abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218105991
quote:
0s.gif Op zondag 30 maart 2025 21:51 schreef Ivo1985 het volgende:
Wat een gejank. Variabel is variabel. Kan dus tussentijds gewijzigd worden en bij die wijziging heb je recht om het contract stop te zetten als je het er niet mee eens bent.

Met dynamische tarieven betaal je nooit teveel. Heeft me al veel geld bespaard.
:') ik zou (veel) meer gaan betalen dan dat ik nu doe

OT: misschien eens aan melden bij deze massa claim.

[ Bericht 3% gewijzigd door mschol op 03-07-2025 06:00:30 ]
pi_218106396
Lekker dan, dus ik betaal straks meer, omdat andere mensen zich hebben laten naaien en te lui waren om zich in te lezen en/of te acteren.

Lekker gewerkt pikken.
M'n schoenen zijn gejat, maar ik hoef niet meer naar buiten, want er is nog wel wat.
pi_218106524
quote:
0s.gif Op donderdag 3 juli 2025 07:58 schreef Het_Bokje het volgende:
Lekker dan, dus ik betaal straks meer, omdat andere mensen zich hebben laten naaien en te lui waren om zich in te lezen en/of te acteren.

Lekker gewerkt pikken.
Zulke massaclaims zijn zelden succesvol. Alleen bij de woekerpolissen eigenlijk. De enigen die hier beter van worden zijn de advocaten.

Variabel is ook gewoon duidelijk: dat woord betekent al dat je tarief fors kan stijgen. Dat is een bewuste keus van al die mensen geweest, als je dan vervolgens aan gaat sluiten bij een massaclaim ben je wat mij betreft echt iemand die niet durft te staan voor de gevolgen van een keuze. En dan inderdaad alle andere Nederlanders daar voor op willen laten draaien.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
En ze zeggen me tel je zegeningen, maar als ik dat zou doen zou ik morgen nog bezig zijn (Damascus)
pi_218113228
Eerlijk? Ik vind die claim echt bullshit. Als je een variabel contract hebt/had dan weet/wist je van te voren dat de prijzen een paar keer per jaar werden aangepast. Ik had er zelf één, jarenlang. Ene keer stegen de prijzen, andere keer daalden ze. Prima.
Maar toen brak de pleuris uit en stegen de prijzen meerdere malen. Niet leuk maar dat was wél het risico. Waren de prijzen gigantisch gedaald, zou je niemand hebben gehoord.

Inmiddels heb ik al een paar jaar een jaarcontract. Geeft toch meer zekerheid.
Maar me aansluiten bij die massaclaim? :N
If they say
Why, why, tell her that it's human nature...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')