Dat noemen de jonkies tegenwoordig GOATED Nielsquote:
Die begrijp ik niet. Is dat een ander woord voor maagd?quote:Op maandag 21 oktober 2024 15:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat noemen de jonkies tegenwoordig GOATED Niels
Jaquote:Op maandag 21 oktober 2024 15:48 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Die begrijp ik niet. Is dat een ander woord voor maagd?
Ik ben inmiddels ook alweer een ouwe tijger hoor vriendquote:Op maandag 21 oktober 2024 15:47 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Ik kom uit de IRC- en ICQ-tijd Chevy. Toen was jij nog niet eens geboren grapjurk.
Welp.quote:Op maandag 21 oktober 2024 16:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels ook alweer een ouwe tijger hoor vriend
Ben werk gerelateerd op een paar van deze schepen geweest. Fukking grootquote:Op maandag 21 oktober 2024 16:11 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Aks, Aquarius, Sleip'nir, Balder, Saipem 7000, Flintstone, Jan Steen, Normand Flower.
Lul toch niet jij zit alleen op cruiseschepenquote:Op maandag 21 oktober 2024 16:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ben werk gerelateerd op een paar van deze schepen geweest. Fukking groot
Theologie staat er op het moment niet zo goed voor. Steeds meer mensen gaan het doen maar niet echt veel banen.quote:Op maandag 21 oktober 2024 14:44 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Nu even pauze in elk geval. Denk binnenkort nog wel een specialisatie en misschien ooit nog deeltijd theologie ofzo. Of nog een door werk bekostigde omscholing.
Zou het ook niet doen voor een baan, meer uit interesse en voor persoonlijke ontwikkeling.quote:Op maandag 21 oktober 2024 18:04 schreef Abid-Meher het volgende:
[..]
Theologie staat er op het moment niet zo goed voor. Steeds meer mensen gaan het doen maar niet echt veel banen.
Het ziekenhuis in Antwerpen heeft de theologen onlangs helemaal wegbezuinigd. Ik vermoed dat dat hier ook gaat gebeuren in de ziekenhuizen en bejaardenhuizen zolang er geen wettelijke verplichting meer is.
Elton Johnquote:
Kom je zo maar uit de kast?quote:
A hit below the waterline. Cruise confidential. Where the crew rock, fight and make love.quote:Op maandag 21 oktober 2024 17:30 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Lul toch niet jij zit alleen op cruiseschepen
Ja maar hij toont nog geen interesse helaasquote:Op maandag 21 oktober 2024 18:15 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Kom je zo maar uit de kast?
Zeker om Charles te hosselen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |