In het BNNVARA-programma ‘Van Roosmalen op Reportage’ zien we hoe schrijver en columnist Marcel van Roosmalen op reportage gaat door heel Nederland.
![1920_vanroosmalenopreportage-marcel.png?10000]()
In acht afleveringen bezoekt hij met z’n hele hebben en houwen de meest uiteenlopende plekken en evenementen. Zo doet hij onder andere verslag van de Vakantiebeurs in Utrecht, de Lintjesregen in Tilburg en het Hunebedmuseum in Drenthe. Ook is hij aanwezig bij een belangrijke training van zijn favoriete voetbalclub Vitesse, voorafgaand aan de Gelderse derby tegen N.E.C.
Door live op locatie verslag te doen van wat hij tegenkomt, maakt Marcel een reportage zoals alleen hij dat kan: raak en humorvol, en met oog voor het onverwachte.
‘Van Roosmalen op Reportage’ is vanaf 6 september wekelijks om 20.25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer