Beste mensen,
Ik wil graag een schokkende mededeling doen.
Ik blijk al jaren zeer ernstig ziek te zijn door de Ziekte van Crohn. Deze ernstige ziekte is door een lange en zeer verdachte serie fouten van het AMC (tegenwoordig AUMC) nooit gediagnosticeerd en behandeld geweest.
Er zijn steeds meer aanwijzingen dat er al jaren intensief met mijn medisch dossier is gerommeld, en dat dat dossier ook heel lang op straat heeft gelegen. Ik kan op basis van wat ik nu weet haast niet anders dan concluderen dat mijn vijanden geprobeerd hebben om mij op deze manier uit te schakelen.
Ik ben al sinds 2007 klokkenluider van zeer ernstige systeemcorruptie in het establishment van Amsterdam en Nederland (onder andere bij de UvA en het AUMC). Ik heb zeer gevaarlijke vijanden.
Ten einde raad met mijn zeer ernstige symptomen zag ik vorige week een kans om met behulp van een ondergronds Amsterdams verzetsnetwerk naar een ziekenhuis in Bielefeld in Duitsland te reizen. Daar hebben de doktoren bij mij na langer dan een week ziekenhuisopname met intensieve verpleging de ziekte van Crohn gediagnostiseerd.
Helaas had het er alle schijn van dat ook dit ziekenhuis onder druk is gezet, dit keer door mij te vroeg te ontslaan. Ik heb namelijk grote zorgen dat ik door jaren onbehandeld met Crohn rond te lopen, een zeer zeldzame en moeilijk te diagnostiseren slokdarmruptuur heb opgelopen. Dat is een levensbedreigende aandoening.
Het ziekenhuis in Bielefeld heeft mij geweldig geholpen en heeft een hoop moed en integriteit laten zien om mij ondanks de druk als opgejaagde klokkenluider toch goed te onderzoeken en behandelen. Toch moest ook dit ziekenhuis mij laten gaan voordat alle onderzoeken zijn afgerond die ook nog het bestaan van die zeldzame slokdarmruptuur kunnen aantonen.
Ik heb mij in Bielefeld zo onveilig gevoeld door wat zeer waarschijnlijk zware druk van internationale veiligheidsdiensten was, dat ik zelfs een dag het ziekenhuis heb moeten ontvluchten, waarmee de levensreddende medische procedures die het ziekenhuis uitvoerde bruut onderbroken werden, en nooit goed zijn afgemaakt.
Ik ben nu thuis, maar word al lange tijd ernstig bedreigd. Ook zijn er de afgelopen dagen spullen uit mijn huis gestolen, zoals een deel van mijn medisch dossier uit Duitsland, mijn
laptop en mijn medicijnen die ik uit Duitsland heb voorgeschreven gekregen.
De conclusie van de artsen in Duitsland was glashelder: ik ben ernstig ziek, en ik moet volgens Europese medische richtlijnen onmiddellijk onder medische supervisie van een gastro-enteroloog worden gezet, en ik moet zware medicatie krijgen voorgeschreven.
Ik ben gister per ambulance naar het OLVG Oost in Amsterdam gebracht met het medische dossier uit Duitsland, maar ook dit ziekenhuis lijkt onder druk gezet mij niet op te nemen en niet te behandelen. Ik ben namelijk na 7 uur wachten op de spoedeisende dienst naar huis gegaan, zonder een arts te spreken over verdere diagnostiek en behandeling van mijn ernstige ziekte. Eenmaal thuis kwam ik erachter dat er wederom is ingebroken en gestolen.
Ik ben nu ten einde raad thuis. Ik ontvang al lange tijd zeer ernstige bedreigingen uit het criminele circuit. Ik ben hier thuis niet veilig en heb dringend medische zorg nodig, omdat ik ook medisch gezien in levensgevaar verkeer.
Als er mensen zijn die mij kunnen of willen helpen, laat het dan weten. Ik ben de afgelopen tijd ook goed geholpen door Hart voor Vrijheid in Amsterdam, waar ik zeer dankbaar voor ben. Zij hebben mij geholpen om mijn leven te redden.
Ik heb steun van wat goede vrienden en familie. Ook word ik uitstekend ondersteund door GGZ-professionals in Amsterdam.
Ik heb nu nog wel dringend medische supervisie van een gastro-enteroloog nodig, medicijnen en waarschijnlijk een levensreddende operatie. Alsjeblieft, als iemand mij kan helpen, laat het weten. Zoals gezegd ben ikzelf ook weer bereikbaar per telefoon en whatsapp.
Nederland is nu afgezakt tot een land waar klokkenluiders vanwege politieke en ideologische redenen de toegang tot basale zorg wordt ontzegd waar zij volgens Europese medische richtlijnen recht op hebben, zelfs / juist als zij in levensgevaar zijn. Laat dit alsjeblieft goed tot je doordringen.
Groeten,
Vseslav