quote:
Triest verhaal eigenlijk. Het is pure speculatie hoor van mij, maar n.a.v. het interview denk ik dat de hele situatie als volgt is gelopen:
Wat wel zeker is, is dat Jocelyn toen ze nog met Alec Wildenstein was getrouwd, ze hem betrapte op vreemdgaan met een jonge vrouw en dat hij haar bedreigde met een pistool. Jocelyn zegt in het interview dat hij haar echt zou hebben neergeschoten als hij daartoe de kans kreeg. Alec Wildenstein was overigens degene die een obsessie had met katachtigen.
Mijn vermoeden is dat Jocelyn borderline heeft en in een staat van wanhopigheid naar de plastisch chirurg ging om zich te laten transformeren tot katachtige in de hoop dat Alec haar dan weer terugwilde.
Jocelyn lijkt voor de buitenwereld een gestoord mens te zijn die zelf niet inziet wat ze zichzelf heeft aangedaan. Dat begrijpt ze wel degelijk, maar door schaamte doet ze net alsof ze compleet naief is en heel erg trots op haar uiterlijk, want dan krijgt ze aandacht en voelt ze zich niet alleen.
Lloyd Klein is zo homo als het maar zijn kan en alleen uit op haar geld, maar omdat Jocelyn denkt dat niemand anders haar wilt, accepteerde ze om met Lloyd een relatie aan te gaan.
----
De reden waarom ik dit denk, is omdat ze qua persoonlijkheid heel anders is dan ik had verwacht. Ik had niet gedacht dat ze een lieve zachtaardige vrouw was, echter dat zie ik wel in het interview.
Op 2:10 blijkt dat ze als hobby aan scherpschieten doet (vast gerelateerd aan toen haar ex-man haar wilde doodschieten

). De interviewer maakt een grap door te vragen of hij bang voor haar moet zijn. Iemand als Madonna zou daarop reageren met "Yes, because I'm a dangerous queen!". Niet dat Madonna er dan ook naar gaat handelen. Ik bedoel dat als Jocelyn heel anders daarop reageert en heel moederlijk zo van "Nee, jij bent een schat en ik ga echt niet op jou schieten hoor!" dat aangeeft dat ze een heel andere persoonlijkheid heeft.
15:00 In dit gedeelte gaat het over een indident waarin Jocelyn haar zelfbeheersing verloor en Lloyd aanviel met een schaar. Dat had Lloyd gefilmd en op internet gezet en ook een foto waarin hij zijn verwondingen toont. Als Jocelyn in het interview daarover probeert te antwoorden op de vraag n.a.v. het incident, lacht Lloyd haar uit. De interviewer probeert door er sussend en grappen makend haar te laten bekennen dat ze hem toch wel bloederig toegetakeld had. Jocelyn maakt zodoende ook een grap door te roepen "Yes, he was in a big lake of blood!" en meteen houdt Lloyd op met haar uitlachen.
Dus ik denk dat er achter die sensationele gossip een heel triest verhaal schuilging. Ik gun haar de rust. Nu hoeft ze niet meer bang te zijn dat iemand haar zal misbruiken.