Mag ook wel een keertje, 500 heeft hij uitgegeven aan eten.....en meneertje Axel die haalt er alleen maar uit als ik het goed begrijp....quote:
Linda heeft haar saldo gezien. Die is natuurlijk niet blij want die kwam opeens een tientje te kort om iets uit de kluis te kopen.quote:
En heeft ze dat samen met Niels gedaan?????quote:Op maandag 13 januari 2025 17:47 schreef Kissingbird het volgende:
ze heeft het niet toegegeven maar wel gezegd
ze hebben gezegd net 50 euro pp
Niels: niemand is te vertrouwen he (meen dat hij dit zei)
Jeffrey: ze weet het nu, iedereen weet het
Dit jaar is het geluid echt slecht. Microfoons pakken ook veel achtergrond geluid op. Mogen ze wel eens fixen!quote:
ja.. ik heb ook het idee dat het dit jaar een stuk slechter is.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:48 schreef Verity het volgende:
[..]
Dit jaar is het geluid echt slecht. Microfoons pakken ook veel achtergrond geluid op. Mogen ze wel eens fixen!
En Jordy nu vlug bij het clubje gaan zitten.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:46 schreef Kissingbird het volgende:
Jeffrey: ze hebben het door he, hoeveel er is genomen (tegen niels en jordy)
Ik weet het niet.. heb weinig streams gekeken vandaag.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:48 schreef zodeju het volgende:
[..]
En heeft ze dat samen met Niels gedaan?????
Irritant ventjequote:Op maandag 13 januari 2025 17:43 schreef engine het volgende:
Jeffrey gaat wel even bepalen wie het geld echt verdienen
Die heeft een grote toekomst bij de Privé of Story.quote:Op maandag 13 januari 2025 17:46 schreef Kissingbird het volgende:
Jeffrey: ze hebben het door he, hoeveel er is genomen (tegen niels en jordy)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |