Vlaanderen binnenvallen.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 16:34 schreef KingRoland het volgende:
Dacht dat mokio nederlands was
Jammer weer voor oranje
Zijn blessuregevoeligheid is vooral een ding. Aanvallend is hij wel van meerwaarde.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 16:45 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Jesus, doe dat maar niet. Blind renpaard.
Daar hebben we er al een van. Gaaei. Aanvallend prima, verdedigend kan die er geen klote van. Dus om nu zijn blessuregevoelige broer te halen lijkt mij een bijzonder slecht plan.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 16:52 schreef Adames het volgende:
[..]
Zijn blessuregevoeligheid is vooral een ding. Aanvallend is hij wel van meerwaarde.
En je hebt nog een rechtsback nodig, Rosa gaat naar links na verkoop Hato.
En wat geld ingeleverdquote:"Steven heeft een duidelijk sportieve keuze gemaakt om, binnen de nieuwe realiteit, bij Ajax te blijven", vervolgt Kroes. "Met zijn ervaring en liefde voor het spel is hij een voorbeeld, niet alleen binnen het veld maar ook daarbuiten."
psv iddquote:Op zaterdag 15 februari 2025 18:45 schreef maxi-mus het volgende:
PSV weer puntenverlies, Bounida is definitief. Dit kan weer een heerlijk weekend worden.
same. Komt wel.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben nu wel benieuwd naar hem in het eerste.
Hij is meer aanvallende middenvelder dan flankspeler toch?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:01 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
same. Komt wel.
Ajax maakt het nu ook bekend trouwens
kan beide dacht ik. Maar wel meer een 10 begreep ik idd. Maar zeker weten doe ik dat nietquote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij is meer aanvallende middenvelder dan flankspeler toch?
We kunnen daar wel wat creativiteit gebruiken.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:07 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
kan beide dacht ik. Maar wel meer een 10 begreep ik idd. Maar zeker weten doe ik dat niet
Iets van voetbal zou wel een verademing zijn. Ik ben dan ook erg blij met het feit dat er eindelijk wat aanvallend en voetballend talent door lijkt te komen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
We kunnen daar wel wat creativiteit gebruiken.
Gaaei aanvallend prima? Bij heel erg gebrek aan beter ja. Maar dat is toch totaal geen Ajax niveau. Zal het ook nooit worden.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 16:56 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Daar hebben we er al een van. Gaaei. Aanvallend prima, verdedigend kan die er geen klote van. Dus om nu zijn blessuregevoelige broer te halen lijkt mij een bijzonder slecht plan.
Hele wedstrijd ruzie met de bal maar wel een uitzonderlijk goede voorzet. Mar heeft niks met Ajax te maken in principe.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:15 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Gaaei aanvallend prima? Bij heel erg gebrek aan beter ja. Maar dat is toch totaal geen Ajax niveau. Zal het ook nooit worden.
Zeker omdat die spelers van buitenaf halen nu toch veel te duur is.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:14 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Iets van voetbal zou wel een verademing zijn. Ik ben dan ook erg blij met het feit dat er eindelijk wat aanvallend en voetballend talent door lijkt te komen.
Eerst morgen nog maar effe winnen en dan Go Ahead nog. Daarna slingeren we de lul op tafel.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:46 schreef alpeko het volgende:
Kan weer een goed weekend worden met 2 punten verlies voor PSV, Utrecht en Feyenoord.
Eens, maar om hem nu te vervangen door Lamptey, wat precies de zelfde categorie is...quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:15 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Gaaei aanvallend prima? Bij heel erg gebrek aan beter ja. Maar dat is toch totaal geen Ajax niveau. Zal het ook nooit worden.
lastig genoeg nog die wedstrijden.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:49 schreef Wotte het volgende:
[..]
Eerst morgen nog maar effe winnen en dan Go Ahead nog. Daarna slingeren we de lul op tafel.
Gaat nog moeilijk zat worden. Maar in Farioli we trust.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:01 schreef Lt.Bookman het volgende:
Ajax hoeft nu nog maar 2/3 van de resterende punten (26 van de 39) te pakken om gegarandeerd tweede te eindigen.
Bekijk deze YouTube-video
Nee joh als je geen tweede wordt gewoon die Italiaan eruit schoppen hoor.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:02 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Gaat nog moeilijk zat worden. Maar in Farioli we trust.
En wie niet springtquote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:16 schreef Karzai het volgende:
joden aan de top alleen morgen nog even winnen
Moet te doen zijn.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:01 schreef Lt.Bookman het volgende:
Ajax hoeft nu nog maar 2/3 van de resterende punten (26 van de 39) te pakken om gegarandeerd tweede te eindigen.
Bekijk deze YouTube-video
En dat is alleen de theorie, in praktijk zijn er zeer waarschijnlijk een stuk minder punten nodig.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:01 schreef Lt.Bookman het volgende:
Ajax hoeft nu nog maar 2/3 van de resterende punten (26 van de 39) te pakken om gegarandeerd tweede te eindigen.
Bekijk deze YouTube-video
Uiteraard. Vandaar het woordje 'gegarandeerd'.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 22:31 schreef papert het volgende:
[..]
En dat is alleen de theorie, in praktijk zijn er zeer waarschijnlijk een stuk minder punten nodig.
Hopen dat het genoeg bestedingsruimte geeft om goed in de selectie te investerenquote:Op zaterdag 15 februari 2025 21:01 schreef Lt.Bookman het volgende:
Ajax hoeft nu nog maar 2/3 van de resterende punten (26 van de 39) te pakken om gegarandeerd tweede te eindigen.
Bekijk deze YouTube-video
Ze zullen wel wat kunnen doen, maar niet heel veel denk ik, tenzij je van veel uitleen spelers af kan komen de volgende transferperiode.quote:Op zondag 16 februari 2025 08:08 schreef franklop het volgende:
[..]
Hopen dat het genoeg bestedingsruimte geeft om goed in de selectie te investeren
Ik zou niet rekenen op grote transfers. Er wordt vrij duidelijk gemikt op het vastleggen van routine in je selectie die zorgen voor continuiteit en dat aanvullen met talenten, bij voorkeur uit de eigen jeugd. Met het contracteren van de belangrijkste jeugdspelers die als het goed is komend jaar vaste selectiespelers zijn, dient er eigenlijk alleen voor vertrekkende spelers aangekocht te worden. Dat levert als het goed is op zichzelf al voldoende bestedingsruimte op.quote:Op zondag 16 februari 2025 08:08 schreef franklop het volgende:
[..]
Hopen dat het genoeg bestedingsruimte geeft om goed in de selectie te investeren
Hopelijk kunnen ze de opruiming die ingezet is door al die verhuurperiodes doorzetten en ze allemaal permanent wegdoen. Dan sta je er al een stukje beter op volgend seizoen.quote:Op zondag 16 februari 2025 08:41 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik zou niet rekenen op grote transfers. Er wordt vrij duidelijk gemikt op het vastleggen van routine in je selectie die zorgen voor continuiteit en dat aanvullen met talenten, bij voorkeur uit de eigen jeugd. Met het contracteren van de belangrijkste jeugdspelers die als het goed is komend jaar vaste selectiespelers zijn, dient er eigenlijk alleen voor vertrekkende spelers aangekocht te worden. Dat levert als het goed is op zichzelf al voldoende bestedingsruimte op.
Zou weleens mooi zijn als er aan die Eindhovense voorsprong in doelsaldo geknabbeld kan worden. Het gat is nog wel erg groot zo.quote:
Daar ga je het toch niet op redden, gewoon weer je puntjes pakken.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:26 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Zou weleens mooi zijn als er aan die Eindhovense voorsprong in doelsaldo geknabbeld kan worden. Het gat is nog wel erg groot zo.
Hato en Taylor zullen wel vertrekken, maar daar moet je inderdaad wel aardige bedragen voor kunnen krijgen.quote:Op zondag 16 februari 2025 08:41 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik zou niet rekenen op grote transfers. Er wordt vrij duidelijk gemikt op het vastleggen van routine in je selectie die zorgen voor continuiteit en dat aanvullen met talenten, bij voorkeur uit de eigen jeugd. Met het contracteren van de belangrijkste jeugdspelers die als het goed is komend jaar vaste selectiespelers zijn, dient er eigenlijk alleen voor vertrekkende spelers aangekocht te worden. Dat levert als het goed is op zichzelf al voldoende bestedingsruimte op.
Verschil van 18. Oke, twee wedstrijden minder gespeeld nog en een flinke uitslag zal ook wel eens lekker zijn maar ik heb niet het idee dat het dit seizoen op doelsaldo gaat uitkomen en indien dat wél het geval is er enige er een kans is dat dit in het voordeel van Ajax gaat uitpakken.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:26 schreef Lt.Bookman het volgende:
[..]
Zou weleens mooi zijn als er aan die Eindhovense voorsprong in doelsaldo geknabbeld kan worden. Het gat is nog wel erg groot zo.
Het gat was halverwege de competitie 25 goals. Twee keer 3-0 winnen nu (veelgevraagd ja, maar ook weer niet compleet onrealistisch) en de achterstand in doelsaldo is al gehalveerd.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:29 schreef Tarado het volgende:
[..]
Daar ga je het toch niet op redden, gewoon weer je puntjes pakken.
Sinds 2006/2007 kijk ik altijd naar doelsaldo.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:57 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Doelsaldo moet je niet naar kijken,
Als het er maar genoeg zijnquote:Op zondag 16 februari 2025 12:22 schreef klaasweetalles het volgende:
ben benieuwd hoeveel goedkope penalties je vanmiddag weer gaat krijgen van de knjb
Ik wil je sinds gisteren niet meer horen hierover Klaas.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:22 schreef klaasweetalles het volgende:
ben benieuwd hoeveel goedkope penalties je vanmiddag weer gaat krijgen van de knjb
quote:Op zondag 16 februari 2025 12:22 schreef klaasweetalles het volgende:
ben benieuwd hoeveel goedkope penalties je vanmiddag weer gaat krijgen van de knjb
Als het vlak voor tijd nog gelijk staat dan zal een speler van Ons aller Ajax l als laatste de bal aanraken in de 16, dan is het eigenlijk een corner voor Heracles maar de KNJB zegt doeltrap.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:22 schreef klaasweetalles het volgende:
ben benieuwd hoeveel goedkope penalties je vanmiddag weer gaat krijgen van de knjb
Zijn terecht niet gegeven penalties ook al een punt op je karma kaart?quote:Op zondag 16 februari 2025 13:17 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik wil je sinds gisteren niet meer horen hierover Klaas.
Denk dat ik voor alle aanwezige Ajax fans spreek dat we vooral heel dankbaar zouden zijn als je hier niet meer verschijnt.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:00 schreef CR7 het volgende:
[..]
Zijn terecht niet gegeven penalties ook al een punt op je karma kaart?
Tegenwoordig moet je schijnbaar al dankbaar zijn als de VAR een 100% fout van de scheids terugdraait.
Denk dat het mij vrij weinig boeit wat iemand hier ook wat van mij vindt.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:04 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Denk dat ik voor alle aanwezige Ajax fans spreek dat we vooral heel dankbaar zouden zijn als je hier niet meer verschijnt.
voor een normale discussie ben je gewoon welkom hoor. Daar ligt alleen met enige regelmaat het probleem met gasten zoals jijquote:Op zondag 16 februari 2025 15:06 schreef CR7 het volgende:
[..]
Denk dat het mij vrij weinig boeit wat iemand hier ook wat van mij vindt.
Nu geef je mij alleen nog maar meer reden om hier te posten. Wees Harry maar dankbaar jongons.
Mijn manier van discussiëren is schijnbaar niet voor tere zieltjes weggelegd.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:14 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
voor een normale discussie ben je gewoon welkom hoor. Daar ligt alleen met enige regelmaat het probleem met gasten zoals jij
trollen is niet discussieren.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:18 schreef CR7 het volgende:
[..]
Mijn manier van discussiëren is schijnbaar niet voor tere zieltjes weggelegd.
Hoe is dit mijn probleem?
jeugdige bank idd.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:27 schreef Lt.Bookman het volgende:
Geen Taylor en Baas vandaag, er gaat een virusje door de selectie. Janse in de basis voor Baas. Gelukkig Hato wel weer beschikbaar.
Veel jeugdspelers op de bank.
DE JEUGD IS DE TOEKOMSTquote:Op zondag 16 februari 2025 15:27 schreef Lt.Bookman het volgende:
Geen Taylor en Baas vandaag, er gaat een virusje door de selectie. Janse in de basis voor Baas. Gelukkig Hato wel weer beschikbaar.
Veel jeugdspelers op de bank.
Toch pakken we dit seizoen voor mijn gevoel die cadeautjes bijna altijd uit, misschien moeten we ook wat meer vertrouwen hebbenquote:Op zondag 16 februari 2025 16:30 schreef Dven het volgende:
Na het puntverlies van PSV, Feyenoord en Utrecht is puntverlies in de eigen ArenA ook niet uitgesloten natuurlijk
Ziekte bij Baas en Kaplanquote:Op zondag 16 februari 2025 16:45 schreef Black-Death het volgende:
Bijzonder dat Janse speelt. Kom net terug van een weekendje weg; wat is de reden van zijn basisplek?
Er zijn er een behoorlijk aantal ziek. Waaronder Baas en Kaplan, en Rugani is ook niet helemaal fris. Dus eerst volgende linkspoot is Janse.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:45 schreef Black-Death het volgende:
Bijzonder dat Janse speelt. Kom net terug van een weekendje weg; wat is de reden van zijn basisplek?
Goeiemorgen.quote:
Lekker puhquote:Op zondag 16 februari 2025 16:55 schreef Black-Death het volgende:
Brobbey gaat echt nooit meer scoren.
I stand corrected.quote:Op zondag 16 februari 2025 16:55 schreef Black-Death het volgende:
Brobbey gaat echt nooit meer scoren.
Hij raakt 'm gewoon minstens een vrije trap. Gewoon gematst alweer.quote:Op zondag 16 februari 2025 15:00 schreef CR7 het volgende:
[..]
Zijn terecht niet gegeven penalties ook al een punt op je karma kaart?
Tegenwoordig moet je schijnbaar al dankbaar zijn als de VAR een 100% fout van de scheids terugdraait.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |