Heb ik op gestemd. Maarja.quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:58 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Had Ik Wil Alleen Maar Zwemmen eigenlijk ook wel in deze lijst verwacht
Je zou dan zeggen nog 10 stemmen erbij en hij red de 1500 welquote:
Even een rondje nominaties gedaan:quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:04 schreef ieniminimuis het volgende:
Grotendeel van mijn stemlijst heeft de lijst nog niet gehaald
quote:Geweest (9/55):
0396. (0771) Agnes Obel - Riverside
0416. (0723) First Aid Kit - My Silver Lining
0484. (0160) boygenius - Not Strong Enough
0502. (0393) Kate Bush - Cloudbusting
0608. (0583) Phoebe Bridgers - Kyoto
0819. (NEW) Beabadoobee - Beaches
0861. (0720) Florence + The Machine - Shake It Out
1341. (NEW) Suzanne Vega - Luka
1358. (1449) Republica - Ready to Go
quote:Nog niet geweest (10/55):
(0026) Sinead O'Connor - Troy
(0172) Evanescence - My Immortal
(0201) Tori Amos - Winter
(0675) PJ Harvey - Down by the Water
(0863) Mazzy Star - Fade Into You
(NEW) The Beaches - Blame Brett
(NEW) The Last Dinner Party - Nothing Matters
Billie Eilish - Everything I Wanted
Courtney Barnett - Pedestrian at Best
Taylor Swift & Bon Iver - Exile
quote:(Normaliter) niet in de lijst (36/55):
Aldous Harding - Treasure
Alex Lahey - Don't Be So Hard On Yourself
Arlo Parks - Caroline
Beach House - Myth
Big Thief - Not
Blondie - Atomic
CHVRCHES - The Mother We Share![]()
Daughter - Youth
Eefje de Visser - Scheef
girl in red - I Wanna Be Your Girlfriend
Grimes - Genesis
HAIM - Don't Save Me
Imogen Heap - Hide and Seek*
Jade Bird - Lottery
Jamie xx & Romy - Loud Places
Jessie Ware - Wildest Moments*
Julia Jacklin - Pressure to Party*
King Princess - 1950
Lana Del Rey - Venice Bitch![]()
London Grammar - Hey Now
Lorde - Green Light
Makthaverskan - Asleep*
Nena - Nur Getraumt
Pip Blom - Is This Love?
Robyn - Dancing on My Own
Santigold - Disparate Youth
Sharon Van Etten - Seventeen
Sky Ferreira - Everything Is Embarrassing*
The Cranberries - Just My Imagination
The Knife - Heartbeats
The Pretenders - Brass in Pocket
The Sundays - Here's Where The Story Ends
The Ting Tings - Shut Up And Let Me Go
Warpaint - Undertow
Wies - Soms Is Het Te Laat
Wir Sind Helden - Wenn Es Passiert
Veel genot. Je bent wel optimistisch ingesteld dat je verwacht dat Exile, Pedestrian At Best en Everything I Wanted nog komenquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:20 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Even een rondje nominaties gedaan:
[..]
[..]
[..]
Billie is niet kansloos.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:25 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Veel genot. Je bent wel optimistisch ingesteld dat je verwacht dat Exile, Pedestrian At Best en Everything I Wanted nog komen
Ja, probeer op voorhand nog een beetje positief te blijvenquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:25 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Veel genot. Je bent wel optimistisch ingesteld dat je verwacht dat Exile, Pedestrian At Best en Everything I Wanted nog komen
Johnny is gewoon country en geen alternative light.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:26 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Er is wel echt een grote bak "Top 2000 alternative light" opengetrokken aan binnenkomers he
Dat Courtney niet ergens onderin te vinden is is een schande jaquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:27 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Ja, probeer op voorhand nog een beetje positief te blijven![]()
Zie nu net dat Bon Iver nog helemaal niet voorbij gekomen is, krijgen we dan ook een Skinny Love-loze lijst?![]()
Courtney B. vind ik wel een typische Kink-naam, dus wel verrast als haar grootste hit ontbreekt.
Die zou nog kunnen ja als Billie #3quote:
Klopt ja. Des te opvallender dat die in een Alternative Rock lijst te vinden isquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:28 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Johnny is gewoon country en geen alternative light.
Ik heb dan nog wel een lijstquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:29 schreef Gretzl het volgende:
Handig om te weten dat ik dan volgend jaar ook naar hartelust op Kacey Musgraves kan stemmen. Kink niet vies van goede countrypop dus
Zit tessa mol er nog in t weekend?quote:Op dinsdag 5 november 2024 13:38 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Daar heb ik nog niets over gezien, vertelt hij misschien zelf wel vanavond!
Wel jammer, ja, zijn er naast Michiel nog jocks over die er sinds 2019 zitten?
Beaches van Beabadoobee is ook geweest trouwens. Was hier ook een stemplaatje:)quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:20 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Even een rondje nominaties gedaan:
[..]
[..]
[..]
Nee, is inmiddels vertrokken naar Joequote:Op dinsdag 5 november 2024 14:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Zit tessa mol er nog in t weekend?
Lenny/Bruce. Daar schuilt een R.E.M. reference joke inquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ah voor de verandering een liedje van Lenny/Bruce/Tom/etc
Eerlijk is eerlijk, als je dan wordt blootgesteld aan Bankzitters verlang je terug naar zelfs de Bloodhound Gang.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:43 schreef Tussle266 het volgende:
Ik vind het vooral al 9 dagen alsof ik naar de eigenlijke week 53 zit te luisteren. Als dat zo was zou het prima zijn, maar hier klopt het niet helemaal.
Precies mijn punt.quote:Op dinsdag 5 november 2024 14:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, als je dan wordt blootgesteld aan Bankzitters verlang je terug naar zelfs de Bloodhound Gang.
Dit is absoluut waar. En in de Radio 2 90's Top hoorden de Lenny Kravitz nummers bv. ook tot de betere helft. Naast happy hardcore crap enzoquote:Op dinsdag 5 november 2024 14:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, als je dan wordt blootgesteld aan Bankzitters verlang je terug naar zelfs de Bloodhound Gang.
1x te vaak hier. Maar niet vandaag. Blijft wel een mooie ja, al vind ik de tweede helft mooier dan de eerste.quote:Op dinsdag 5 november 2024 15:07 schreef ok01 het volgende:
Deze blijft mooi, hoevaak ik hem inmiddels ook al gehoord heb
Hear hear. Vind em ook altijd wat traag op gang komen maar 2e deel is wel genot jaquote:Op dinsdag 5 november 2024 15:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
1x te vaak hier. Maar niet vandaag. Blijft wel een mooie ja, al vind ik de tweede helft mooier dan de eerste.
Daar ben ik het helemaal mee eensquote:Op dinsdag 5 november 2024 15:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
1x te vaak hier. Maar niet vandaag. Blijft wel een mooie ja, al vind ik de tweede helft mooier dan de eerste.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop