omdat er iemand vrijwillig was opgestapt.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:50 schreef greysbones het volgende:
[..]
Tja ..
hij hoefde ook niet naar huis met de minste stemmen
Beetje teveel voordeel richting wicky vanuit bb vind ik. Jammer hij hoeft van mij niet weg maar dit is niet echt eerlijk vind ik. Krijgen de volgende genomineerden nu ook kans op wegspelen.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:50 schreef greysbones het volgende:
[..]
Tja ..
hij hoefde ook niet naar huis met de minste stemmen
Ben het met je eens hoorquote:
Dat kun je helemaal niet zeggenquote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:51 schreef Verida het volgende:
[..]
omdat er iemand vrijwillig was opgestapt.
had er iemand anders de minste stemmen gehad bij die bank, dan was die ook weer teruggekomen in het huis.
Jeff werd afgerekend op teveel voordeelquote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:52 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Beetje teveel voordeel richting wicky vanuit bb vind ik. Jammer hij hoeft van mij niet weg maar dit is niet echt eerlijk vind ik. Krijgen de volgende genomineerden nu ook kans op wegspelen.
Neuh ... op z'n magere persoonlijkheid.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:53 schreef greysbones het volgende:
[..]
Jeff werd afgerekend op teveel voordeel
en het is nog steeds BB die de regels van dit spelletje bepaaltquote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:52 schreef Li0nHeart het volgende:
Het is niet echt eerlijk, maar ik kan me er compleet niet druk om maken .. 't is maar een spelletje.
Kan ik een hele discussie van makenquote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:53 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Neuh ... op z'n magere persoonlijkheid.
Hoezo? Ze wisten toch waar ze voor fietste.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:54 schreef Snensie het volgende:
Dit gaat nog wel scheve gezichten opleveren.
Daar hopen we wel opquote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:54 schreef Snensie het volgende:
Dit gaat nog wel scheve gezichten opleveren.
Ja maar toch een enorm voordeel voor Wicky wat nog een beetje moet inzinken.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:55 schreef -river- het volgende:
[..]
Hoezo? Ze wisten toch waar ze voor fietste.
Knikkers grabbelen..quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:56 schreef KinKiJan het volgende:
Eerst maar eens zien hoe de rest van de week verloopt met de nominaties...
Misschien moeten ze wel knikkers grabbelen en krijgen ze afhankelijk van wie een andere kleur pakt een brief met een opdracht afgestemd op die persoon
Nou, ik kan zien waarom.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:31 schreef Puzzie het volgende:
Mattie lijkt op Jack Sparrow volgens Elsa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |