Dus een fles limonade kan ook gewoon?quote:Op donderdag 13 februari 2025 14:47 schreef Quoi het volgende:
Nou, ik geloof dat je qua productiviteit beter een flesje met minder promillage kunt neerzetten hoorEn over het algemeen is mijn ervaring met bouwers dat ze geen al te verfijnde smaak hebben. Uitzonderingen daar gelaten
Een fles frisdrank lijkt me prima en evt op vrijdag n biertjequote:Op donderdag 13 februari 2025 16:24 schreef Nijna het volgende:
[..]
Dus een fles limonade kan ook gewoon?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
Verfijnde biersmaakquote:Op donderdag 13 februari 2025 16:24 schreef Nijna het volgende:
[..]
Dus een fles limonade kan ook gewoon?
quote:Op donderdag 13 februari 2025 16:44 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Een fles frisdrank lijkt me prima en evt op vrijdag n biertje![]()
Succes met al deze verbouwingsperikelen.
Even onder spoiler maar zoek wat herkenning of iemand die zegt dit herken ik..Ik heb zelf meerdere keren verstopping gehad. Het duurt soms echt wel een week voordat het goed loskomt. Laxeermiddel heb ik alleen nooit gehad, wel spierverslappers (door pds schiet bij mij soms een stukje darm in de kramp, waardoor verstopping kan ontstaan) icm zakjes vezels. Maar ik had dan helemaal geen of minimaal ontlasting, dus helemaal vergelijkbaar is het dan ook niet. Wat vervelend zeg, ik snap dat het je niet lekker zit.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Venus in pocketformaat
© loveli
Veel succes Nijna! Het is even doorbijten, zo'n verbouwing, maar straks kan je genieten van het resultaatquote:Op vrijdag 14 februari 2025 09:07 schreef Nijna het volgende:
De eerste koffie is geschonken aan de verhuizers vanmorgen. Beneden is leeg.
Kunnen we de tijd 2 maanden vooruit zetten?
Bleh, dat hoesten duurt ook zo verschrikkelijk lang he. Ik had voor de nacht noscapine van de drogist. Dat ondertrukt de hoestprikkel. Werkte bij mij wel goed!quote:Op vrijdag 14 februari 2025 10:00 schreef Mushanga71 het volgende:
Haha, snap ik NijnaSucces met de verbouwing! Tijd vliegt dus voor je het weet
![]()
Auw Phaidra, dat doet zeer. Geen andere osteopaat in de buurt? Sterkte![]()
Ik ben zooo moe. Vannacht amper geslapen. Telkens als ik ging liggen, kreeg ik een hoestaanval. Conditie inmiddels onder het vriespunt. Tsjah, wat wil je ook met een uitverkocht gelredome. Daar gaan wat virussen rond in een griepgolf
Dan is een andere osteo idd geen optie. Vertrouwen is ook heel belangrijk. Heb ik met mijn fysio praktijk. Ha wilde me toen naar een vriend van hem sturen, no way. Als je eenmaal weet wat je aan ze hebt en ze goed zijn, lekker blijven zittenquote:Op vrijdag 14 februari 2025 10:38 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Bleh, dat hoesten duurt ook zo verschrikkelijk lang he. Ik had voor de nacht noscapine van de drogist. Dat ondertrukt de hoestprikkel. Werkte bij mij wel goed!
Nah, ik wil liever geen andere osteopaat. Deze ken ik wel goed en vertrouw ik. Hij is in de basis fysiotherapeut en is zich daarna gaan specialiseren in osteopathie. Aangezien osteopaat nog steeds geen beschermde titel is in Nederland, durf ik ook niet zomaar naar een ander.
Bron: thuisarts.nlquote:Helpen medicijnen of hoestdrank tegen hoesten?
Er zijn geen medicijnen die helpen tegen hoesten.
Hoesten komt meestal door een virus, en daar helpen antibiotica niet tegen. Want antibiotica zijn medicijnen tegen bacteriën.
Ook hoestdrankjes en andere hoestmiddelen helpen niet. Je gaat er niet minder door hoesten. Ze lossen ook geen slijm op.
Je weet het misschien al wel maar warmte helpt enorm. Een warme douche, een pittenzak in je nek, zorg dat die spieren gaan ontspannen.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 09:38 schreef Phaidra het volgende:
Sinds zondag zit mijn nek helemaal vast. Zonder pijnstilling echt naar en overheersend, met pijnstilling net aan te doen. Mijn lijf wil ff niet meer meewerken. Vaak gaat het na een dag of 2 wel weer over, maar nu dus nul verbetering. Na wikken en wegen vandaag toch maar mijn osteopaat gebeld, zit hij in de auto op weg naar Oostenrijk... Leuk voor hem, natuurlijk, maar zo balen dat ik nu nog 1,5e week moet wachten voor ik überhaupt een afspraak kan maken.
Lief! Ik ben hier wel mee bekend idd. Het is bij mij deze spier, maar ook die vanaf je oor/kaak naar je sleutelbeen loopt. Die is wat lastiger te bereiken/masseren, vind ik. Het komt voornamelijk vanuit mijn oren, door afwijkingen zit daar meer spanning dan gebruikelijk, dus een belasting van mijn nek is al heel snel een overbelasting. Ik had het veel toen de kinderen kleiner waren en vaak getild moesten worden.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 12:59 schreef exode het volgende:
[..]
Je weet het misschien al wel maar warmte helpt enorm. Een warme douche, een pittenzak in je nek, zorg dat die spieren gaan ontspannen.
Je kan ook zelf heel voorzichtig masseren, ik vernoed dat de pijn eigenlijk uit de bovenkant van je schouders komt. Probeer die grote spier (de trapezius) die van je schouderkop naar je nek gaat rustig te masseren. Fijnste is dat onder een warme douche. Masseer van je hoofd af.
Zelf je nek masseren kan natuurlijk ook, maar is wat lastiger, als je je hoofd draait zie je zo'n mooie spier in het zicht komen. Die kan je ook rustig masseren. Niet veel druk, je zit dicht op je slagader daar.
[ afbeelding ]
Oh dus het lag niet aan ons of het merk dat we voor onze zoon kochten.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 11:40 schreef amaranta het volgende:
Hoestdrank doet helemaal niks. Aldus thuisarts.nl, mijn eigen huisarts en mijn eigen recente ervaring.
[..]
Bron: thuisarts.nl
Dat is dezelfde spier, die hecht op 1 plek aan en splitst richting schouder.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 13:28 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Lief! Ik ben hier wel mee bekend idd. Het is bij mij deze spier, maar ook die vanaf je oor/kaak naar je sleutelbeen loopt. Die is wat lastiger te bereiken/masseren, vind ik. Het komt voornamelijk vanuit mijn oren, door afwijkingen zit daar meer spanning dan gebruikelijk, dus een belasting van mijn nek is al heel snel een overbelasting. Ik had het veel toen de kinderen kleiner waren en vaak getild moesten worden.
Die noscapine schijnt de hoestprikkel te onderdrukken. Het lost inderdaad helemaal niks op, maar zorgt hopelijk wel voor een paar uur slaap zonder continu gehoest. Het is ook niet handig om dat de hele dag te gebruiken omdat slijm uiteindelijk natuurlijk wel opgehoest moet worden. Anders heb je een grote kans op ontstekingen ook.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 11:40 schreef amaranta het volgende:
Hoestdrank doet helemaal niks. Aldus thuisarts.nl, mijn eigen huisarts en mijn eigen recente ervaring.
[..]
Bron: thuisarts.nl
Oh kijk, dit wist ik niet! Ik ga het filmpje kijken. Zonder pijnstilling word ik er wel licht misselijk van inderdaad.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 14:47 schreef exode het volgende:
[..]
Dat is dezelfde spier, die hecht op 1 plek aan en splitst richting schouder.
[ afbeelding ]
Ben je er ook misselijk van? Gebeurt ook vaak omdat die spier je hoofd recht houdt en je een een soort van draaimisselijk kan worden als de spier strak staat.
Ik kan er ook pijn in mijn kiezen van krijgen, dan zit het echt enorm vast.
Ik weet niet hoe je Frans is, maar deze mevrouw legt het goed en beeldend uit:
Bekijk deze YouTube-video
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |