Dus dat.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:28 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Ja, en dan moet Europa kleur bekennen en erkennen dat het niet in staat is Oekraïne te redden van Russische overheersing. Die Zelensky doet wat hij kan en ik benijd zijn positie zeker niet, maar ja, nogmaals: van Europa alleen hoeft hij niet veel (meer) te verwachten behalve wat vlammende speeches van de EU-leiders
Bij de volgende verkiezingen worden deze warmongers allemaal weggestemd door de bevolking.quote:
Ohja dat hebben we in Duitsland gezien.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:30 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Bij de volgende verkiezingen worden deze warmongers allemaal weggestemd door de bevolking.
Laat ze nog maar even de held spelen op twitter.
Lijkt me niet meer dan logisch dat deze reactie komtquote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:30 schreef RipCity het volgende:
Echt ALLE europese leiders tweeten bijna op zelfde moment steun naar Oekraine. Afgesproken werk tijdens conference call ofzo?
En jij een cursus Nederlands en de chapter bezittelijke voornaamwoorden niet overslaanquote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:29 schreef xzaz het volgende:
[..]
Dan zal ik een LOI cursus Rusland gaan oppakken als ik jouw was.
Je hebt niet een heel goed beeld van het conflict.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:29 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dus dat.
Op een goed moment rijden en lopen de Russen gewoon binnen. De onervaren conscripts gaan gewoon vluchten, en bovendien weten zij ook dat Oek de steun van USA nodig heeft. De steun van USA verliezen is een enorm moreel verlies voor de mensen die hun leven wagen door in die trenches te staan.
Tijd om de productie op te starten dan.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 20:41 schreef CryptoPunk het volgende:
[..]
Aleen geen munitie, tanks, vliegtuigen en ook geen productiecapaciteit om door te gaan.
Maar VrIJhEid vAn MeNiNGsUiTinG!!!11!1quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hele domme opmerking van Zelensky. Je maakt hem kwaad hiermee..
En het enige dat Europa dan nog kan doen is wat Europa al decennia doet: de poorten wagenwijd open voor elke vluchteling want morele compensatie voor het gebrek aan militaire capaciteiten.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:29 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dus dat.
Op een goed moment rijden en lopen de Russen gewoon binnen. De onervaren conscripts gaan gewoon vluchten, en bovendien weten zij ook dat Oek de steun van USA nodig heeft. De steun van USA verliezen is een enorm moreel verlies voor de mensen die hun leven wagen door in die trenches te staan.
Jij capituleert liever voor de agressor?quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:30 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Leuk grapje. Wil hij wachten op 2 miljoen doden?
Deden we in de jaren negentig na de val van de muur ook al. Hele nieuwe markt om zaken mee te doen lag open!quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:29 schreef xzaz het volgende:
[..]
Dan zal ik een LOI cursus Rusland gaan oppakken als ik jouw was.
Daar heb je weinig aan als je geen allianties hebt.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:24 schreef LXIV het volgende:
[..]
De VS zijn militair en economisch nog steeds het sterkste land.
Bewaar je gebruikelijke vluchtelingengekanker ff voor een van de andere 7312 topics daarover svpquote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:31 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
En het enige dat Europa dan nog kan doen is wat Europa al decennia doet: de poorten wagenwijd open voor elke vluchteling want morele compensatie voor het gebrek aan militaire capaciteiten.
Wat doet hij daar dan?quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:27 schreef Momo het volgende:
[..]
Trump is geen bondgenoot. En nee ook niet van jou of je familie.
Juist heel goed wat hier gebeurt. Hier kan de EU alleen maar van groeien cq sterker worden. Fuck trump en fuck putin.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:25 schreef phpmystyle het volgende:
Ook dom dan getwitter van al die EU leiders om je op te stellen TEGEN Trump. Zeer onhandig omdat die man erg gevoelig is voor complimenten of negatieve feedback.
O jawel hoor, de VS heerst - of je nu wilt of niet - sinds WO II het wereldtoneel en niemand die de handschoen durft op te pakken. Ja natuurlijk, de Koude Oorlog, maar dan ook: De Sovjet-Unie was toen al een wassen neus.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:32 schreef Ulx het volgende:
[..]
Daar heb je weinig aan als je geen allianties hebt.
Dit.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:33 schreef nattermann het volgende:
[..]
Juist heel goed wat hier gebeurt. Hier kan de EU alleen maar van groeien cq sterker worden. Fuck trump en fuck putin.
Oke until the last Ukrainian dan.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 21:31 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Jij capituleert liever voor de agressor?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |