Succes, GOquote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:43 schreef greysbones het volgende:
beste bewoners
dit is bb
alle namen
voorraadkamer is open
het tijd voor een batt wissel
quote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:36 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Bedoel je dat Sharice meer borsthaar heeft?of hoe moet ik dit lezen
De knopjes met de namen worden ook netjes in alfabetische volgorde ingedruktquote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:43 schreef greysbones het volgende:
beste bewoners
dit is bb
alle namen
voorraadkamer is open
het tijd voor een batt wissel
fillers kost al 450 euro die Sharice heeftquote:
hij is nog steeds dunner als dat hij toen binnen kwamquote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:39 schreef mazaru het volgende:
Als Jordy zo blijft vreten en snoepen en snacken zoals hij nu doet dan heeft hij over een tijdje geen overtollig vel meer
Geen idee wat dat kost, ik ben puur natuurquote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:51 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
fillers kost al 450 euro die Sharice heeft
had opgezocht ja ik heb ook niets hoor mijn allemaal te duurquote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:01 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Geen idee wat dat kost, ik ben puur natuur
Ik ook nietquote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:05 schreef Joyce-43 het volgende:
geen frans gehad op school denk ik Jane
quote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:01 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Geen idee wat dat kost, ik ben puur natuur
Frans wel in Vlaanderen, Nederlands niet in Wallonië (keuzevak)quote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:14 schreef Jockari het volgende:
[..]
Is bij ons in België standaard 2de taal op school (spijtig genoeg).
Gewoon vraagje..andersom ook in het Franse gedeelte Nederlands ?quote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:14 schreef Jockari het volgende:
[..]
Is bij ons in België standaard 2de taal op school (spijtig genoeg).
Jaarlijks een terugkerende probleem, te weinig bewoners over, en (nog) geen gasten.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:17 schreef Dotteke het volgende:
Er gebeurd niet veel meer in het huis, nog een weekje en dan is het klaar.
Volgende week zal er ook niet veel te doen zijn neem ik aan.
Zal mij benieuwen hoe dat gaat, dat filmpje dat Milena Jolien een Ho*r noemt en Mattheus een Rat gaat als een lopend vuurtjequote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:26 schreef freaky40 het volgende:
Volgende week oud bewoners terug om de boel nog even op te leuken voor die paar dagen. Er zal toch TV gemaakt moeten worden als er nog 3 deelnemers over blijven. Dit jaar ook geen midweekse exit.
Die laatste week mogen ze wel overslaan wat mij betreft. Gewoon met 5 de finale in en één voor een er uitquote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:24 schreef spapaars het volgende:
[..]
Jaarlijks een terugkerende probleem, te weinig bewoners over, en (nog) geen gasten.
quote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:50 schreef Jackiegekkie het volgende:
[..]
De knopjes met de namen worden ook netjes in alfabetische volgorde ingedrukt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.if it's meant to be, it will be
Link naar dat filmpje? Heb er al veel over gelezen maar kan het nergens vindenquote:Op vrijdag 28 maart 2025 13:30 schreef rinardo het volgende:
[..]
Zal mij benieuwen hoe dat gaat, dat filmpje dat Milena Jolien een Ho*r noemt en Mattheus een Rat gaat als een lopend vuurtje
Maar als ze bij haar vriend woonde hoe kon ze dan kleding van een vriendin meenemen die bij haar een kast heeft. Dat zei ze in begin oh die trui is van een vriendin van mij.quote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:16 schreef Snensie het volgende:
[..]
[..]
Oh nou niks aan het handje dan eigenlijk.
Zeheeft eigen huis in Diemenquote:Op vrijdag 28 maart 2025 14:38 schreef zodeju het volgende:
[..]
Maar als ze bij haar vriend woonde hoe kon ze dan kleding van een vriendin meenemen die bij haar een kast heeft. Dat zei ze in begin oh die trui is van een vriendin van mij.
peren-ijsquote:Op vrijdag 28 maart 2025 14:29 schreef Rhosyn het volgende:
Charice is weer eens wat lekkers aan het maken.
Ik denk appelijs.
**Mod edit, dit doen wji hier niet niet tegen users**quote:Op vrijdag 28 maart 2025 12:02 schreef Aardbeienmoes het volgende:
Zowel Mattie als Jane moeten blij zijn dat hun (ex) partners hun ware aard hebben laten zien. Het beëindigen van een relatie wereldkundig te maken, zonder dat de partner ergens van af weet.
Die types ben je beter kwijt dan rijk, maar wel erg sneu voor die 2
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |