quote:To assist you effectively, we kindly request that you complete a Denial of Receipt Letter, which we will then forward to the carrier for resolution. Attached to this message, you will find the Denial of Receipt Letter. Please complete it, sign it, and return it to us within the next 48 hours. This will enable us to speed up the process and assist you promptly. If we do not receive a response within this timeframe, we will assume that everything is in order, close this ticket, and finalise the transaction. We appreciate your prompt attention to this matter and look forward to your reply. Best regards,
Rossanne || Team Vinted
Het zijn Bennetonjurjes van cashmere(blend), ze pillen nogal maar het model is heel goed en ik hou van die stof. Ik pikte ooit toevallig een rooie op, een paar jaar geleden. Fantastisch model dus, redelijke conditie. Enige tijd later vond ik die in betere staat. Dus die heb ik nu op voorraad liggen want daar ben ik zuinig opquote:Op vrijdag 29 november 2024 09:13 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
2 snap ik nog wel (zo heb ik twee exemplaren van mijn favoriete Stradivarius jeans gekocht), maar 6
Er staat bovenaan een rijtje voor jou aanbevolen, als je dan klikt op meer krijg je in ieder geval niet die etalages.quote:Op zaterdag 30 november 2024 12:14 schreef D. het volgende:
Het zal wel niet, maar is er een manier om die 'in de etalage' items te omzeilen?
Omdat ze weer eens aan het kloten zijn. Ik had pas prijzen in andere valuta. Komt vanzelf weer goed.quote:Op zaterdag 30 november 2024 10:56 schreef ESF1Gamer het volgende:
Waarom mijn Vinted app deels Frans, deels Engels en deels Nederlands?
De taalinstellingen staan op Nederlands.
Mja, maar die wil ik ook nietquote:Op zaterdag 30 november 2024 12:56 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Er staat bovenaan een rijtje voor jou aanbevolen, als je dan klikt op meer krijg je in ieder geval niet die etalages.
quote:Op maandag 9 december 2024 21:13 schreef Viesdik het volgende:
Om in 2025 van vinted gebruik te mogen maken, moet je je BSN-nummer gaan invoeren
HAHHA krijg lekker de tyfus.. dat verkoop ik wel via telegram
Dat heb ik ook al maanden. Echt irritant, al kan ik zo wel mijn Frans weer opkrikkenquote:Op zaterdag 30 november 2024 10:56 schreef ESF1Gamer het volgende:
Waarom mijn Vinted app deels Frans, deels Engels en deels Nederlands?
De taalinstellingen staan op Nederlands.
Hier hetzelfde hoor. Ik heb in 3 jaar tijd nauwelijks iets nieuws gekocht. Als ik iets voor mijn dochter wil (kleding of non-kleding) kijk ik altijd eerst op Vinted. Nieuw koop ik echt als ik geen alternatief heb.quote:Op zaterdag 30 november 2024 08:54 schreef Myraela het volgende:
Jeetje wat is Vinted met een kind toch onmisbaar. Ik begon natuurlijk met kleding, maar nu ook al zoveel speelgoed, een kinderfauteuil en een gloednieuwe step gekocht.Soms voel ik me een beetje een krent. Want ik denk dat echt 95% van de spullen van m'n dochter tweedehands is. Maar zij heeft er niets van door, ik stop er ook belachelijk veel tijd in qua scrollen voor de mooiste dingen. En het voelt eigenlijk ook wel chill dat er voor haar niet allemaal korte termijn dingen nieuw geproduceerd hoeven te worden.
Heerlijk. En ik ga 1000x liever naar een pakketpunt, dan dat ik iets via Marktplaats op moet halen.
Ik had er afgelopen zomer zo een bij MondialRelay en die dook na anderhalve maand toch op, heel onverwachtquote:Op donderdag 12 december 2024 14:33 schreef Yesse het volgende:
Meer mensen die deze tijd van het jaar veel vertraging ervaren? Vooral bij Homer. Ik heb er 1 die al een maand onderweg is. Daar is sinds 25 november geen update meer voor geweest dus ik vrees dat die gewoon verdwenen is.
Hier ook aardig wat kleding voor de kleine via Vinted gekocht, ideaal inderdaad. Ook een mobiel voor boven de box en een babygym gescoord. Ziet er allemaal nog hartstikke netjes uit en ik ben en stuk goedkoper uit.quote:Op zaterdag 30 november 2024 08:54 schreef Myraela het volgende:
Jeetje wat is Vinted met een kind toch onmisbaar. Ik begon natuurlijk met kleding, maar nu ook al zoveel speelgoed, een kinderfauteuil en een gloednieuwe step gekocht.Soms voel ik me een beetje een krent. Want ik denk dat echt 95% van de spullen van m'n dochter tweedehands is. Maar zij heeft er niets van door, ik stop er ook belachelijk veel tijd in qua scrollen voor de mooiste dingen. En het voelt eigenlijk ook wel chill dat er voor haar niet allemaal korte termijn dingen nieuw geproduceerd hoeven te worden.
Heerlijk. En ik ga 1000x liever naar een pakketpunt, dan dat ik iets via Marktplaats op moet halen.
Oh dat is wel chill! Vind nu soms de verzending het niet waard t.o.v. het product, maar zo is het wel te doen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 14:06 schreef SEMTEX het volgende:
De verzendkosten voor Homerrr pakjes zijn verlaagd naar 1,29
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |