Ja maar niet 15 euro de kiloquote:Op vrijdag 31 januari 2025 23:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
Instant puree is altijd al duur geweest
Je hebt vast woke-puree gekocht, uit het woke-schap, waar al het eten zonder voedingsstoffen te vinden is.quote:Kennelijk kan het ook voor 4.43 per kilo? https://www.ah.nl/producten/product/wi161563/ah-aardappelpuree Maar dan moet je bij een ander schap zijn ofzo? Nog steeds prijzig. Maar waarom ligt het niet gewoon in hetzelfde schap???
Ik weet zeker dat die "goedkope" niet in de buurt lag van de dure die ik heb gekocht. Waarom zijn ze zulke oplichters?
had maar zelf gescand. dan had je het eerder gezien.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 23:23 schreef borbit het volgende:
Net om half 10 nog even wat boodschappen gedaan. Normaal ga ik naar de Lidl maar dat is een stukje rijden en niet 's avonds laat open. Ik had geen koffie filters meer. Dus denk om 9 uur in de avond. Ik loop wel ff naar de appie voor nieuwe filters. En dan neem ik gelijk wat extra dingen mee.
Dus ik vond een schap instant aardappel puree. Denk neem lekker met kaas. Was het enige merk in het schap. https://www.ah.nl/producten/product/wi583781/aardappelpuree-kaas . Ik niet opletten en het gewoon kopen. Zie nu dat het gewoon 15 euro per kilo kost!![]()
Kennelijk kan het ook voor 4.43 per kilo? https://www.ah.nl/producten/product/wi161563/ah-aardappelpuree Maar dan moet je bij een ander schap zijn ofzo? Nog steeds prijzig. Maar waarom ligt het niet gewoon in hetzelfde schap???
Ik weet zeker dat die "goedkope" niet in de buurt lag van de dure die ik heb gekocht. Waarom zijn ze zulke oplichters?
Ik kom bijna nooit bij appie. Ik dacht gewoon: prima pakje puree. Weet ik veel dat als je in het verkeerde hoekje van de winkel je pakje puree pakt het opeens tienduizend keer zo duur isquote:Op vrijdag 31 januari 2025 23:28 schreef maily het volgende:
[..]
had maar zelf gescand. dan had je het eerder gezien.
Mag ik je een tip geven? Meestal zit er zo een kaartje op het schap met de prijs, daar staat ook prijs per kg op. Dan weet je wat je koopt zodat je niet achteraf hoeft te klagen op een forum dat het idioot is dat iets 33.800 euro per kg kostquote:Op vrijdag 31 januari 2025 23:33 schreef borbit het volgende:
[..]
Ik kom bijna nooit bij appie. Ik dacht gewoon: prima pakje puree. Weet ik veel dat als je in het verkeerde hoekje van de winkel je pakje puree pakt het opeens tienduizend keer zo duur isIk winkel normaal bij de Lidl dan is de prijs gewoon de prijs.
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 31 januari 2025 23:39 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Mag ik je een tip geven? Meestal zit er zo een kaartje op het schap met de prijs, daar staat ook prijs per kg op. Dan weet je wat je koopt zodat je niet achteraf hoeft te klagen op een forum dat het idioot is dat iets 33.800 euro per kg kost.
M'n normale winkel heeft gewoon puree en puree met kaassmaak die een heel klein beetje duurder is. Dan hoef ik verder niet op de prijs te letten. Niet alsof je het pakje puree in het verkeerde hoekje van de winkel pakt en opeens onbetaalbaar is voor Mansa Musa himself.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Voor een speciale gelegenheid maak ik wel zelf wel puree. Niet alsof ik dan aankom met deze instant puree is f*cking ranzig maar was buitensporig duur. Dus geniet er maar vanquote:Op vrijdag 31 januari 2025 23:54 schreef Lienekien het volgende:
Fijn bewaren voor een speciale gelegenheid.
Echt irritant. Door dat soort grappen ben ik altijd teveel geld kwijt bij de appie. Die hele zaak is gemaakt om je geld af te troggelen en dure onzin aan te smeren. Geef mij maar aldi/lidl waar je vaak gewoon een optie hebt.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 23:33 schreef RetepV het volgende:
Overigens doet Appie ook zoiets met de AH huismerk Hummus. Hummus op 2 verschillende plekken. Eentje is goedkoop en prima. Een andere is duur en prima. Een derde is biologisch en prima. En alle drie de verpakking zien er bijna hetzelfde uit.
De goedkope vind je echter op een andere plek dan de de duurdere en de biologisch. En het scheelt bijna een euro ofzo.
Goedkope 1,39:
https://www.ah.nl/product(...)rdige-hummus-naturel
Duurdere 2,19:
https://www.ah.nl/product(...)rdige-hummus-naturel
Biologische 2,89:
https://www.ah.nl/product(...)ische-hummus-naturel
Die goedkope is altijd even zoeken, altijd hoog op een schap ergens bij de groenten. Die andere twee zijn altijd supermakkelijk te vinden, bij de kazen en olijven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |