abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219775399
Bij gebrek aan bijlentopic.

Man gaat andere man te lijf met bijl in Nijmeegs winkelcentrum
https://www.geenstijl.nl/(...)nkelcentrum#comments
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_220262367
quote:
Transgender asielzoeker (24) in gezicht gestoken in azc Leiden: ‘Dader schreeuwde dat ze onrein was’
In het asielzoekerscentrum in Leiden is afgelopen weekend een transgender asielzoeker door een andere bewoner neergestoken. Het slachtoffer is onder meer in haar gezicht gestoken. Er is sprake van transfobisch geweld, meldt een bekende lhbti-organisatie aan deze site.

Het azc in Leiden heeft volgens het COA ‘direct adequaat gehandeld bij het incident en erna’. Het COA erkent ‘helaas’ dat er nog steeds lhbti-gerelateerde incidenten en discriminatie plaatsvinden ‘binnen de opvang’. Over de steekpartij in het azc doet de organisatie ‘vanwege de privacy’ verder geen mededelingen.

Bewusteloos achtergelaten
Het slachtoffer is de 24-jarige Danial, een ‘uiterst kwetsbare’ transgender asielzoeker afkomstig uit Syrië, meldt LGBT Asylum Support, een organisatie die opkomt voor queer asielzoekers.

Danial werd zondagmiddag ‘een half uur lang achtervolgd’ door een medebewoner die een mes in zijn handen had. Terwijl de Syriër toevlucht zocht in een kamer waar een Afrikaanse vrouw alleen was met drie kleine kinderen, bleef de man haar aanvallen ‘met alles wat hij kon vinden’ en liet haar vervolgens met een bebloed gezicht bewusteloos achter. Beelden hiervan zijn in het bezit van deze site.

‘Zaken liggen genuanceerder’
Terwijl de vrouw om hulp riep, grepen medebewoners en beveiliging niet in, aldus Sandro Kortekaas, voorzitter van LGBT Asylum Support. Pas toen het slachtoffer met een bebloed hoofd naar beneden naar de balie kon lopen en een spoor van bloed achterliet, werd ‘door de beveiliging de politie ingeschakeld’.

Tijdens de fysieke aanval beledigde de dader Danial verbaal en schreeuwde: „Jij smerige homo, jij varken. Je bent waardeloos. Ik zal je eens wat laten zien. Hier zul je voor boeten. Je bent smerig en onrein.”

Het COA wil hier niet op reageren. „We ervaren ook dat zaken soms genuanceerder liggen en verschillende mensen een andere lezing hebben van wat er gebeurd is”, meldt een woordvoerder in algemene zin.

Het slachtoffer had volgens Kortekaas twee dagen eerder bij het COA en de beveiliging melding gedaan van aanranding door dezelfde dader, waarbij zij ‘onzedelijk zou zijn betast’ in de lift. De beveiliging zou hebben aangegeven dat het aanspreken van de man op zijn gedrag zijn agressie ‘enkel zou vergroten’. Het COA wil hier niet op reageren.

Verschillende dagen achtereen werd de Syriër onzedelijk betast door de dader. „We herkennen de kritiek dat klachten van bewoners en incidenten op deze locatie niet serieus worden genomen niet”, reageert een COA-woordvoerder. „We nemen alle signalen van asielzoekers serieus en ondernemen actie indien nodig.”
https://www.ad.nl/binnenl(...)onrein-was~abb63e2e/
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_220262447
quote:
Het slachtoffer had volgens Kortekaas twee dagen eerder bij het COA en de beveiliging melding gedaan van aanranding door dezelfde dader, waarbij zij ‘onzedelijk zou zijn betast’ in de lift.
Het slachtoffer is een onrein varken, maar is kennelijk wel lekker genoeg om eventjes te bepotelen. Rare hersenkronkels in zo'n dader.
pi_220906004
Man schreeuwt "Allahoe Akbar" en steekt om zich heen in Winterthur: drie gewonden
https://www.geenstijl.nl/(...)erthur-vier-gewonden
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_221090830
Man 'kijkt te lang' naar andere mannen in Rotterdam, krijgt mes in buik
https://www.geenstijl.nl/5190438/zoekzoek-steekpartij
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  maandag 13 juli 2026 @ 14:16:33 #146
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
  dinsdag 14 juli 2026 @ 15:55:41 #147
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_221332145
Ik ben inmiddels overleden
  dinsdag 14 juli 2026 @ 20:49:10 #148
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_221335159
Jammer he, dat er niemand hapt?
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  maandag 27 juli 2026 @ 14:21:53 #149
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
  maandag 27 juli 2026 @ 14:25:21 #150
65846 Bocaj
47th President.
  maandag 27 juli 2026 @ 14:44:03 #151
430543 Domnivoor
Ceterum censeo...
pi_221445456
quote:
0s.gif Op maandag 27 juli 2026 14:25 schreef Bocaj het volgende:

[..]
https://www.leparisien.fr(...)E5DFWQRNUNSA3T6Q.php

Rasta haar, getinte man. Zal wel Afrika/Algerijn zijn!
De opdrachtgever was een zekere ‘Allah’, volgens een verklaring van de verdachte.
pi_221445465
Komt het door de warmte dat er nu opeens zoveel gestoken wordt?
pi_221445471
quote:
0s.gif Op maandag 27 juli 2026 14:25 schreef Bocaj het volgende:

[..]
https://www.leparisien.fr(...)E5DFWQRNUNSA3T6Q.php

Rasta haar, getinte man. Zal wel Afrika/Algerijn zijn!
Shithole Parijs. Shithole Frankrijk.

Lang leve de EU!
U MAD?
pi_221445485
Het was vast Yves Francois met een zijn ene hand een mes en natuurlijk in zijn andere hand een stokbrood :Y) :r
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_221445497
‘Allah heeft mij gestuurd om vrouwen te doden’ aldus rastaman.

Het lot van vrouwen ligt in handen van ALLAH.
Gaaf!
U MAD?
  maandag 27 juli 2026 @ 14:59:20 #156
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221445514
quote:
1s.gif Op maandag 27 juli 2026 14:55 schreef de_boswachter het volgende:
‘Allah heeft mij gestuurd om vrouwen te doden’ aldus rastaman.

Het lot van vrouwen ligt in handen van ALLAH.
Gaaf!
Dit is toch gewoon part en parcel in de shithole landen en cultuur waar al deze figuren vandaan komen.
pi_221445586
Jammer dat het geen christelijke witte man was.
  maandag 27 juli 2026 @ 15:29:55 #158
489308 Stoorzendert
Zie signature
pi_221445619
quote:
99s.gif Op maandag 27 juli 2026 15:21 schreef OmniRocket het volgende:
Jammer dat het geen christelijke witte man was.
Voor de krant wel. Dat was een volle week de headline geweest.
“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
  maandag 27 juli 2026 @ 15:32:45 #159
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_221445634
Hè, wat vervelend! Wordt Wilders weer in de kaart gespeeld!

Misschien kunnen we het nog bagatelliseren en iemand anders de schuld geven.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_221445658
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')