 @ 21:14
Sorloth hattrick binnen 4 minuten :o
chufizaterdag 10 mei 2025 @ 21:15
Wat een hattrick van Sorloth in nog geen 5 minuten
Makamba_zaterdag 10 mei 2025 @ 21:22
quote:
99s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 21:15 schreef chufi het volgende:
Wat een hattrick van Sorloth in nog geen 5 minuten
VI Live: Voormalig Groningen-spits maakt hattrick
Alaphilippe_zaterdag 10 mei 2025 @ 21:28
Snelste hattrick in LaLiga ooit.
hhh38zaterdag 10 mei 2025 @ 21:33
Nummer 4 (lol).

Heeft nu een kwart van z'n productie in La Liga in het afgelopen half uur gemaakt.
VoMyzaterdag 10 mei 2025 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 21:22 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
VI Live: Voormalig Groningen-spits maakt hattrick
Voormalig FC Groningen-spits Sørloth maakt snelste hattrick ooit in La Liga
Makamba_zaterdag 10 mei 2025 @ 22:12
quote:
Komt dichtbij zo. Toch een beetje mijn succes deze goals.
Alaphilippe_zaterdag 10 mei 2025 @ 22:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 22:12 schreef Makamba_ het volgende:

[..]
Komt dichtbij zo. Toch een beetje mijn succes deze goals.
Vanmiddag was er 'Doek valt voor Nederlands getint Bochum' (lol).
Makamba_zaterdag 10 mei 2025 @ 22:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 mei 2025 22:13 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Vanmiddag was er 'Doek valt voor Nederlands getint Bochum' (lol).
Doek valt voor Bochum ondanks uitverkiezing De Wit.

Had mijn titel geweest.
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 16:21
Penalty Madrid.

0-1, Mbappé.
Noberzondag 11 mei 2025 @ 16:27
NphWmVX.jpeg
KeXfrGM.jpeg
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 16:30
0-2.
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 16:35
1-2.
Noberzondag 11 mei 2025 @ 16:36
1-2.

García creëerde een corner na een verwoestend schot en kopt de doorgekopte bal binnen.
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 16:47
Leuk potje wel.
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 16:48
2-2 Yamal.
chufizondag 11 mei 2025 @ 16:49
wtf 3-2 al weer :+
GotenSSJzondag 11 mei 2025 @ 16:49
Mbappe lekker in de weg blijven lopen :')
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 16:49
3-2. _O- _O- _O-
klaasweetalleszondag 11 mei 2025 @ 16:58
dit is geen pingel joh
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 16:58
Kolere, wat een kans voor Raphinha.

Ow, meisje Frenkie veroorzaakt een penalty.
Ambrosiuszondag 11 mei 2025 @ 16:59
Buitenspel. Geel voor schwalbe mag nog steeds lijkt me.
klaasweetalleszondag 11 mei 2025 @ 17:00
dit is niet normaal

ik zie 3 doelpunten in 10 munten
Noberzondag 11 mei 2025 @ 17:00
Kan nog 7-9 worden.
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 17:00
4-2. Raphinha
klaasweetalleszondag 11 mei 2025 @ 17:01
die raphina is echt 3 klasse beter dan vinicius
Noberzondag 11 mei 2025 @ 17:02
Knietje.
TweedeKlumzondag 11 mei 2025 @ 17:02
Lucas Vázquez :')
Szurazondag 11 mei 2025 @ 17:03
Schijtclub
PowerLoungenzondag 11 mei 2025 @ 17:07
Real Madrid heeft die zware 2004-2005 vibe nu.
#ANONIEMzondag 11 mei 2025 @ 17:30
Asencio kaalscheren.

Hup Barca.
chufizondag 11 mei 2025 @ 17:50
Wordt het toch nog spannend ... de 3e van Mpappi
RipCityzondag 11 mei 2025 @ 18:02
Vroeger typte mensen 10 topics vol over een Clasico hier :D

Goed dat de scheids geen pingel daarvoor gaf trouwens.
bbuddybbzondag 11 mei 2025 @ 18:11
Sierd: Het is een penalty! Of nee, het is een corner.

:D :')

Deze man moet echt met pensioen. Dit kan echt niet meer.
klaasweetalleszondag 11 mei 2025 @ 18:11
die frank snoeks is echt bezopen met zijn penalty
chufizondag 11 mei 2025 @ 18:14
Toneelspelers 1e klas, maar nog steeds werkt het wel
chufizondag 11 mei 2025 @ 18:19
Het blijft bij 4-3
TheGeneralzondag 11 mei 2025 @ 18:21
Wat een aanstellerig team is dat Real toch. Er zit nu echt niks en niemand bij waarvan je denkt; leuk, daar ga ik even naar kijken. Vreselijk team. En over de arbitrage hebben ze ook vandaag weer niet te klagen. Ongekend wat een beslissingen altijd maar hun kant opvallen.
chufizondag 11 mei 2025 @ 21:42
Barcelona 99,99% kampioen, helaas niet de triple ..
Shreyaszondag 11 mei 2025 @ 22:49
quote:
99s.gif Op zondag 11 mei 2025 21:42 schreef chufi het volgende:
Barcelona 99,99% kampioen, helaas niet de triple ..
Het blijft bijzonder dat Barcelona pas begint met voetballen als ze 2-0 achter staan....
Dagoduckmaandag 12 mei 2025 @ 00:01
Vier keer winnen van Madrid in een seizoen. Jeetje.
FireFox1maandag 12 mei 2025 @ 00:43
quote:
0s.gif Op zondag 11 mei 2025 22:49 schreef Shreyas het volgende:

[..]
Het blijft bijzonder dat Barcelona pas begint met voetballen als ze 2-0 achter staan....
Ja, ongelooflijk hoe vaak ze dit seizoen op achterstand zijn komen, geen seconde in paniek raken, en het vervolgens redelijk snel weer compleet weten om te buigen.

Van alle clubs die ik dit seizoen in actie heb gezien, speelt Barça het leukste voetbal.
Shreyasmaandag 12 mei 2025 @ 01:00
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 00:43 schreef FireFox1 het volgende:

[..]
Ja, ongelooflijk hoe vaak ze dit seizoen op achterstand zijn komen, geen seconde in paniek raken, en het vervolgens redelijk snel weer compleet weten om te buigen.

Al hebben ze zich natuurlijk lelijk verkeken op Inter en daardoor is het gehele seizoen toch niet geslaagd voor ze.
chufimaandag 12 mei 2025 @ 01:50
Hun verdediging is gebaseerd op een strakke lijn die ze kort achter de middenlijn proberen te houden .... vaaak werkt het maar het is ook hun zwakte ...
Dagoduckmaandag 12 mei 2025 @ 06:47
Prima doelpunten ook van Barça.
Nobermaandag 12 mei 2025 @ 22:43
quote:
6s.gif Op maandag 12 mei 2025 06:47 schreef Dagoduck het volgende:
Prima doelpunten ook van Barça.
Wel hands van Frenkie.
Dagoduckmaandag 12 mei 2025 @ 22:50
quote:
0s.gif Op maandag 12 mei 2025 22:43 schreef Nober het volgende:

[..]
Wel hands van Frenkie.
Zat niet in mijn samenvatting.
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 02:26
Real wint in de laatste minuut thuis tegen Mallorca ....

Ondertussen schijnt er een akkoord getekend te zijn tussen Real en Dean Huijsen .. Ze hopen om hem nog in te kunnen schrijven voor voor het WK voor Clubs
zakjapannertjedonderdag 15 mei 2025 @ 21:02
zometeen de titel dus voor Frenkie en co?
Orientedonderdag 15 mei 2025 @ 21:44
quote:
11s.gif Op donderdag 15 mei 2025 21:02 schreef zakjapannertje het volgende:
zometeen de titel dus voor Frenkie en co?
Niet zolang er buiten het stadion een of andere mongool op 13 mensen in is gereden
de_boswachterdonderdag 15 mei 2025 @ 21:45
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 21:44 schreef Oriente het volgende:

[..]
Niet zolang er buiten het stadion een of andere mongool op 13 mensen in is gereden
Wat
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 21:53
Espanyol geeft zich niet zomaar gewonnen ...
Faraday01donderdag 15 mei 2025 @ 22:43
Die zit op voetbal :9
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 22:43
Dat was wel een mooie idd
zakjapannertjedonderdag 15 mei 2025 @ 22:48
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 22:43 schreef Faraday01 het volgende:
Die zit op voetbal :9
Ik heb Ajax al getipt
FireFox1donderdag 15 mei 2025 @ 22:49
En ik maar denken dat we de komende 20 jaar geen opvolger van Messi bij Barcelona te zien krijgen. Lamal heeft het in zich om nóg groter dan Messi te worden.
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 22:56
Kom op Espanyol
Saekerhettdonderdag 15 mei 2025 @ 23:07
Dit moet gewoon rood zijn.
Saekerhettdonderdag 15 mei 2025 @ 23:09
En terecht, oprotten.
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 23:09
ja echt wel not !! serieues dat gastje gaat bij alles liggen en schreeuwen om kaarten etc ///

Oops die scheids moet oppassen straks
Blikdonderdag 15 mei 2025 @ 23:10
Inderdaad terecht, bewuste vuistslag in de maag (terwijl de bal 0.1 seconden later het veld uit ging :’) )
FireFox1donderdag 15 mei 2025 @ 23:10
Zal nog lang onrusting blijven in Barcelona :')
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 23:12
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:10 schreef FireFox1 het volgende:
Zal nog lang onrusting blijven in Barcelona :')
Alle mossos van de stad staan paraat
Orientedonderdag 15 mei 2025 @ 23:14
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 21:45 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Wat
Een oud vrouwtje blijkbaar.

https://www.reddit.com/r/(...)m_a_car_hit_several/
de_boswachterdonderdag 15 mei 2025 @ 23:15
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:14 schreef Oriente het volgende:

[..]
Een oud vrouwtje blijkbaar.

https://www.reddit.com/r/(...)m_a_car_hit_several/
‘jongeren’

‘een oud vrouwtje’

Dit geloven WE niet.
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 23:16
De arbiters altijd ... de ene keer vlaggen ze wel de andere keer niet en wachten.. en soms is het dan geen buitenspel zelfs ... afschaffen die buitenspel regel
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 23:18
Barca staat echt slecht te verdedigen
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 23:25
Maar goed klaar , ze winnen en worden kampioen
FireFox1donderdag 15 mei 2025 @ 23:27
quote:
99s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:25 schreef chufi het volgende:
Maar goed klaar , ze winnen en worden kampioen
Ook helemaal terecht. Ik heb dit seizoen sinds lange tijd weer oprecht genoten van het spel van Barcelona. :)
FireFox1donderdag 15 mei 2025 @ 23:28
Espanyol publiek helemaal over de zeik :D
Orientedonderdag 15 mei 2025 @ 23:28
quote:
14s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:27 schreef FireFox1 het volgende:

[..]
Ook helemaal terecht. Ik heb dit seizoen sinds lange tijd weer oprecht genoten van het spel van Barcelona. :)
Herr Flick flikt het.

Maar Yamal en Pedri zijn ook wel echt heel erg goed.
Orientedonderdag 15 mei 2025 @ 23:28
En TekGod uiteraard
hhh38donderdag 15 mei 2025 @ 23:32
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:28 schreef FireFox1 het volgende:
Espanyol publiek helemaal over de zeik :D
De sproeiers ook :P
FireFox1donderdag 15 mei 2025 @ 23:36
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:28 schreef Oriente het volgende:

[..]
Herr Flick flikt het.

Maar Yamal en Pedri zijn ook wel echt heel erg goed.
En dan heb je ook nog een volledig opgeleefde Raphina en Lewa pakt ook altijd zijn doelpuntjes mee. Fermin Lopez,Gavi, Balde en natuurlijk de Jong. Allemaal leuke voetballers. :)
Immerdebestebobdonderdag 15 mei 2025 @ 23:37
Benieuwd wie ze volgend jaar niet in kunnen schrijven.
chufidonderdag 15 mei 2025 @ 23:43
quote:
1s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:37 schreef Immerdebestebob het volgende:
Benieuwd wie ze volgend jaar niet in kunnen schrijven.
Olmo en die andere ?! ze hebben nog steeds een deadline 30 juni volgens mij
Dagoduckvrijdag 16 mei 2025 @ 01:44
AeobDQl.png
chufivrijdag 16 mei 2025 @ 02:01
daar kon niemand bij ...
FireFox1vrijdag 16 mei 2025 @ 02:16
In de winkelhaak. :)
Bugno3vrijdag 16 mei 2025 @ 07:17
quote:
6s.gif Op vrijdag 16 mei 2025 01:44 schreef Dagoduck het volgende:
[ afbeelding ]
Ventje heeft de "Robben-actie" verder geperfectioneerd. Robben begon vaak meer uit stilstand, met veel de bal aanraken en dan naar binnen. Messi hield de bal onder zich en raakte de bal bijna elke stap aan en was op die manier wendbaar.

Yamal is extreem efficient in zijn touches. Hij weet precies hoe ver en in welke ruimte hij 'm vooruit moet tikken, om zo op maximale snelheid z'n actie te maken. En zijn afwerken is echt ongezien. Heel benieuwd hoe dit komend jaar verder gaat en of hij net als autist Messi zijn hoofd er bij kan houden.
OmniRocketvrijdag 16 mei 2025 @ 08:00
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:07 schreef Saekerhett het volgende:
Dit moet gewoon rood zijn.
quote:
0s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:09 schreef Saekerhett het volgende:
En terecht, oprotten.
quote:
1s.gif Op donderdag 15 mei 2025 23:10 schreef Blik het volgende:
Inderdaad terecht, bewuste vuistslag in de maag (terwijl de bal 0.1 seconden later het veld uit ging :’) )
Nooit rood. Verdediger wil bal afschermen door zich breed te maken. Dat Yamal tig keer doorrolt als je in je buik geraakt wordt zegt ook genoeg.
Blikvrijdag 16 mei 2025 @ 09:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 mei 2025 08:00 schreef OmniRocket het volgende:

[..]
[..]
[..]
Nooit rood. Verdediger wil bal afschermen door zich breed te maken. Dat Yamal tig keer doorrolt als je in je buik geraakt wordt zegt ook genoeg.
Breed maken is prima, maar dat doe je niet door met je arm een vuistslag naar achteren te maken.
Makamba_zaterdag 17 mei 2025 @ 14:21
Dean Huijsen voor 60 miljoen naar Real Madrid, helemaal gek. Pure paniek voor het wereldkampioenschap voor clubs.
Noberzaterdag 17 mei 2025 @ 19:30
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 mei 2025 14:21 schreef Makamba_ het volgende:
Dean Huijsen voor 60 miljoen naar Real Madrid, helemaal gek. Pure paniek voor het wereldkampioenschap voor clubs.
En hij kiest voor Spanje.
chufizaterdag 17 mei 2025 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 mei 2025 19:30 schreef Nober het volgende:

[..]
En hij kiest voor Spanje.
Zie nu net het TVE sportnieuws ... Se prenuncia su nombre como Guisen... doen ze zo hun best :+
chufizondag 18 mei 2025 @ 21:06
Barca verliest thuis van Villarreal met 2-3, Real wint bij Sevilla (met :R :R ) met 0-2