Mij ook. Daar pas ik voor.quote:
Ja maar het lastige is met bijvoorbeeld dementie , dat je van te voren alles eigenlijk al duidelijk geregeld (euthanasie aanvraag in wilsverklaring) moet hebben , want zodra je dat krijgt is het te laat.quote:
Vind het wel knap dat je zoiets samen op papier kunt zetten.quote:Op maandag 30 december 2024 14:11 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ja maar het lastige is met bijvoorbeeld dementie , dat je van te voren alles eigenlijk al duidelijk geregeld (euthanasie aanvraag in wilsverklaring) moet hebben , want zodra je dat krijgt is het te laat.
Dat soort dingen kunnen me soms wel bezig houden. Ook het bespreken met zoals in mijn geval mijn moeder over de dood, haar wensen en wat voor een idioot dik boekwerk je moet invullen![]()
en dat gaat dan alleen nog maar over je begrafenis of crematie gedoe . Het blijven toch lastige dingen om te bespreken in het nu. Maar ik heb vorige week wel met mijn moeder (tijdens het borrelenafgesproken om samen mijn rede al te schrijven
Want we hebben één gebeurtenis waar niemand van af weet , waar we allebei zwaar bezopen de leukste en meest idiote nacht hebben gehad en dat het nog een wonder was dat we überhaupt heel op de fiets zijn thuisgekomen
Fietstochtje Deventer centrum naar Colmschate (kwartiertje fietsen en wij hebben er uren over gedaan. We hebben zo gelachen ..en na al die jaren hebben we daar allebei zo'n bijzondere ervaring gehad , en die koesteren we. Het 'probleem' is dat mijn moeder rond de 70 was en we heel veel gedoe met mijn broertje hebben en dat mensen dingen die ze over je weten tegen je kunnen gebruiken
en in haar vriendenkring hebben we dat om dezelfde reden ook tussen ons gehouden. Maar het is zo'n mooi en grappig verhaal dat we nu samen dat gaan uitschrijven en dat ik het met haar toestemming mag vertellen als de tijd daar is.
Raar om het daar al zo over te hebben , en liever wil je helemaal niet over de dood denken, maar we gaan allemaal en dan is het wel zo fijn om dingen uit te spreken.
Een lach en een traan en soms schaterlachen bij herinneringen aan mensenquote:Op maandag 30 december 2024 15:58 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Vind het wel knap dat je zoiets samen op papier kunt zetten.
Wij hadden op de begrafenis van mijn vader ook allerlei leuke anekdotes waar veel mensen om moesten glimlachen.
Zo kun je inderdaad het beste mensen herinneren.quote:Op maandag 30 december 2024 16:13 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Een lach en een traan en soms schaterlachen bij herinneringen aan mensen
Whehe, blijft mooi.quote:Op maandag 30 december 2024 16:16 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
John Cleese bij de begrafenis van Graham Chapman:
Bekijk deze YouTube-video
En er over sprekenquote:Op maandag 30 december 2024 18:51 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Zo kun je inderdaad het beste mensen herinneren.
[..]
Whehe, blijft mooi.
Zo vergeet je ze ook nooit meer.quote:
Dat idd ! Zo blijven ze ook voortleven soort vanquote:Op maandag 30 december 2024 19:06 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Zo vergeet je ze ook nooit meer.
In onze krankzinnige gedachten.quote:Op maandag 30 december 2024 19:07 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Dat idd ! Zo blijven ze ook voortleven soort van
Ja preciesquote:Op maandag 30 december 2024 19:09 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
In onze krankzinnige gedachten.
Grote harde schijf.quote:Op maandag 30 december 2024 19:09 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
In onze krankzinnige gedachten.
Lord!quote:
Uh huhquote:
Dooie bedoeling hier zeg.quote:
Mogguh!quote:Op dinsdag 31 december 2024 16:15 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Een fijne jaarwisseling gewenst allemaal!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |