City Inter vind je niks?quote:Op woensdag 18 september 2024 18:28 schreef Zipportal het volgende:
Stront potten vandaag. Hup Fortuna.
Ik vind dat wel een leuk potje maar toch grijpt deze nieuwe opzet mij nog totaal niet op de één of andere manier. Ik mis de urgentie om de potjes te kijken.quote:
Het is wat als het begin van een gewone competitie ipv een toernooiquote:Op woensdag 18 september 2024 20:22 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik vind dat wel een leuk potje maar toch grijpt deze nieuwe opzet mij nog totaal niet op de één of andere manier. Ik mis de urgentie om de potjes te kijken.
Zelfs bij PSV dacht ik gister even, zou het ook maar iets uitmaken?
Ja precies.quote:Op woensdag 18 september 2024 20:25 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Het is wat als het begin van een gewone competitie ipv een toernooi
Er is veel te veel voetbal op. Inflatie aan topwedstrijden.quote:Op woensdag 18 september 2024 19:03 schreef PSVCL het volgende:
Ik kijk alleen de wedstrijden van PSV, en die van feyenoord zodat ik ze kan uitlachen
De rest boeit me niet meer (voetbalmoe)
Bologna mist o.a. Calafiori Zirkzee en Motta.quote:Op woensdag 18 september 2024 20:35 schreef Oriente het volgende:
Wat doen Bologna en Shakhtar in de CL, kunnen er geen ene klote van.
Donderdag is ook een CL avond dit seizoen.quote:Op woensdag 18 september 2024 20:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wel leuk voor Ajax dat ze dit seizoen toch nog op een Champions League-avond voetballen!
Alleen deze eerste speelronde toch? Of is dat elke speelronde?quote:Op woensdag 18 september 2024 20:58 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Donderdag is ook een CL avond dit seizoen.
Die weet ook wel dat je dit normaal gesproken verliest en je beter wat krachten kan sparen voor de potjes hierna. Lees Milan dit weekend.quote:Op woensdag 18 september 2024 21:00 schreef TweedeKlum het volgende:
Inzaghi is dol op rouleren blijkbaar.
Klopt.quote:Op woensdag 18 september 2024 21:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Alleen deze eerste speelronde toch? Of is dat elke speelronde?
Ja maar vastigheden!quote:Op woensdag 18 september 2024 21:02 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Die weet ook wel dat je dit normaal gesproken verliest en je beter wat krachten kan sparen voor de potjes hierna. Lees Milan dit weekend.
Het is saai ja. Nog even wachten op de knock-out fasequote:Op woensdag 18 september 2024 21:43 schreef TweedeKlum het volgende:
Ik word er nog niet echt vrolijk van.
Je kan nog naar Ajax switchenquote:Op woensdag 18 september 2024 21:43 schreef TweedeKlum het volgende:
Ik word er nog niet echt vrolijk van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |