https://www.telegraaf.nl/(...)-president-maduro-inDat is al de tweede keer he
Loopt wel in de papieren zo
Kan ie voortaan beter de trein nemen naar Rusland en Cuba
Of hij gaat zelf sleutelen , leren banden verwisselen , olieverversen , flaps testen
quote:
Dit toestel is in beslag genomen door de USA
![14b2c6d4-e4d6-11ef-bc68-72ef49ef9bc2.jpg]()
quote:
VS nemen weer vliegtuig van Venezolaanse president Maduro in
Aangepast: 38 min geleden54 min geledenin Buitenland
SANTO DOMINGO - De Verenigde Staten hebben voor de tweede keer in een half jaar een vliegtuig van de Venezolaanse president Nicolás Maduro in beslag genomen.
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio was op bezoek in de Dominicaanse Republiek en plakte daar voor de camera’s de sticker met ’in beslag genomen’ op het Venezolaanse toestel.
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio was op bezoek in de Dominicaanse Republiek en plakte daar voor de camera’s de sticker met ’in beslag genomen’ op het Venezolaanse toestel.
Het eerste vliegtuig van Maduro dat werd ingenomen stond ook al in de Dominicaanse Republiek.
Daar stonden beide luchtvaartuigen voor onderhoud.
Volgens de VS gaat de Venezolaanse aanschaf van die toestellen in tegen het Amerikaanse sanctiebeleid.
Daarom had Washington de Dominicaanse Republiek gevraagd de vliegtuigen vast te houden.
In september werd het eerste vliegtuig in beslag genomen, nu was er toestemming voor een tweede inbeslagname.
Dassault Falcon 200
Het gaat dit keer om een Dassault Falcon 200, die leden van Maduro’s regering gebruikten om te reizen naar onder meer Griekenland, Turkije, Rusland en Cuba.
Rubio herhaalde vorige week dat de VS de winst van Maduro bij de presidentsverkiezingen van afgelopen zomer niet erkennen.
De oppositie zegt dat er gefraudeerd is.
Vorige week reisde een speciale gezant van president Donald Trump af naar Venezuela om te praten met Maduro.
Hij keerde terug met zes Amerikanen die gevangen zaten in het Zuid-Amerikaanse land
.
When people do counterfeiting , they go to jail , when public servants do that they get re-elected