Iets wat moeilijk te krijgen is maar iedereen wel blij van wordt iig.quote:Op maandag 31 maart 2025 13:40 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ik wil dit best graag maar had nooit zin om het te kopen
dit is geweldig
ik heb ook een roze koek gescoord, en zo taart eten. Goede dag vandaag
[..]mooi antwoord
ik wil ook zoiets over mezelf zeggen maar kan niks catchy bedenken
welk eten ben ik
Ik heb volgens mij 1 keer echt een amber bericht ontvangen... Gelukkig is het toen goed gekomen..quote:
Zwab, ik zei over mijquote:Op maandag 31 maart 2025 14:02 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Iets wat moeilijk te krijgen is maar iedereen wel blij van wordt iig.
welkequote:Op maandag 31 maart 2025 14:01 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik heb even Rammstein aangezet hier
Nu Sonne. Heb de Spotify playlist Zis iz Rammstein aangezetquote:Op maandag 31 maart 2025 14:03 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Zwab, ik zei over mij
[..]
welke
doe ik even mee
dat is echt heel jammerquote:Op maandag 31 maart 2025 14:04 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik wilde vandaag op de weg terug even lekker door een wat landelijker gebied fietsen, was dat pad afgesloten voor werkzaamheden...
Lekker, ik ga ook even luisterenquote:Op maandag 31 maart 2025 14:04 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Nu Sonne. Heb de Spotify playlist Zis iz Rammstein aangezet
Is ook wel weer zo maar ik kom ook gewoon even niet uit mijn woorden.quote:Op maandag 31 maart 2025 13:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Lekker belangrijk, hij woont in Nederland
Hopelijk worden ze snel gevonden.quote:Op maandag 31 maart 2025 13:57 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ja, ik kreeg ook dat pushbericht
Er komen hier best vaak Burgernetmeldingen over vermiste kindjesquote:Op maandag 31 maart 2025 14:02 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ik heb volgens mij 1 keer echt een amber bericht ontvangen... Gelukkig is het toen goed gekomen..
fixedquote:Op maandag 31 maart 2025 14:18 schreef essnhills het volgende:
[..]
Er komen hier best vaak Burgernetmeldingen over vermiste kindjes
Maar dat is eigenlijk altijd gewoon de normale "help ik keek 2 seconden nietop mijn telefoon en nu is mijn kind weg!!! Oh hij is in de speeltuin"
Maar dit is een echt Amber alert
Dat klinkt niet als namen voor kinderen uit 't Gooi.quote:Op maandag 31 maart 2025 14:23 schreef UitStraling het volgende:
Amber alert voor de 11-jarige meisje Leya'nyssa en de 6-jarige jongen M'qaydian.
Hopelijk komt er iemand op het lumineuze idee om de Afrikaanse pier op Schiphol in de gaten te houden.
ik zie echt veel leuke dingenquote:Op maandag 31 maart 2025 14:29 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Nee, die Chinese troep hoef ik niet.
Je Thais is nog niet goed genoeg?quote:Op maandag 31 maart 2025 14:33 schreef bitterbal het volgende:
Ik ging naar buiten om de honden de zeggen dat ze moesten stoppen met blaffen maar das niet gelukt
Naja, kindjes kunnen echt moeilijk snel weg zijn. Daarvoor heb je geen afleidende telefoon voor nodigquote:
Dat weet ik nietquote:
Ik zat ooit met pa in de Ikea te eten. Achter ons zat een ouder paar met een kind, ik neem aan hun kleinkind jaar of 4 schat ik . Zaten gezellig te kletsen, maar ondertussen liep dat kind weg. Even (een minuut ofzo) later sprak ik ze aan, of ze door hadden dat het kind weg was gelopen. Nee, dat hadden ze niet dus vrouw boos en man moest achter het kind aan..quote:Op maandag 31 maart 2025 14:36 schreef essnhills het volgende:
[..]
Naja, kindjes kunnen echt moeilijk snel weg zijn. Daarvoor heb je geen afleidende telefoon voor nodig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |