Ja, maar toch nog echt minder heftig dan dit jaar.quote:Op maandag 10 maart 2025 21:01 schreef Astro_boy het volgende:
[..]
Van de nieuwe BB heb ik alleen die gekeken waar Jill de winnaar werd. Daar was het ook gluiperig en genieperig.
Beter, heb niks aan bankhangers en de hele dag kaarten.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:59 schreef livelink het volgende:
Het is voor het eerst dat ik een bb kijk waar twee groepen zo heftig uit elkaar liggen. Ik weet niet hoe jullie er tegenaan kijken, maar voor mij verpest het echt het kijkgenot. Andere jaren had je ook bondjes, maar was er ook nog wel wat onderling plezier. Nu is het meer een loopgravenoorlog.
Het is jammer dat Mattie niet uit Jordy's schaduw durft te stappen. Dat zou hem veel extra populariteit opleveren denk ikquote:Op maandag 10 maart 2025 21:11 schreef Astro_boy het volgende:
Haha Mattie is wel slim. Maar nu zijn ze bang dat Jordy’s geld gestolen wordt terwijl ze zelf snaaierij achterhouden
Zeker, nu lijkt het een onderdaan van Jordy.quote:Op maandag 10 maart 2025 21:15 schreef livelink het volgende:
[..]
Het is jammer dat Mattie niet uit Jordy's schaduw durft te stappen. Dat zou hem veel extra populariteit opleveren denk ik
Ken je haar?quote:Op maandag 10 maart 2025 21:28 schreef JeeJeeJooJoo het volgende:
Ik heb de echte Jane nog niet gezien, alleen maar toneelspel wat ze doet.
Als er 1 een karakter speelt is dat Jordy.quote:Op maandag 10 maart 2025 21:28 schreef JeeJeeJooJoo het volgende:
Ik heb de echte Jane nog niet gezien, alleen maar toneelspel wat ze doet.
quote:Op maandag 10 maart 2025 21:30 schreef livelink het volgende:
Hadden Jordy en Jolien nou niet door dat hun saldo omhoog was gegaan?
Ja, maar Jordy wist wat hij had en ineens had hij meer. Ik had toch verwacht dat hij scherper zou zijn.quote:Op maandag 10 maart 2025 21:31 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ze kregen te horen hoeveel geld ze hebben
Kutspel.quote:Op maandag 10 maart 2025 20:48 schreef livelink het volgende:
Godzijdank niet nu al een vrijstelling voor Jordy of Jolien.
Neuh die kan dat helemaal niet. Die is veel te doorzichtig. Axel en Jane zijn daar veel beter in. Vind ik.quote:Op maandag 10 maart 2025 21:30 schreef spapaars het volgende:
[..]
Als er 1 een karakter speelt is dat Jordy.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |