Eindelijk zeg. Ze hebben het zelf door inmiddels dat zij hier niet thuis horen.
Even een highlight uit het artikel:
quote:
"Echt geschrokken van de rechtse verkiezingsuitslag is Yasmine niet. ‘Dat was altijd al een sluimerend gevaar.’ Maar ook van linkse partijen verwacht ze weinig. ‘Zij accepteren misschien dat we een baard of hoofddoek hebben, maar onze normen en waarden zien ze het liefst verdwijnen. Linkse ideeën over lhbti, abortus en prostitutie staan haaks op mijn ideeën over het gezinsleven.’
Ook daarom willen ze verhuizen naar een land waar moslims niet de minderheid vormen. ‘In de islam staat het gezin centraal en is het alleen binnen de geborgenheid van een huwelijk dat man en vrouw intiem zijn’, zegt Yasmine. ‘In Nederland is er steeds minder vrijheid om kinderen met deze overtuiging op te voeden.’"
Wat doet dat tuig dan nog hier? Ze staan haaks op onze tolerante waarde naar hoe een ieder z'n leven wil leiden. Ongeacht huidskleur, religie, afkomst, geaardheid.. al wil je de hele dag met een vergiet op je hoofd lopen, het mag in NL. En dan komt er even een afvaardiging van een middeleeuwse zandbakideologie vertellen dat wij hen blijven zien als buut'nlenders? En die komt even zeggen dat zij niet geaccepteerd worden?
Intolerant tegen intolerantie. En aangezien zij hier diegene zijn die een ander niet willen accepteren op gronden die genoemd worden in nota bene grondwet artikel 1 van dit land: ga. Ga dan. Ga en kom nooit meer terug. Ga je vrijheid zoeken in marokko. Snel.