"Mark clying as ink"quote:
quote:Narus’ product, the Semantic Traffic Analyzer, is a software application that runs on standard IBM or Dell servers using the Linux operating system. It’s renowned within certain circles for its ability to inspect traffic in real time on high-bandwidth pipes, identifying packets of interest as they race by at up to 10 Gbps.
Internet companies can install the analyzers at every entrance and exit point of their networks, at their “cores” or centers, or both. The analyzers communicate with centralized “logic servers” running specialized applications. The combination can keep track of, analyze and record nearly every form of internet communication, whether e-mail, instant message, video streams or VOIP phone calls that cross the network
AT&T was installing Narus boxes in secure, NSA-controlled rooms in switching centers around the country. But that doesn’t mean the government couldn’t write its own code to do the dirty work. Narus even offers software-development kits to customers.
quote:Op zondag 23 maart 2025 07:54 schreef bianconeri het volgende:
Nooit van gehoord en zo te zien een privacygekkie.
En van mensen die privacy niet snappen, en waarom het belangrijk is, het vervelende is dat ze er meestal te laat achterkomen.quote:
Van privacygekkies bedoel jequote:Op zondag 23 maart 2025 11:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
En van mensen die privacy niet snappen, en waarom het belangrijk is, het vervelende is dat ze er meestal te laat achterkomen.
Ik raad je van harte het kijken van 'Das Leben der Anderen' aanquote:
Het gaat om leven en dood, sommige privacykwesties.quote:
nog zo eentjequote:Op zondag 23 maart 2025 17:04 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Het gaat om leven en dood, sommige privacykwesties.
NWS / Ruim duizend militairen te traceren via Strava
Ja, nou en?quote:Op zondag 23 maart 2025 17:04 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Het gaat om leven en dood, sommige privacykwesties.
NWS / Ruim duizend militairen te traceren via Strava
Lex Legio is anders ook niet zo fris hoor!quote:Op zondag 23 maart 2025 17:36 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
nog zo eentje
Prive gegevens van vrijwel alle politiemedewerkers gestolen
Klokkenluiders vermoorden is niet altijd handig. Veel invloedrijke mensen in zijn omgeving, wisten wat Klein nog meer wist, en dat was zijn levensverzekering.quote:Op zondag 23 maart 2025 18:37 schreef Discombobulate het volgende:
Hoe is hij al die tijd veilig gebleven eigenlijk? En iemand als Snowden nu in Rusland woont omdat hij levenslang de cel in gaat of gewoon vermoord wordt als hij één voet op het grondgebied van de VS zet.
Dat is ook gewoon dom natuurlijk om als militair dit soort gegevens gewoon te delenquote:Op zondag 23 maart 2025 17:04 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Het gaat om leven en dood, sommige privacykwesties.
NWS / Ruim duizend militairen te traceren via Strava
Wat MIVD opperhoofd Cobelens op Rost van Tonningens Hyves gooide, was ook niet al te snugger.quote:Op zondag 23 maart 2025 19:28 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat is ook gewoon dom natuurlijk om als militair dit soort gegevens gewoon te delen
Natuurlijk waren er meer bedrijven actief, allen Israëlisch:quote:'Aan het einde van de dag gaat het om begrippen als rechtsstaat, democratie, verantwoording, countability, checks and balances.'
https://archive.is/U3AEs#selection-1265.0-1265.253quote:Afluisteren, inbreken, onderscheppen. Laat het maar aan de Israëli’s over. Al jaren zijn technologiemultinationals als Verint, Narus en Elbit prominent aanwezig op de spionagemarkt. Ze verkopen soft- en hardware waarmee bedrijven en overheden hun werknemers en burgers kunnen screenen. Steden als Haifa en Tel Aviv zijn de kraamkamers, en de oprichters hebben historische banden met de geheime dienst Mossad of met het Israëlische leger, van oudsher een kweekvijver voor hightech intelligence.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |