Ja Jor... hahahaquote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:00 schreef Verity het volgende:
Mattheus: Jorja
Jordy: Nee het is JaJor
Ze moeten Jane wel echt hebben, leuke streams.
Je zou haast beginnen geloven dat Jordy ingekocht is in BB 2025.quote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:04 schreef Harrison het volgende:
FFSAlles valt weer Jordy's kant op. De duivel schijt altijd op dezelfde hoop. En dan lees ik hier dat er nog mensen zijn die het ontzettend "knap" vinden hoe Jordy
reageert...
wat nu weer?quote:
quote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:05 schreef spapaars het volgende:
De Belgische Raspoetin slaapt weer eens.
[ afbeelding ]
Raspootin ?quote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:05 schreef spapaars het volgende:
De Belgische Raspoetin slaapt weer eens.
[ afbeelding ]
wat dat betreft passen ze bij elkaar Jordy lekker overdreven lachenquote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:06 schreef Verity het volgende:
Jordy vindt het ook extra leuk dat Jane zo reageert. Moet eerlijk zijn, dat maakt het als kijker ook leuker.
ik reageer als eerste keer op jou en ik vraag gewoon wat moet je dan zo antwoorde?quote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:06 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Hoezo wat nou weer , ga gewoon kijken ipv zeuren op mij
Nou ik vind hem idd mooi bedachtquote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:08 schreef KinKiJan het volgende:
[..]Koste even maar dan heb je ook wat
Ik lees altijd goestring bij dit woordquote:Op zaterdag 15 maart 2025 11:07 schreef Droopie het volgende:
Wat ziet Sharice er vandaag mooi uit, ze straalt helemaal.
Ze heeft goesting in vandaag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |