quote:Op zondag 12 januari 2025 10:30 schreef loveli het volgende:
Water is sinds 1994 geen 'public right' in Californië.
[ x ]
Tekst van de tweet in spoiler.Klimaatverandering hurddurdrdurdedurdirdurrrrrSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
En het is er heel heuvelig, dat maakt bestrijding ook lastig.quote:Op zondag 12 januari 2025 11:51 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat zal meevallen.
Het is juist dit gebied waar veel bomen / struiken / grassen groeien in combinatie met woningen, het is een natuurbrand waar de woningen die er staan "slachtoffer" zijn van de brand.
Als het alleen woningen zijn, dan blust het een stuk makkelijker en verspreidt het minder snel.
Mocht ze niet naar Ghana dan?quote:Op zondag 12 januari 2025 12:30 schreef Nober het volgende:
Is de burgemeester, die in Ghana zat, al opgestapt dan wel ontslagen?
bron: https://ktla.com/news/local-news/why-was-mayor-karen-bass-in-africa-during-l-a-fires/quote:Mayor Karen Bass was on her way back to Los Angeles Wednesday morning as the city remained under siege from several major wildfires. When the first of the wildfires broke out Tuesday, the Los Angeles mayor was thousands of miles away.
Bass was in Accra this week as part of a delegation to celebrate the inauguration of Ghana President John Mahama. She would also meet with the country’s first female vice president, Naana Jane Opoku-Agyemang, The Hill reported.
During a press conference at 9 a.m. Wednesday, Bass’ Deputy Chief of Staff Celine Cordero said the mayor would be “on the ground shortly.”
quote:Op zondag 12 januari 2025 12:48 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Mocht ze niet naar Ghana dan?
Trump kan ook op staatsbezoek (of op z'n golfcourse) zijn, net op de dag dat er een ramp plaatsvindt.
Dat voorkom je niet.
[..]
bron: https://ktla.com/news/local-news/why-was-mayor-karen-bass-in-africa-during-l-a-fires/
D'r was nogal fophef toen Ted Cruz er niet was vanuit de usual suspect hoek dus vandaar. Maar deze burgemeester is totaal incompetent en vandaar dus de logische vraag of ze al weg was.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:48 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Mocht ze niet naar Ghana dan?
Trump kan ook op staatsbezoek (of op z'n golfcourse) zijn, net op de dag dat er een ramp plaatsvindt.
Dat voorkom je niet.
[..]
bron: https://ktla.com/news/local-news/why-was-mayor-karen-bass-in-africa-during-l-a-fires/
Nu denk ik wel dat dit bezoek de stad Los Angeles weinig opbrengt, dus het bezoek van de burgemeester was waarschijnlijk voornamelijk om persoonlijke redenen en politieke ambities. Maar ik denk ook niet dat de brand anders had uitgepakt als ze wel thuis was gebleven, dus het is feitelijk een hoop gedoe om niets. Maar de mensen zoeken een zondebok, en dan is een afwezige burgemeester een gewild doelwit.quote:Op zondag 12 januari 2025 12:48 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Mocht ze niet naar Ghana dan?
Trump kan ook op staatsbezoek (of op z'n golfcourse) zijn, net op de dag dat er een ramp plaatsvindt.
Dat voorkom je niet.
[..]
bron: https://ktla.com/news/local-news/why-was-mayor-karen-bass-in-africa-during-l-a-fires/
Dat was een ander scenario, Ted Cruz verliet de staat en ging lekker overwinteren in Cancún terwijl die zware winterstorm gaande was.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:15 schreef Nober het volgende:
[..]
[..]
D'r was nogal fophef toen Ted Cruz er niet was vanuit de usual suspect hoek dus vandaar. Maar deze burgemeester is totaal incompetent en vandaar dus de logische vraag of ze al weg was.
Hoorde dat ze door Biden naar een inauguratie gestuurd was in Ghana, een burgemeester heeft überhaupt niks bij zo'n buitenlandse inauguratie te zoeken.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:21 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat was een ander scenario, Ted Cruz verliet de staat en ging naar Cancún terwijl die zware winterstorm gaande was.
Karen Bass was op het moment van het uitbreken van die branden al in het buitenland en keerde de dag daarop terug.
Uiteindelijk maakt het niet zoveel uit, de burgermeester kan ook net op vakantie zijn als zo'n brand uitbreekt.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Hoorde dat ze door Biden naar een inauguratie gestuurd was in Ghana, een burgemeester heeft überhaupt niks bij zo'n buitenlandse inauguratie te zoeken.
Ook geen idee of het klopt. Wat me wel verbaasd is dat er nu zo geklaagd wordt over dat de voorzieningen zo slecht zijn. Je leeft in een land waarin iedereen zo min mogelijk belasting wil betalen, en er dus te weinig geld is voor voorzieningen. Want 'communisme''. Of zo. Geen overheidsbemoeienis. Tja, dan krijg je gewoon slechtere voorzieningen.quote:Op zaterdag 11 januari 2025 10:49 schreef Akathisia het volgende:
ik heb mbt branden in Cali al vaker gehoord dat er mínder gedaan wordt dan eerder. Geen idee tot in hoeverre dat klopt.
Dat is ook een beetje het idee achter het libertarisme, iedereen z'n eigen straat en wijk onderhouden, overal tolwegen en als je niet wil betalen mag je er ook niet overheen of als je niet betaalt voor de brandweer dan wordt je huis niet geblust.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:55 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Ook geen idee of het klopt. Wat me wel verbaasd is dat er nu zo geklaagd wordt over dat de voorzieningen zo slecht zijn. Je leeft in een land waarin iedereen zo min mogelijk belasting wil betalen, en er dus te weinig geld is voor voorzieningen. Want 'communisme''. Of zo. Geen overheidsbemoeienis. Tja, dan krijg je gewoon slechtere voorzieningen.
Belastingen in Californië zijn het hoogst, klaagt iedereen over.quote:Op zondag 12 januari 2025 13:55 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Ook geen idee of het klopt. Wat me wel verbaasd is dat er nu zo geklaagd wordt over dat de voorzieningen zo slecht zijn. Je leeft in een land waarin iedereen zo min mogelijk belasting wil betalen, en er dus te weinig geld is voor voorzieningen. Want 'communisme''. Of zo. Geen overheidsbemoeienis. Tja, dan krijg je gewoon slechtere voorzieningen.
Hoog of laag, geklaagd wordt er toch altijd over belastingen . En vooral in de USA waar iedereen denkt geen overheid nodig te hebben zolang en nog genoeg dozen munitie in huis zijn.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:04 schreef loveli het volgende:
[..]
Belastingen in Californië zijn het hoogst, klaagt iedereen over.
Dat is onzin, het libertarisme is een filosofie, in principe mag je onder het Libertarisch principe gewoon besluiten dat jij met je vrienden een Communistisch systeem start waarbij iedereen 100% belasting betaalt en je die middelen collectief inzet. Daarnaast altijd weer de flauwe argumenten van tolwegen, die net zozeer bestaan in democratische systemen.quote:Op zondag 12 januari 2025 14:08 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat is ook een beetje het idee achter het libertarisme, iedereen z'n eigen straat en wijk onderhouden, overal tolwegen en als je niet wil betalen mag je er ook niet overheen of als je niet betaalt voor de brandweer dan wordt je huis niet geblust.
Dat klinkt "leuk" maar als 1 huis niet geblust wordt, gaan de huizen rondom ook in vlammen op in dat soort wijken.
Blijkbaar niet hoog genoeg.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:04 schreef loveli het volgende:
[..]
Belastingen in Californië zijn het hoogst, klaagt iedereen over.
Prachtige wijken, echt GTA feelings.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:02 schreef Momo het volgende:
Maand geleden heeft iemand nog rondjes gereden door de wijk Pacific Palisades
Bekijk deze YouTube-video
Ik heb hier nou een beetje doorheen geskipped, maar het komt zo levenloos op me over.quote:Op zondag 12 januari 2025 15:02 schreef Momo het volgende:
Maand geleden heeft iemand nog rondjes gereden door de wijk Pacific Palisades
Bekijk deze YouTube-video
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |