Vorige keren liep het na half uur primaquote:Op vrijdag 6 december 2024 16:02 schreef Netsplitter het volgende:
Jij denkt dat de servers dat gaan trekken?
Duizenden? Maak daar maar een miljoen vanquote:Op vrijdag 6 december 2024 16:17 schreef Netsplitter het volgende:
GGG heeft het goed voor elkaar met die duizenden gratis beta testers.
Sowieso hebben ze het supergoed voor elkaar. Begrijpen heel goed wat de community wil en voegen dat steeds toe aan de game.quote:Op vrijdag 6 december 2024 16:17 schreef Netsplitter het volgende:
GGG heeft het goed voor elkaar met die duizenden gratis beta testers.
Unexpectedquote:Connecting to login server....
Un unexpected disconnection occured.
Server down...quote:Op vrijdag 6 december 2024 21:42 schreef Jimbo het volgende:
rip, was door de queue
AN UNEXPECTED DISCONNECTION OCCURRED![]()
![]()
![]()
Kan je een wolf krijgen? Zo ja. Dan weet ik mijn class. Twijfel alleen nog of ik hem nu haal of gewoon wachtquote:Op zaterdag 7 december 2024 10:14 schreef Managarm het volgende:
Leuk, speelt soepel weg. Speel nu een witch, met pets.
Zou het niet weten, dacht dat er wel een druid was maar dat die klasse er nog niet in zit. Je krijgt de waarde van je aankoop in coins, als je nog niet POE gespeeld heb dan heb je toch een aantal stashtabs nodig. Ik heb me dit keer helemaal niet ingelezen, ik klooi wat aan, leuker dan allerlei advies volgen.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:15 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Kan je een wolf krijgen? Zo ja. Dan weet ik mijn class. Twijfel alleen nog of ik hem nu haal of gewoon wacht
Ik heb het nog nooit gespeeld. Ik heb diablo 4 paar uurtjes gedaan toen er een keer een gratis weekend was. Maar vond het te makkelijk.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:17 schreef Managarm het volgende:
[..]
Zou het niet weten, dacht dat er wel een druid was maar dat die klasse er nog niet in zit. Je krijgt de waarde van je aankoop in coins, als je nog niet POE gespeeld heb dan heb je toch een aantal stashtabs nodig. Ik heb me dit keer helemaal niet ingelezen, ik klooi wat aan, leuker dan allerlei advies volgen.
Succes, ik heb POE1 sinds beta af en aan gespeeld, bleef leuk.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:19 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ik heb het nog nooit gespeeld. Ik heb diablo 4 paar uurtjes gedaan toen er een keer een gratis weekend was. Maar vond het te makkelijk.
Maar dit ziet er wel tof uit. Ik denk dat ik hem zo maar koop. In het aller ergste geval heb ik 30 euro verpest. Maar dat overleef ik ook wel
Kleine correctie van mijn kant. Echt veel fijnere game dan PoE 1. Ik weet niet hoe het op de lange termijn gaat zijn maar vooralsnog vermaak ik mij met m'n monkquote:Op vrijdag 6 december 2024 20:30 schreef ems. het volgende:
Ben benieuwd. Ik was vrij snel uitgekeken op PoE1 maar een vriend die helemaal hooked is heeft mij een key gegeven voor deel 2. Kan het allicht een kans geven een keer maar ik verwacht er niet veel van.
Ik speel hetzelfde.quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:14 schreef Managarm het volgende:
Leuk, speelt soepel weg. Speel nu een witch, met pets.
Volgens mij geven wat streamers nog steeds gratis early access passen weg. Wellicht kan je eens in de streams navraag doen?quote:Op zaterdag 7 december 2024 10:15 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Kan je een wolf krijgen? Zo ja. Dan weet ik mijn class. Twijfel alleen nog of ik hem nu haal of gewoon wacht
SPOILER: Act 3: Quest: Legacy of the Vaal, locatie Chimeral WetlandsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
Gratis?quote:Op vrijdag 6 december 2024 16:17 schreef Netsplitter het volgende:
GGG heeft het goed voor elkaar met die duizenden gratis beta testers.
Gratis voor hun. Duizenden beta testers en ze krijgen er nog geld voor ook.quote:Op maandag 9 december 2024 21:27 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Gratis?
Op de PlayStation kost de early acces versie je iets van 28 euro
Dat je dan als diehard fan dat graag betaald om aan de slag te kunnen, okee.
Maar ik wacht tot ie over een half jaar of zo free to play is.
Ah op die fietsquote:Op maandag 9 december 2024 21:29 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Gratis voor hun. Duizenden beta testers en ze krijgen er nog geld voor ook.
De natte droom van elke ontwikkelaar.
Het enige is hier dat ik wat stottering heb en lagspikes. Maar dat ligt niet aan het spel haha.quote:Op maandag 9 december 2024 21:40 schreef over_hedge het volgende:
Nou de test is tot nu toe 9.5/10. 1x beetje lag in het camp met andere mensen. En dat was het enige wat ik kan opnoemen. Nog geen bugs gezien of crashes gehad
Ik heb een stuk of twintig vastlopers gehad (laatste videokaart drivers), gezien de saaiheid van de monsters en de slechte drops geef ik het spel nu een 7 op 10.quote:Op maandag 9 december 2024 21:40 schreef over_hedge het volgende:
Nou de test is tot nu toe 9.5/10. 1x beetje lag in het camp met andere mensen. En dat was het enige wat ik kan opnoemen. Nog geen bugs gezien of crashes gehad
Wel? Ik speel gewoon op ultra wide?quote:Op dinsdag 10 december 2024 11:21 schreef 2dope het volgende:
Er is overigens geen native ondersteuning voor ultrawide
Ah, superwide alleen (32:9 ipv 21:9) niet dan. Ik dacht UW ook niet. Standaard kreeg ik zwarte balkjesquote:Op dinsdag 10 december 2024 11:26 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Wel? Ik speel gewoon op ultra wide?
quote:Op woensdag 11 december 2024 10:27 schreef 2dope het volgende:
[ afbeelding ]
Tegelijk met de boss doodgaanbye bye loot
Ik maak mezelf wijs dat er achter het "You have died"-schermpje ook nog 3 uniques liggenquote:Op woensdag 11 december 2024 10:31 schreef over_hedge het volgende:
[..]fuck dat is wel kut. Dat je oranje er tussen ziet liggen
Ah joh. Anders ben je veel te OP. Is ook niet leukquote:Op woensdag 11 december 2024 10:33 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik maak mezelf wijs dat er achter het "You have died"-schermpje ook nog 3 uniques liggen
True. Ik waande mezelf behoorlijk OP tot ik aankwam in Utzaal (act 3). Mobs daar zijn fucking relentless. Overigens ben ik level 46 en heb één unique gevonden in de gehele playthroughquote:Op woensdag 11 december 2024 10:34 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ah joh. Anders ben je veel te OP. Is ook niet leuk
Dan ga je al aardig hardquote:Op woensdag 11 december 2024 10:36 schreef 2dope het volgende:
[..]
True. Ik waande mezelf behoorlijk OP tot ik aankwam in Utzaal (act 3). Mobs daar zijn fucking relentless. Overigens ben ik level 46 en heb één unique gevonden in de gehele playthrough
Lekker. Had je er ook wat aan dan? De unique die ik vond waren mage boots ofzo terwijl ik warrior ben. En ja ik denk dat ik bijna door de (story)content heen ben voor wat betreft de early access. Moet wel zeggen dat ik een boel shit heb gemist, ook veel optionele bossesquote:Op woensdag 11 december 2024 10:38 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dan ga je al aardig hardEn nee nee! Je hebt er 2 gevonden. Alleen maar 1 kunnen oppakken
Maar wel weinig. Ik heb er 3 gevonden en ben 25 geloof ik ergens in act 2. Net bij die trials
Jaquote:Op woensdag 11 december 2024 10:47 schreef 2dope het volgende:
[..]
Lekker. Had je er ook wat aan dan? De unique die ik vond waren mage boots ofzo terwijl ik warrior ben. En ja ik denk dat ik bijna door de (story)content heen ben voor wat betreft de early access. Moet wel zeggen dat ik een boel shit heb gemist, ook veel optionele bosses
lol ik doe echt alles....heb zoiets van wss doe ik maar 1 keer echt alles, dus dan maar gelijk 1e keer....daarna komt het er denk toch niet meer van hahaquote:Op woensdag 11 december 2024 10:47 schreef 2dope het volgende:
[..]
Lekker. Had je er ook wat aan dan? De unique die ik vond waren mage boots ofzo terwijl ik warrior ben. En ja ik denk dat ik bijna door de (story)content heen ben voor wat betreft de early access. Moet wel zeggen dat ik een boel shit heb gemist, ook veel optionele bosses
Altijd een risicovolle vraag haha. Je hebt D4 fans en POE fans. Ik heb ze beide gespeeld. Ik vermaak me persoonlijk meer met POE en nu met POE 2. Ja er zijn wat mensen die zeuren over POE 2 nu, net als over Diablo 4. Echter is het een early access...dus veel zal gebuffed of generfed worden om een sweet spot te krijgen.quote:Op woensdag 11 december 2024 14:27 schreef StateOfMind het volgende:
Hoe is de game in verhouding tot Diablo 3 en 4 (1 en 2 nooit gespeeld)?
Ben er inmiddels doorheen, na het verslaan van de act 3 boss word je weer gedropt in act1 maar dan op cruel difficulty. Ergens wel tempting om door te spelen maar wil ook nog ff andere classes proberenquote:Op woensdag 11 december 2024 14:22 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
lol ik doe echt alles....heb zoiets van wss doe ik maar 1 keer echt alles, dus dan maar gelijk 1e keer....daarna komt het er denk toch niet meer van haha
Heb mijn eerste unique/legendary gevonden...zag er niet zo boeiend uit.
Zat te kloten met de 1e trial...wilde niet lukken. Heb wat skills omgegooid, wat support gems...en met 2 vingers in me neus hahah....maakt echt zoooveel uit
Ja de volgende acts zullen wel gaandeweg nog komen. Ik ga Cruel ook nog wel met deze class spelen.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:09 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ben er inmiddels doorheen, na het verslaan van de act 3 boss word je weer gedropt in act1 maar dan op cruel difficulty. Ergens wel tempting om door te spelen maar wil ook nog ff andere classes proberen
Ik krijg deze niet dood met mijn minions: Balbala, The Traitor. Ik heb warrior skeletons en archers, die doen bijna geen schade op deze baas.quote:Op donderdag 12 december 2024 08:50 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Ja de volgende acts zullen wel gaandeweg nog komen. Ik ga Cruel ook nog wel met deze class spelen.
Snap ook wel dat je nu je opnieuw gaat, een andere class pakt.
Heb alleen altijd het gevoel dat je Char pas lekker begint te draaien in end-game. Dus ik wil wel door en zien hoe het speelt als ik iets van lvl 80 ben ofzo. Daarna begin ik wel aan nieuwe class.
Nu ik mijn minion build meer op SRS heb gegooid, loop ik er best makkelijk door heen. Zit nu eind Act 2, maar dat laatste stukje is even lastig.
Hoop wel dat er nu met de patch wat betere loot dropt. Rares zie ik echt weinig. Wel al 2 chaos gevonden en een jewellers orb. Zou wel wat meer mogen eigenlijk haha. Alhowel Chaos nu niet meer zo interessant is, maar die jewellers wel.
Wat bij mij heel erg heeft geholpen is overschakelen naar Summon Raging Spirits (SRS). Skill is gekoppeld aan Flame Wall. Die doen wel de dmg die nodig is. Ik had namelijk hetzedlfde met Warriors en Archers. Dt ik zelf de dmg moest doen. Dat gaat idd mis.quote:Op donderdag 12 december 2024 22:42 schreef Managarm het volgende:
[..]
Ik krijg deze niet dood met mijn minions: Balbala, The Traitor. Ik heb warrior skeletons en archers, die doen bijna geen schade op deze baas.
Balbala is fire resistant tho'quote:Op vrijdag 13 december 2024 13:47 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Wat bij mij heel erg heeft geholpen is overschakelen naar Summon Raging Spirits (SRS). Skill is gekoppeld aan Flame Wall. Die doen wel de dmg die nodig is. Ik had namelijk hetzedlfde met Warriors en Archers. Dt ik zelf de dmg moest doen. Dat gaat idd mis.
https://maxroll.gg/poe2/b(...)alist-leveling-guide
Zodra je dit volgt....ben je zelf alleen maar aan het rond rennen...dodgen en af en toe cursus er op aan het gooien. Oh ja...en constant Flame Wall aan het spammen om je SRS op 10 te houden haha
Dat is kut. Zelf echt nog 0 crashes gehad. Daar heb jij alleen zo weinig aanquote:Op maandag 16 december 2024 15:50 schreef Managarm het volgende:
Ik ben er mee gestopt, het spel loopt te vaak vast en crasht teveel. Even tijdje wachten tot er een oplossing is (alle tips van de forums geprobeerd om vastlopen te voorkomen).
Je computer opsturen naar Portugal?quote:Op maandag 16 december 2024 16:15 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat is kut. Zelf echt nog 0 crashes gehad. Daar heb jij alleen zo weinig aan
Dan kan ik zelf niet meer spelenquote:Op maandag 16 december 2024 16:55 schreef Managarm het volgende:
[..]
Je computer opsturen naar Portugal?
Ahah ja heb ook nog allemaal troep in mn stash hoorquote:Op maandag 23 december 2024 10:00 schreef over_hedge het volgende:
mijn stach lijkt op een soort horder schuur. Helemaal vol met spullen die ik never nooit nog ga gebruiken
Ohh dat wist ik niet! Dan koop ik die ook wel ff. Dacht dat het alleen meer ruimte was.quote:Op maandag 23 december 2024 10:25 schreef Sjemmert het volgende:
Die currency en gem tabs zijn wel super chill kan je zo in een keer alles stashen en dan sorteert de game het automatisch in die stash tabs. Premium tab heb je nodig als je spullen wil verkopen op de site.
Het voordeligste is om te wachten op de maandelijkse aanbieding. Denk over een week of twee a drie weer. Punten heb je al als het goed is. Maar igg die gem en currency tab kan ik wel aanraden ja.quote:Op maandag 23 december 2024 10:30 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ohh dat wist ik niet! Dan koop ik die ook wel ff. Dacht dat het alleen meer ruimte was.
Die is al weg zeker?quote:Op maandag 23 december 2024 11:19 schreef Divje het volgende:
Iemand belang bij een early access key voor PC?
First come first serve
Nu welquote:
Nicequote:Op maandag 23 december 2024 14:39 schreef Document1 het volgende:
[..]
Nu aan het installeren op m’n laptop maar ik speel al op m’n iPad via GeForce now. Bedankt man.
quote:Op maandag 23 december 2024 14:48 schreef 2dope het volgende:
Heb m'n level 53 warrior ff opzij gelegd en afgelopen weekend met een maatje co-op gespeeld. Was ditmaal sorcerer, speelt ook erg lekker al is het wat minder rechttoe rechtaan dan Warrior.
Wat erg vet is aan sorceress is dat ze steeds die Wall of Flame kan neerpleuren en vervolgens doen alle projectiles die je daar doorheen schiet extra fire damage, toffe manier van spelen is dat
Zeg je vrije tijd maar gedagquote:Op maandag 23 december 2024 14:39 schreef Document1 het volgende:
[..]
Nu aan het installeren op m’n laptop maar ik speel al op m’n iPad via GeForce now. Bedankt man.
herkenbaar en snap geen kut van endgamequote:Op zaterdag 28 december 2024 18:50 schreef Sjemmert het volgende:
Heb de campaign afgemaakt met mijn sorcerer en ben nu in de endgame en level 67. Nu eerst maar even uitvogelen hoe het precies werkt met die maps e.d.
Als je die nog over hebt? Ik zou hem wel graag willen proberen <3 En zou er erg blij mee zijn!quote:Op vrijdag 3 januari 2025 14:53 schreef Document1 het volgende:
Ik ben ook overgestapt op Merc (na ranger, witch en warrior) en ben het helemaal eens met je. Het is opeens een hele diepe twin stick shooter.![]()
Ik heb nu een early acces pack gekocht met een sleutel. Weet iemand of dit betekend of ik nu een sleutel over heb die ik aan iemand anders kan geven. Ik speel via de sleutel die ik van @:divje kreeg.
Ik heb echt geen idee hoe het zit vandaar m’n vraag en m’n account pagina word ik ook niet veel wijzer van bij ggg.quote:Op vrijdag 3 januari 2025 14:54 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Als je die nog over hebt? Ik zou hem wel graag willen proberen <3 En zou er erg blij mee zijn!
Zeker met betrekking tot je twin stick shooter opmerking, dat trekt me echt enorm.
Volgens mij heb jij dan al gewoon de game op je account, en krijg je automatisch een koppeling met Steam als de game uitkomt?quote:Op vrijdag 3 januari 2025 15:05 schreef Document1 het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee hoe het zit vandaar m’n vraag en m’n account pagina word ik ook niet veel wijzer van bij ggg.
Ik speel het op m’n iPad met een gamesir g8+ controller en dat speelt echt fantastisch. Ik heb het nog niet op m’n laptop geprobeerd zelfs.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3592359quote:When you buy the supported pack your POE account is automatically granted access to the game. If you bought through Steam your client likely already has access, just check your steam library. If not in your library, you can use the Steam code to add it to your Steam. If you have an extra access code listed underneath the Steam and Epic that says Used:False, those are the codes you can give to friends.
https://www.google.com/se(...)ceid=chrome&ie=UTF-8quote:If you purchase an early access supporter pack on a Path of Exile account that is already eligible to participate in early access, the key included in that pack cannot be redeemed by that account and can be gifted as the purchaser wishes.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |