Chronisch moequote:Op zondag 26 januari 2025 15:42 schreef Li0nHeart het volgende:
Jeff is wel 12 ambachten, 13 ongelukken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Zou ie er voor doorgeleerd hebben?quote:Op zondag 26 januari 2025 15:42 schreef Li0nHeart het volgende:
Jeff is wel 12 ambachten, 13 ongelukken
Kan op twee manierenquote:Op zondag 26 januari 2025 15:43 schreef Li0nHeart het volgende:
Jeff gestopt met z'n studie aan de hogeschool.. had niet echt zin meer ..
2 koffie hequote:Op zondag 26 januari 2025 15:45 schreef ledn81 het volgende:
Axel heeft er straks 6 af en koffie op![]()
Niels gaat jaloers zijn
Volgens mij beide, want hij moest eigenlijk herexamens doen. Maar is op vakantie gegaan, en toen dacht ie ... geld verdienenquote:Op zondag 26 januari 2025 15:45 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Kan op twee manieren
Hij had geen zin meer of
Het had geen zin meer.
Jane weet het ook.quote:Op zondag 26 januari 2025 15:49 schreef Li0nHeart het volgende:
Ja Keanu, je kunt op VL screenrecorden
Dat zit niet in de aard van deze BB. Dan zou er een andere BB stem moeten komen. Deze stem is al jaren hetzelfde qua karakter en attitude. Soms ruimte voor een grapje, maar ook serieus als het moet. Maar streng is anders.quote:Op zondag 26 januari 2025 15:30 schreef Ebinas het volgende:
BB is ook wel heel erg aardig en grappig voor ze.
Aan de ene kant leuk, aan de andere kant maakt het wel dat wellicht minder goed luisteren.
Een strenge BB vind ik persoonlijk leuker voor het spel.
Dat vroeg ik mij ook al af, maar toch niet dusquote:Op zondag 26 januari 2025 15:51 schreef Koos1958 het volgende:
Axel zegt onze shift is langer dan de rest.
Jawel hoor, vanochtend was een uur. Nu al meer dan anderhalf.quote:Op zondag 26 januari 2025 15:52 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat vroeg ik mij ook al af, maar toch niet dus
Al anderhalf uur volgens mij. Die anderen een uurtjequote:Op zondag 26 januari 2025 15:52 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat vroeg ik mij ook al af, maar toch niet dus
Had hij blijkbaar toch nietquote:Op zondag 26 januari 2025 15:52 schreef Li0nHeart het volgende:
Balen voor Niels dat hij de korte shift had![]()
Maar maakt op zich niet uit toch? Ze zijn alle drie van een ander teamquote:Op zondag 26 januari 2025 15:52 schreef Li0nHeart het volgende:
[..]
Jawel hoor, vanochtend was een uur. Nu al meer dan anderhalf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |