Kaal komt er niet in bij mij...
of ja, ik bedoel
Niet al het haar gaat er dus af...
maar bijwerken dus wel...
bedankt mensen!
heb het eigenlijk gedaan omdat het wel zo netjes is voor me vriendin (die scheert zich ook)
beter mooi onderhouden gazon dan een oerwoud. Ziet er ook frisser uit vindt ik.
quote:daarom heb ik alles dus helemaal kaal
Op donderdag 20 februari 2003 16:39 schreef Annamaria het volgende:
Ehm ja.. topicstarter... wat vind je het leukste om te zien bij meiden, bos/streepje/kaal...
Pas je zelf daar aan aan zou ik zeggen.
quote:Dus voor een vrouw vind je scheren niet te ver gaan? m.a.w. een behaarde muts is dus smeriger/onaantrekkelijker dan een harige zak??!!
Op vrijdag 21 februari 2003 00:19 schreef dark.night het volgende:
scheren vind ik voor een man net even iets te ver gaan, als ik zo even na beneden kijk, er zit haar, maar geen grote bos, zon bos is eigenlijk alleen maar irritant voor bijde partijen
dus denk ik er neit meer aan.
quote:Er komt niemand, maar dan ook helemaal niemand anders dan ikzelf met een scheermes bij mijn geslachtsdeel.
Op zondag 23 februari 2003 23:28 schreef mobomania het volgende:
Scheruhhhhhh....lekker fris. maar ik LAAT het doen (en nee, niet door mn zusje), dat is nl nog vele malen leuker. Zouden jullie ook eens moeten proberuh.
quote:Hahaha beetje bang aangelegd, maakt nie uit, eens moet de eerste keer zijn he
Op zondag 23 februari 2003 23:31 schreef Roellio het volgende:[..]
Er komt niemand, maar dan ook helemaal niemand anders dan ikzelf met een scheermes bij mijn geslachtsdeel.
![]()
Wel eens Veet op mn ballen gesmeerd dacht van dat gaat stukken sneller. Maar het bleef er een paar seconden te lang op zitten..
EN geloof mij dat brand!!
quote:Dacht het niet... Ik heb het bij mij allemaal netjes bijgeknipt en geschoren (dus niet alles eraf, zak wel kaal), en dat staat heel wat netter dan zo'n gemiddeld mannenoerwoud. Je zou het eens moeten proberen en dan kijken naar de reactie van je vriendin. Wedden dat ze het geil vindt? De mijne kan in ieder geval niet van mijn ballen afblijven! (en voor de mannen waarvan de vriendin niet wil pijpen kan dit wel eens een goede stimulans zijn
Op maandag 24 februari 2003 14:51 schreef piet_pelle het volgende:
Kom op zeg, je bent toch een man, laten staan die boel!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |