Ah daar is deze hardnekkige mythe weerquote:Op maandag 18 november 2024 17:33 schreef franske19 het volgende:
Zijn dat projecten zoals die waterleidingen die door Hamas opgegraven worden en omgetoverd worden tot raketten?
Ja hoor, dat mag zeker. Al is het uiteraard het belangrijker is om te beginnen met degenen de partij die met afstand het meest wangedrag en barbarisme vertonen en dat zijn de Palestijnen. Het 'wangedrag' van Isralische kant valt daarbij in het niet.quote:Op maandag 18 november 2024 17:21 schreef viagraap het volgende:
[..]
Mag je een bondgenoot ook niet wijzen op wangedrag? Als een goede vriend van jou zijn vrouw slaat laat je dat gaan want het is een vriend?
Hardnekkige mythe? Daar zijn letterlijk beelden van dat men dit doet. Sterker nog, die hebben ze nota bene zelf opgenomen voor propagandadoeleinden.quote:Op maandag 18 november 2024 17:40 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ah daar is deze hardnekkige mythe weer
quote:Een voedselkonvooi van 109 vrachtwagens is zaterdag op gewelddadige wijze geplunderd nadat het konvooi Gaza was binnengereden. Dat zei de VN-organisatie voor Palestijnse vluchtelingen (UNRWA) maandag tegen persbureau Reuters.
Het konvooi vervoerde voedsel aangeleverd door UNRWA en het VN-Wereldvoedselprogramma. Isral instrueerde het hulpkonvooi om op korte termijn te vertrekken via een onbekende route vanaf de grensovergang Kerem Shalom.
Nadat het konvooi Gaza was binnengereden, werd het op gewelddadige wijze geplunderd. Het is niet bekend wie de vrachtwagens heeft geplunderd.
Volgens UNRWA zijn zeker 98 van de 109 vrachtwagens verloren gegaan. Hulpverleners noemen het een van de ergste incidenten in de oorlog die uitbrak op 7 oktober vorig jaar.
https://www.nu.nl/midden-(...)lunderd-in-gaza.html
Je kunt natuurlijk ook de andere kant op doorslaan en gewoonweg niet geloven dat Israel zich misdraagt.quote:Op maandag 18 november 2024 17:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ja hoor, dat mag zeker. Al is het uiteraard het belangrijker is om te beginnen met degenen de partij die met afstand het meest wangedrag en barbarisme vertonen en dat zijn de Palestijnen. Het 'wangedrag' van Isralische kant valt daarbij in het niet.
En daar gaat het in bepaalde kringen (zoals bijvoorbeeld die van de Groene) nogal eens mis, daar acht men het wangedrag en van de Palestijnen eigenlijk wel begrijpelijk en te rechtvaardigen. Immers is dat slechts 'verzet'.
Die video gepost door de destijds adjunct directeur van een of andere denktank in Londen en niet door Hamas zelf? Zeer geloofwaardige bron ja.quote:Op maandag 18 november 2024 17:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hardnekkige mythe? Daar zijn letterlijk beelden van dat men dit doet. Sterker nog, die hebben ze nota bene zelf opgenomen voor propagandadoeleinden.
[ x ]
Niemand stelt dat er geen klootzakjes aan Isralische kant zijn die zich soms eens kunnen misdragen. Het argument is alleen dat dit in niet valt bij wat de Palestijnen doen.quote:Op maandag 18 november 2024 18:26 schreef viagraap het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk ook de andere kant op doorslaan en gewoonweg niet geloven dat Israel zich misdraagt.
Bijzonder, dus zelfs beelden waarop het letterlijk is te zien dat de Palestijnen dit doen, wuif je weg. Tja ..quote:Op maandag 18 november 2024 18:36 schreef viagraap het volgende:
[..]
Die video gepost door de destijds adjunct directeur van een of andere denktank in Londen en niet door Hamas zelf? Zeer geloofwaardige bron ja.
Kolonisten bekritiseer ik al jaren. Netanyahu eveneens.quote:Op maandag 18 november 2024 18:11 schreef RJ125 het volgende:
[..]
Kijk uit hoor anders ben je een antisemiet en doe je aan pogroms.
Ik zou er niet meer op reageren, dat bord voor zijn kop zit letterlijk vastgeplakt.quote:Op maandag 18 november 2024 19:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Niemand stelt dat er geen klootzakjes aan Isralische kant zijn die zich soms eens kunnen misdragen. Het argument is alleen dat dit in niet valt bij wat de Palestijnen doen.
[..]
Bijzonder, dus zelfs beelden waarop het letterlijk is te zien dat de Palestijnen dit doen, wuif je weg. Tja ..
ja beetje lulligquote:Op maandag 18 november 2024 16:41 schreef mackinac het volgende:
[..]
Ja, stel je voor. Dat kan toch niet!
Zolang wij het maar niet hoeven te betalenquote:Op maandag 18 november 2024 20:29 schreef sturmpie het volgende:
[..]
ja beetje lullig
iemand vernield iets en je wordt op kosten gejaagd
totaal geen gerechtigheid daar
nu zijn de kolonisten van plan 'n hele vallei in te nemen en hoogbouw, flats etc... te bouwen.
dat is 'n vallei daar wonen 'n aantal palestijnen
eigenlijk zouden ze uitgekocht moeten worden
de UN zal wel 'n potje hebben voor zulk soort ongeregeldheden maar dat zetten ze blijkbaar niet inquote:Op maandag 18 november 2024 20:34 schreef mackinac het volgende:
[..]
Zolang wij het maar niet hoeven te betalen
Over de schaal van dingen gaan we het niet eens worden want we geloven elkaars bronnen niet. Wil ik nog wel voorstellen dat het wat mij betreft kwalijker is als een zelfverklaard beschaafd land zich verlaagd tot zelfverklaarde barbaarsheid dan wanneer een kennelijk minderwaardig volk dat doet.quote:Op maandag 18 november 2024 19:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Niemand stelt dat er geen klootzakjes aan Isralische kant zijn die zich soms eens kunnen misdragen. Het argument is alleen dat dit in niet valt bij wat de Palestijnen doen.
Het zou niet de eerste keer zijn dat Israel die beelden gewoon gemaakt blijkt te hebben. De propagandamachine van Israel is nu eenmaal zeer professioneel gebleken, zie ook de zogenaamde pogrom in Amsterdam rond Maccabi-supporters.quote:[..]
Bijzonder, dus zelfs beelden waarop het letterlijk is te zien dat de Palestijnen dit doen, wuif je weg. Tja ..
Nederland is de boel aan het koloniseren via 'hulpprojecten' en U classificeert een reactie daarop als 'hartstikke vervelend'.quote:Op maandag 18 november 2024 15:16 schreef HowardRoark het volgende:
Hartstikke vervelend, afkeurenswaardige praktijken.
Een vraag die dit artikel doet opwekken is waarom er eigenlijk geld van de Nederlandse belastingbetaler richting Arabische boeren gaat? Laat die mensen hun boontjes zelf doppen. Een samenleving met zoveel antiwesterse sentimenten zou geen hulp moeten krijgen van Westerse landen zoals Nederland.
[..]
Wat stel je voor?
[..]
Nee, daar is geen sprake van.
Antisemiet is overdreven. Maar ik vind het wel op zijn minst opvallend dat U Joden die op hun grondgebied wonen 'kolonisten' noemt.quote:Op maandag 18 november 2024 20:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Kolonisten bekritiseer ik al jaren. Netanyahu eveneens.
Nog nooit antisemiet genoemd.
Wellicht omdat ik verder geen hekel heb aan Joden of Israli's. Geen rare complotten aanhang. Vind dat Isral net als Palestina mag bestaan. Hamas geen 'verzetsgroep' noem...
Denk dat het daar aan ligt.
Je doet me denken aan die gast van DENK, die na de rellen in Amsterdam voor de vorm wel bleef zeggen "ik keur geweld ten zeerste af" om daarna meteen weer de aandacht af te wenden van het probleem dat de interviewers aankaartten.quote:Op maandag 18 november 2024 15:16 schreef HowardRoark het volgende:
Hartstikke vervelend, afkeurenswaardige praktijken.
Een vraag die dit artikel doet opwekken is waarom er eigenlijk geld van de Nederlandse belastingbetaler richting Arabische boeren gaat?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |