Ahah ja heb ook nog allemaal troep in mn stash hoorquote:Op maandag 23 december 2024 10:00 schreef over_hedge het volgende:
mijn stach lijkt op een soort horder schuur. Helemaal vol met spullen die ik never nooit nog ga gebruiken
Ohh dat wist ik niet! Dan koop ik die ook wel ff. Dacht dat het alleen meer ruimte was.quote:Op maandag 23 december 2024 10:25 schreef Sjemmert het volgende:
Die currency en gem tabs zijn wel super chill kan je zo in een keer alles stashen en dan sorteert de game het automatisch in die stash tabs. Premium tab heb je nodig als je spullen wil verkopen op de site.
Het voordeligste is om te wachten op de maandelijkse aanbieding. Denk over een week of twee a drie weer. Punten heb je al als het goed is. Maar igg die gem en currency tab kan ik wel aanraden ja.quote:Op maandag 23 december 2024 10:30 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ohh dat wist ik niet! Dan koop ik die ook wel ff. Dacht dat het alleen meer ruimte was.
Die is al weg zeker?quote:Op maandag 23 december 2024 11:19 schreef Divje het volgende:
Iemand belang bij een early access key voor PC?
First come first serve
Nu welquote:
Nicequote:Op maandag 23 december 2024 14:39 schreef Document1 het volgende:
[..]
Nu aan het installeren op m’n laptop maar ik speel al op m’n iPad via GeForce now. Bedankt man.
quote:Op maandag 23 december 2024 14:48 schreef 2dope het volgende:
Heb m'n level 53 warrior ff opzij gelegd en afgelopen weekend met een maatje co-op gespeeld. Was ditmaal sorcerer, speelt ook erg lekker al is het wat minder rechttoe rechtaan dan Warrior.
Wat erg vet is aan sorceress is dat ze steeds die Wall of Flame kan neerpleuren en vervolgens doen alle projectiles die je daar doorheen schiet extra fire damage, toffe manier van spelen is dat
Zeg je vrije tijd maar gedagquote:Op maandag 23 december 2024 14:39 schreef Document1 het volgende:
[..]
Nu aan het installeren op m’n laptop maar ik speel al op m’n iPad via GeForce now. Bedankt man.
herkenbaar en snap geen kut van endgamequote:Op zaterdag 28 december 2024 18:50 schreef Sjemmert het volgende:
Heb de campaign afgemaakt met mijn sorcerer en ben nu in de endgame en level 67. Nu eerst maar even uitvogelen hoe het precies werkt met die maps e.d.
Als je die nog over hebt? Ik zou hem wel graag willen proberen <3 En zou er erg blij mee zijn!quote:Op vrijdag 3 januari 2025 14:53 schreef Document1 het volgende:
Ik ben ook overgestapt op Merc (na ranger, witch en warrior) en ben het helemaal eens met je. Het is opeens een hele diepe twin stick shooter.![]()
Ik heb nu een early acces pack gekocht met een sleutel. Weet iemand of dit betekend of ik nu een sleutel over heb die ik aan iemand anders kan geven. Ik speel via de sleutel die ik van @:divje kreeg.
Ik heb echt geen idee hoe het zit vandaar m’n vraag en m’n account pagina word ik ook niet veel wijzer van bij ggg.quote:Op vrijdag 3 januari 2025 14:54 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Als je die nog over hebt? Ik zou hem wel graag willen proberen <3 En zou er erg blij mee zijn!
Zeker met betrekking tot je twin stick shooter opmerking, dat trekt me echt enorm.
Volgens mij heb jij dan al gewoon de game op je account, en krijg je automatisch een koppeling met Steam als de game uitkomt?quote:Op vrijdag 3 januari 2025 15:05 schreef Document1 het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee hoe het zit vandaar m’n vraag en m’n account pagina word ik ook niet veel wijzer van bij ggg.
Ik speel het op m’n iPad met een gamesir g8+ controller en dat speelt echt fantastisch. Ik heb het nog niet op m’n laptop geprobeerd zelfs.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3592359quote:When you buy the supported pack your POE account is automatically granted access to the game. If you bought through Steam your client likely already has access, just check your steam library. If not in your library, you can use the Steam code to add it to your Steam. If you have an extra access code listed underneath the Steam and Epic that says Used:False, those are the codes you can give to friends.
https://www.google.com/se(...)ceid=chrome&ie=UTF-8quote:If you purchase an early access supporter pack on a Path of Exile account that is already eligible to participate in early access, the key included in that pack cannot be redeemed by that account and can be gifted as the purchaser wishes.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |